تاپیک Xbox 360 داران اهواز

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
آقا این undercover با همه اینکه کاملا مزخرفه...اما با اینترنت دیال آپ،میشه مولتی پلیر بازی کرد باهاش. حال میده...
امتحان کردید؟

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام

تحمل کردنش خیلی سخته واقعا تکراریه :biggrin1:

ولی گیمرتگها رو بنویسید اگه جور شد یه قرار تووووپ بزاریم واسه COD 4 یا COD 5 یا هر بازی که بچه ها بگن

حداقل 4 یا 5 نفر بشیم

بچه ها شهرستانها دیگه حال نمیدن :-"

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
آخه مگه COD 5 حالا خیلی توپه؟؟؟
بازی قحطی بود؟
gears o 09 گذاشته..بعد....!
آخه بازم یه مشکلی هست.اکثرا الان دستگاهی سر راه سیم تلفنشون هست بسیار مدرن و با کیفیت به نام PCM که خداوند بکشد مخترعش را..! واسه همین معمولا باید با دیال آپ سر شود که بازی با این شرایط بسیار بحرانی خواهد بود.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام من بهزاد هستم آبادان-اهواز...:laughing:
آقا یه سوال این پاساژ نخل طبقه پایینش زده بازیهای PS3 فقط25 تومن این چجوریاست همه جا که میگن زیر 70 تومن گیر نمیاد؟؟؟!

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
یه دسته از بهروز امتحانی گرفتم 41 تومن.سرزمین هم 45 میده..اما گفت 40 هم میدم.اما سیاهاش نیمدونم قیمت جهانیش گرون تره یا نه...ولی خب بازار ایرانه دیگه.!

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
هر چی خواستید بخرید فقط سرزمین رایانه حسین ماجدی
خداییش به کارشون من خیلی ایمان دارم . هیچ وقت نشده که جنس تقلبی به من بفروشن .

لطفا دوستان کسی دیگه اسمی از آقایون پاساژ نحس ( نخل ) رو نیاره . کلاهبردار ، کلاهبرداره دیگه فقط شاخ نداره

animagoosnezam

کاربر سایت
Dec 14, 2008
63
پاساژ نحس یا پاساژ نخل ؟ مسئله این است!

یه دسته از بهروز امتحانی گرفتم 41 تومن.سرزمین هم 45 میده..اما گفت 40 هم میدم.اما سیاهاش نیمدونم قیمت جهانیش گرون تره یا نه...ولی خب بازار ایرانه دیگه.!
دسته سیاه ها قیمت اصلیشون با سفیدا فرقی نداره ( سایت خود مایکروسافت ) ولی خوب اینجا ایران است دیگه :cheesygri ( من هم گرم بودم چون تازه ایسک باکس دستم رسیده بود و حوصله گشتن جای دیگه نداشتم )
بازار بزرگ هم که رفتم پرسیدم گفت که سفیدا رو میده 50 تومن:-" من هم دیدم که همون سیاهه هم خوشکلتره هم تنوع رنگ ایجاد میکنه

هر چی خواستید بخرید فقط سرزمین رایانه حسین ماجدی
خداییش به کارشون من خیلی ایمان دارم . هیچ وقت نشده که جنس تقلبی به من بفروشن .

لطفا دوستان کسی دیگه اسمی از آقایون پاساژ نحس ( نخل ) رو نیاره . کلاهبردار ، کلاهبرداره دیگه فقط شاخ نداره

خوب اگر اسم اعضای پاساژ نخلی ها رو نباید ببریم اسم بازار بزرگی ها رو هم نبریم دیگه :confused:
من از این بازار بزرگی ها ( این یکی اسمش رو نبر میگم، طبقه سوم سرز... ) زیاد خوشم نمیاد، البته درمورد ایکس باکس تا حال پیششون چیزی نخریدم ولی یکی دو بار که رفتم برای نرم افزار دیدم که تو این قسمت بد جور کلاه برداری میکنه ( برا ایکس باکس نمی دونم ) من کتابخانه MSDN* رو میخواستم بخرم اونجا که 5 سی دی می شد می گفت که این جایی گیر نمیاد و جزئی از یک پک 50 تایی هستش برات سی دی 1500 رایت می کنم من هم این جوری : :eek::evil::eek:
از مغازه زدم بیرون رفتم طبقه همکف اونجا هم Visual Studio 2005 SP1 و هم MSDN رو روی یک دی وی دی به قیمت 2500 گرفتم.
یک دو بار دیگه هم رفتم نرم افزار بخرم ولی با قیمت هایی که بهم میداد پشیمون می شدم برای همین دیگه نرفتم اونجا مگه این آخرین بار برای دسته ایکس باکس

راستی دوستان من ایکس باکسم رو از دوبی گرفتم، که شانس ما درایو LiteOn در اومده، تو اهواز کسی هست که بتونه هکش کنه ؟ یا که فقط برام Key درایو رو در بیاره ؟
خوشبختانه من 3 تا بازی اوجینال تو جعبه ایکس باکس داشتم و گرنه تا حالا ... :(( :((

* : کتابخانه MSDN مجموعه کلاس ها و توضیح هایی جامعی برای زبان های برنامه نویسی برنامه Visual Studio 2005 رو در خود داره و کار برنامه نویسی رو تا حدودی آسان تر می کنه.

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
راستی کامبیز Charge & Play kit میده 15 تومن قیمتش همینه؟ یا ارزونتره؟
نمی دونم فکر کنم خوب بهت گفته!:-"
قبلا به من می گفت (تلفنی ) WII سیصد تومان وقتی حضوری رفتم گفت اصلا ما WII نداریم!!:mad:
گفتم مگه سرکارمون گزاشتی!!!! گفت باید از تهران بپرسم!!!!!:laughing: من هم دیگه بی خیالش شدم!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
کاسب چطور آدمیه؟ می خوام یه PS3 ازش بخرم...
یه مغازه ای هم بالا هست اگه اشتب نکنم اسم فروشندش مهرشاد هست...
اونو نمیشناسی؟ اون به نظر آدم درستی میاد...
بهت توصیه می کنم از همین فروشگاههای سایت بخری
مثل پیام و مجید

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بهت توصیه می کنم از همین فروشگاههای سایت بخری
مثل پیام و مجید
آخه موضوع اینجاست که میخوام قسطی بخرم(200 جلو + دوتا 90) اینجا که فکر نمی کنم چنین شرایطی باشه،هست؟
یه چیزه دیگه حداقل 100 تومن هم باید بدم جای 2 تا بازی و یک دسته...(البته اینو نقد میدم)
یعنی 300 جلو + دوتا 90...
رضا جان GTA 4 رو تموم کردی؟!
دستگاهت فریز میکنه؟ کلاً تو بازیا فریز میکنه یا نه؟!
چون من سابقه نداشت فریز بزنه تا حالا دو بار تو GTA 4 فریز شده و آخرت ضدحال رو خوردم....

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
رضا جان GTA 4 رو تموم کردی؟!
دستگاهت فریز میکنه؟ کلاً تو بازیا فریز میکنه یا نه؟!
چون من سابقه نداشت فریز بزنه تا حالا دو بار تو GTA 4 فریز شده و آخرت ضدحال رو خوردم....
من GTA 4 رو PS3 بازی می کنم!
اصلا GTA 4 واسه X360 نخریدم!!!
یعنی 3 چراغ شدی؟!:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر