تاپیک Xbox 360 داران انزلی

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوست من میتونی این کابل رو از فروشگاه اریا ناصر خسرو خریداری کنی.مشکلی هم داشتی بگو.
من یدونه از این کابل ها رو از کامپیوتری مصطفی(چراق برق) خریدم 8000 تومن ولی انگار کیفیتش خوب نیست؟؟؟!!!
تصویرش یک مقدارپررنگ و کم رنگ میشه و وقتی میزارم روی 1810p (فکر کنم اشتباه نوشتم) تصویر یک مقدار پررنگ میشه ولی ناواضح.

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
من یدونه از این کابل ها رو از کامپیوتری مصطفی(چراق برق) خریدم 8000 تومن ولی انگار کیفیتش خوب نیست؟؟؟!!!
تصویرش یک مقدارپررنگ و کم رنگ میشه و وقتی میزارم روی 1810p (فکر کنم اشتباه نوشتم) تصویر یک مقدار پررنگ میشه ولی ناواضح.
برو جهانگانی نوین سیستم بندر.b-)

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
برو روبروی بانک صادرات داخل یه پاساژ دست چپ هم xbox arcade داره هم الایت . پلی استیشن 3 هم داره. 250 گیگ . پی اس پی هم داره.. خلاصه همه چی داره. یا میتونی بری نوین سیستم بندر تو جهانگانی. هر کنسولی با هر مدلی بخوای داره. کافی یا بازم بگم؟

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
سلام بچه ها.
یه سوال دارم میدونم یکم بی ربط هست اما خیلی برام مهمه و جایی بهتر از انجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
تو انزلی چند تا شرکت ارائه دهنده ی adsl داریم؟پینگ کدومشون کمتره؟
من خودم از اندیشه سبز خزر سرویس 512 دارم اینم وضعیت من:
این پینگ من در بهترین حالت هست.اگه کسی تو انزلی پینگ بهتری داره لطفا به من بگه.
راستی کسی دریانت داره؟پینگش چجوریاست؟
1027288924.png

آخرین ویرایش:

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
سلام بچه ها.
یه سوال دارم میدونم یکم بی ربط هست اما خیلی برام مهمه و جایی بهتر از انجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
تو انزلی چند تا شرکت ارائه دهنده ی adsl داریم؟پینگ کدومشون کمتره؟
من خودم از اندیشه سبز خزر سرویس 512 دارم اینم وضعیت من:
این پینگ من در بهترین حالت هست.اگه کسی تو انزلی پینگ بهتری داره لطفا به من بگه.
راستی کسی دریانت داره؟پینگش چجوریاست؟
1027288924.png

سلام من خودم دریانت دارم . پینگم هست 400 وسرعت دانلود 12.دریانت یه خوبی که داره اینه که بعضی اوغات سرعت دانلودش خیلی بالا میره مثلا من 128 دارم و گاهی اوغات سرعت دانلودش به 60 میرسه و کمترینش 13 . یک بدی هم اینه که شبا ترافیک مجانی نداره. راستی بین بچه ها کسی کانتر انلاین بازی میکنه؟ من وقتی میخوام وارد بشم با ارور dll مواجه میشم.باید چی کار کنم؟کمکم کنید؟در ضمن فکر کنم پینگ پارس انلاین خوب باشه.سوال من یادتون نره.

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
سلام من خودم دریانت دارم . پینگم هست 400 وسرعت دانلود 12.دریانت یه خوبی که داره اینه که بعضی اوغات سرعت دانلودش خیلی بالا میره مثلا من 128 دارم و گاهی اوغات سرعت دانلودش به 60 میرسه و کمترینش 13 . یک بدی هم اینه که شبا ترافیک مجانی نداره. راستی بین بچه ها کسی کانتر انلاین بازی میکنه؟ من وقتی میخوام وارد بشم با ارور dll مواجه میشم.باید چی کار کنم؟کمکم کنید؟در ضمن فکر کنم پینگ پارس انلاین خوب باشه.سوال من یادتون نره.
دوستان سایت gamehome.ir درست شد سر بزنید ضرر نمیکنید.>:d<

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
داداش میشه بری تو سایت زیر و با پاریس و نیویورک پینگ بگیری ممنونت میشم بد جوری گیر کردم.
در ضمن تو انزلی هستی یا غازیان که پینگت 400 هست؟راستی این پینگت از گوگل هست یا ...
پارس آنلاین هم سوال کردم میگن همیشه پینگش رو 900 هست.
http://www.speedtest.net

آخرین ویرایش:

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
داداش میشه بری تو سایت زیر و با پاریس و نیویورک پینگ بگیری ممنونت میشم بد جوری گیر کردم.
در ضمن تو انزلی هستی یا غازیان که پینگت 400 هست؟راستی این پینگت از گوگل هست یا ...
پارس آنلاین هم سوال کردم میگن همیشه پینگش رو 900 هست.
http://www.speedtest.net
اینم پاریس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر