تاپیک Xbox 360 داران انزلی

سلام بر هر چی آبایه .
آقا ما یه 3-4 روزی هست که واسه پسرمون یه ایکس باکس گرفته ایم . یه سوال داشتم که توی سایت متوجه نشدم کجا مطرحش کنم . گفتم از شما بپرسم .
حقیقتش من شنیده بودم که بازی ها را میشه توی هارد نصب کرد و دفعه بعد که بازی را اجرا میکنی فقط یه بار از روی dvd لود میشه و دیگه با درایو کاری نداره و اینجوری درایو هم سالم میماند . آیا این را تایید میکنید ؟ اگر اینجوریه پس باید چکار کنم که روی هارد نصب بشه ؟ آیا این بصورت خودکاره ؟
اگر کمک کنید ممنون میشم .

ضمناً یه فروشگاه هم توی غازیان - میدان مالا - نبش بلوار نماز هم هست که بازی های ایکس باکس میفروشه . کلاً سی دی و ... زیاد داره .

سلام بر هر چی آبایه .
آقا ما یه 3-4 روزی هست که واسه پسرمون یه ایکس باکس گرفته ایم . یه سوال داشتم که توی سایت متوجه نشدم کجا مطرحش کنم . گفتم از شما بپرسم .
حقیقتش من شنیده بودم که بازی ها را میشه توی هارد نصب کرد و دفعه بعد که بازی را اجرا میکنی فقط یه بار از روی dvd لود میشه و دیگه با درایو کاری نداره و اینجوری درایو هم سالم میماند . آیا این را تایید میکنید ؟ اگر اینجوریه پس باید چکار کنم که روی هارد نصب بشه ؟ آیا این بصورت خودکاره ؟
اگر کمک کنید ممنون میشم .

ضمناً یه فروشگاه هم توی غازیان - میدان مالا - نبش بلوار نماز هم هست که بازی های ایکس باکس میفروشه . کلاً سی دی و ... زیاد داره .
سلام.
بله درسته.کافیه وقتی دیسک رو تو درایو گزاشتید و عکس بازی اومد Y بزنید سپس INSTALL GAME رو بزنید تا در هارد کپی بشه.

سلام بر آبایان محترم.. ما هم تقریبا یه سالی میشه که یه اسلیم وبال گردنمون کردیم..
تا حالا مسیرمون این ورا نخورده بود ولی الان این طفلک رو تیکه اش کردیم و نیازمند کمک اساتید، سایت رو زیر رو میکنیم..
ایشالله بعد کنکور هم به جمع لایو بازان بپیوندیم..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or