تاپیک Xbox 360 داران اهواز

lefthand88

کاربر سایت
Nov 28, 2011
20
دوست عزیز بارها و بارها خواهش شده که فقط به جای خودتون تصمیم بگیرید و از نظر دادن در مواردی که از شما نظرخواهی نشده پرهیز کنید...
ابتدا باید بگم که آپدیت جدید شامل آواتار 89 مگابایت هست (محض افزایش اطلاعات عمومی شما گفتم) و اینکه این رو هم در نظر داشته باشید که ممکن هست همه عزیزانی که کنسول XBOX رو دارند دسترسی, توانایی و امکانات شما رو نداشته باشند و انتظار داریم این رو به عنوان یک خدمت و نه منت بپذیرید...
گفته شده اپدیت بتا . با دقت مطالعه کنید . که 12 mb هست.
فروشگاه بازی کده به مناسبت شروع به کار داشبرد بتا جدید را برای تمام مشتریان به صورت رایگان انجام میدهد فروشگاه بازی کده پیشرو در بازی و نسل جدید کنسولها
من اگر حرفی میزنم دنباله منافع کسایی هستم که مشتری این پاساژن . از جمله خودم و تا جایی که بتونم اطلاع رسانی میکنم.
و یه سوال!!
شما؟ کسی نظره شما رو خواست؟

آخرین ویرایش:

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
گفته شده اپدیت بتا . با دقت مطالعه کنید . که 12 mb هست.

من اگر حرفی میزنم دنباله منافع کسایی هستم که مشتری این پاساژن . از جمله خودم و تا جایی که بتونم اطلاع رسانی میکنم.
و یه سوال!!
شما؟ کسی نظره شما رو خواست؟

با تشکر از شما دوست عزیز و گرامی...
و با تشکر از اینکه فکر منافع دوستان هستی، اما بنده همچنان این درخواست رو دارم که فقط در مورد خودتون تصمیم بگیرید...
و درخواست بعدی من این هست که سعی کنید از نظر اطلاعاتی تا از چیزی مطمئن نشدید اون رو ننویسید چون الان من به این نتیجه رسیدم در زمینه اطلاعات مربوط به کنسولها در حد صفر هستید.

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
آقا من امروز تریلیر جدید MetalGear Rising : Revengance رو دیدم .
یاد Vanquish افتادم بدجور . خوراک من هستن همچین بازیهایی . سبک گرافیک انیمه مانند ؛ اکشن توپ و اغراق شده و گرافیک خوب ...

دیگه Raiden هم هست که عشق منه . خدایی من از همون MetalGear 2 عاشق این شخصیت شدم .

کسی نمی دونه کی ریلیز میشه ؟؟

lefthand88

کاربر سایت
Nov 28, 2011
20
آقا من امروز تریلیر جدید MetalGear Rising : Revengance رو دیدم .
یاد Vanquish افتادم بدجور . خوراک من هستن همچین بازیهایی . سبک گرافیک انیمه مانند ؛ اکشن توپ و اغراق شده و گرافیک خوب ...

دیگه Raiden هم هست که عشق منه . خدایی من از همون MetalGear 2 عاشق این شخصیت شدم .

کسی نمی دونه کی ریلیز میشه ؟؟
میلاد جان دیروز با یکی از دوستان بحث این بازی بود و با توجه به دور شدن از سبکش به این نتیجه رسیدیم که به مزاجه Metal Gear بازهای قدیمی مثل شما خوش نمیاد . اما مثله اینکه اینجوری نیست :d

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
میلاد جان دیروز با یکی از دوستان بحث این بازی بود و با توجه به دور شدن از سبکش به این نتیجه رسیدیم که به مزاجه Metal Gear بازهای قدیمی مثل شما خوش نمیاد . اما مثله اینکه اینجوری نیست :d

داداش اصلا به این بازی به چشم یک متال گیر خالص نگاه نکن .
متال گیر همیشه پیشرو سبک جاسوسی و مخفی کاری بوده و هست و خواهد بود .
این اصلا ماجراهای Raiden هست که با توجه به روحیه کاملا غیر مخفی کارانه و سامورایی وار ایشون این سبک به نظر من هم بیشتر به این بازی میاد . شما خدایی یک لحظه فکرشو بکن که Raiden بخواد مخفی کاری کنه !!!

در ضمن استیل گرافیکی هم واقعا دلخواه من هست (نمی گم عالیه) . من با اینجور استیل که قبلا در Vanquish بود واقعا حال می کنم . شلوغ و اغراق شده ...

در بهترین حالت میشه این رو یک Spin Off از متال گیر دونست .

----------------------------------------------------------------------------

دوستان حال در بحثی جدا ...

من یک مانیتور Samsung S22A360H plus با سایز 22 اینچ خریدم که هم برای Xbox باشه هم PC اما این مانیتور بلندگو نداره . کسی راهی سراغ نداره بشه از Xbox مستقیما صدا گرفت به وسیله اسپیکر یا هدفون ؟؟
اساتید اگر راهنمایی کنند ممنون میشم

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
دوستان حال در بحثی جدا ...

من یک مانیتور Samsung S22A360H plus با سایز 22 اینچ خریدم که هم برای Xbox باشه هم PC اما این مانیتور بلندگو نداره . کسی راهی سراغ نداره بشه از Xbox مستقیما صدا گرفت به وسیله اسپیکر یا هدفون ؟؟
اساتید اگر راهنمایی کنند ممنون میشم
آره منم همینجوری و با هدفون بازی میکنم اما توضیحش خیلی طولانیه و عکس میخواد.میتونم بدون عکس بگم ولی عمراً بفهمید!
یه سایت آپلود خفن اگه کسی سراغ داره بگه. تا 5 شنبه حتما آموزش کاملو میزارم
آخه چندین نفر با این مشکل مواجه اند و منم خودم راهشو فهمیدم!:>
راستی وقتی آموزشو گذاشتم و بقیه همه مشکلشون حل شد حتما با مانیتور بازی کنن چون کیفیت 100000 برابر میشه حتی اگه یه مانیتور 17 اینچ و یه تلویزیون 40 اینچ بزارن من مانیتور رو انتخاب میکنم.

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
آره منم همینجوری و با هدفون بازی میکنم اما توضیحش خیلی طولانیه و عکس میخواد.میتونم بدون عکس بگم ولی عمراً بفهمید!
راستی وقتی آموزشو گذاشتم و بقیه همه مشکلشون حل شد حتما با مانیتور بازی کنن چون کیفیت 100000 برابر میشه حتی اگه یه مانیتور 17 اینچ و یه تلویزیون 40 اینچ بزارن من مانیتور رو انتخاب میکنم.

آپلود چی ؟؟ عکس ؟؟ فایل ؟؟ فیلم ؟؟
من می گم مدیافایر . خودم خیلی راضیم . سرعت آپلودشم عالیه . ف ی ل ت .... ر هم نیست

داداش منتظر آموزش هستما ... خیلی کارم گیره

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
هدایای بازی کده برای همگان

اپدیت جدید داشبورد رایگان
با خرید هر سه بازی یه بازی رایگان
با خرید بالاتر 10 هزار تومان 2هزار تومان از تخفیف ویژه بازی کده برخوردار شوید

بازی کده پیشرو در بازی و نسل جدید کنسولها

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد

داش دمت گرم منتظر آموزش هستیما ... .
به خدا سه روزه Need For Speed رو گرفتم اما هنوز نتونستم بازی کنم .
این مشکل خروجی صدا رو حل کنی دعات می کنم به خدا .

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
آپلود چی ؟؟ عکس ؟؟ فایل ؟؟ فیلم ؟؟
من می گم مدیافایر . خودم خیلی راضیم . سرعت آپلودشم عالیه . ف ی ل ت .... ر هم نیست

داداش منتظر آموزش هستما ... خیلی کارم گیره
برای عکس میخوام دیگه.ممنون
میگم بچه ها این مسئله رو توی یه تاپیک بزنم واسه همه (توی بخش آموزش های x360) یا توی همین جا بگم؟
به یاریخدا فردا اگه نشد 100% تا جمعه.

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
برای عکس میخوام دیگه.ممنون
میگم بچه ها این مسئله رو توی یه تاپیک بزنم واسه همه (توی بخش آموزش های x360) یا توی همین جا بگم؟
به یاریخدا فردا اگه نشد 100% تا جمعه.

فدات شم داش . این چه حرفیه . تو بگو تا هفته دیگه فقط یادت نره . با عکس عالیه که !!

تاپیک هم بزار توی بخش آموزش به نظر من اما اینجا حتما لینک بده . خیلی دووووووووووووووووووزت دارم

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان من پسر خالم اهوازه و 360 اسلیم 4 گیگ باندل کینکت و یک دسته اضافه و چندتا گیم رو می خواد بفروشه
360 رو هم اواسط تابستون جوگیری خریدو الانم که میره سره کار پشمون شده از خریدش
دستگاه در حد آکه
میگه 600 میفروشه اگه کسی خواست پی ام بده تا من شماره و هماهنگی هارو باهاش بکنم

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
روم ذغال.روم کباب کوبیده ای که 2 ساعت رو منقل بوده.روم دماغ بحرینی ها بعد از بازی تو آزادی.روم کربن خالص.روم آلیاژ کروم و آهن.روم ید خالص.روم نفت آبادان (خودش نه تیمش).
آموزش رو نتونستم بزارم روی سایت :(:(:(...
اما...
سوپراییییییز! اینم لینک دانلود!:x http://www.uploadbaz.com/p5c32el4qjvg
فقط یه نکته این فایل،فایل ورد است.
جون من کسی اینو لایک نکنه.(بعلت تاخیر)

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

اگه کسی تونست آموزشو بزاره رو سایت.ما که خودمونو کشتیم نشد.
قانون کپی رایت هم بیخیل!
اگه کسی استفاده کرد حتما بگه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر