تاپیک Xbox 360 داران اهواز

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
دوستان کسی میدونه تو ماهشهر یا اهواز bf3 رو از کجا گیر بیاریم؟

داداش من ماهشهرم . می تونی از اینجا تهیه کنی :

از همون مغازه کوچیکه که توی بازار ناحیه دقیقا روبروی آش آبادان هست . تقریبا حول و حوالی شیرنی فروشی کندو

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین

از همون مغازه کوچیکه که توی بازار ناحیه دقیقا روبروی آش آبادان هست . تقریبا حول و حوالی شیرنی فروشی کندو

ممنون که جواب دادین
فقط شما خودتون تهیه کردین، بازی مشکلی نداره، کیفیتش خوبه؟

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96

اونجایی که میگی هنوز نیاورده. فعلا هم تو ماهشهر خبری نیست

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
آقا قابل توجه بچز ماهشهر ...
اونجایی که توپست قبلی گفتم امروز رفتم گفت اصلا نمیارم چون یک میلیون جریمه گذاشتن واسش اما این جایی که زیر آدرس میدم گفت قایمکی تا شنبه میاره .

توی پاساژ نوروزی روبروی مغازه دوچرخه فروشی

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
اقا من بازي بتلفيلد 3 رو گرفتم . حتما بايد آشنا داشته باشين كه بهتون بفروشن . واسش جريمه 15 ميليوني گذاشتن . فقط بگم كه هر نگيره نصف عمرش بر فناست . حتما هم دو ديسكه بگيريد كه كانتنت HD رو هم بتونيد نصب كنيد .

در ضمن جلوي بچه هاي كوچيك بازي نكنيد چون فحش هاي بسيار بد فارسي رو با لهجه كاملا روان فارسي عين نقل و نبات با گلوله ها مي فرستن .

آقا من LT2 دارم اما مي خوام واسه كنيكت بخرم واسه همين مي خوام بدونم ورژن داشبوردم چيه . از كجا مي تونيم بفهم ورژن داشبورد چيه ؟؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اقا من بازي بتلفيلد 3 رو گرفتم . حتما بايد آشنا داشته باشين كه بهتون بفروشن . واسش جريمه 15 ميليوني گذاشتن . فقط بگم كه هر نگيره نصف عمرش بر فناست . حتما هم دو ديسكه بگيريد كه كانتنت HD رو هم بتونيد نصب كنيد .

در ضمن جلوي بچه هاي كوچيك بازي نكنيد چون فحش هاي بسيار بد فارسي رو با لهجه كاملا روان فارسي عين نقل و نبات با گلوله ها مي فرستن .

آقا من LT2 دارم اما مي خوام واسه كنيكت بخرم واسه همين مي خوام بدونم ورژن داشبوردم چيه . از كجا مي تونيم بفهم ورژن داشبورد چيه ؟؟

برید قسمت system setting سپس consol system و بعد system info
dashbord رو شمارشو چک کنید

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
دوستان من كه گفتم . هيچ جا علني و به غير آشنا نمي فروشه . مطمئن باشيد همه اونها بازي رو دارند اما به هر كسي نميدن . تازه اين بهانه اي شده كه بكشن رو قيمت بازي به بهانه ريسك كردن و ... . من خودم دو ديسك رو ده تومن گرفتم تازه با كلي منت .

اگر آشنا داشته باشيد از همه جا مي تونيد گير بياريد . اگر اينترنت پرسرعت داريد خودتون فايل image بازي رو دان كنيد . تو اين ساين فكر كنم گير بياريد :

اگر گرفتيد اصلا روي easy بازي نكنيد . روي hard بريد كه بفهميد جنگ يعني چي ؟؟ يه تير بخوره بهتون مردين .

خطر اسپويلر :

داستان خيلي نسبت به COD سطحش پائين تره و اصلا صحنه هاي سينمايي مثل صحنه تعقيب در فرانسه شما رو درگير نميكنه در ضمن شخصيت اول بازي هم اصلا حس همدردي شما رو جذب نمي كنه اما گيم پلي واقعا از COD خيلي خيلي سرتره .
مرحله تانك عشق منه . مرحله هواپيما هم عالي دراومده و اصلا انگار داريد ace combat بازي مي كنيد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر