تاپیک Xbox 360 داران آبادان و خرمشهر

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
راستی یه سوال ؟ شما چرا محل سکونت رو آبادان نمیزنید ؟ بابا آبادان بزنید که هرکی هم تازه اومده باشه فکر نکنه فقط خودش تو این فروم آبادانیه !(قابل توجه آقا سعید:-")

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام بابا دمتون گرم فکر نمیکردم اینقدر آبادانی تو سایت باشه خلاصه خیلی خوشحال شدم:love::love:
مگه قرار نشد عکس از X360 خودتون بزارید تنبلی نکنید بزارید بابا مگه چی میشه:-"
آقا رضای خرمشهری(قربون همه بچه های آبادان و خرمشهر) شما از PS3 هم بزار بچه ها فیض ببرن!!
من لایوم بزودی راه میفته ...میایم با هم دیگه لایو میترکونیم:cool:
سعید جان یا از پارسا رسانه میگیرم یا پارامیس دیگه جایی نیست یکی هم من شنیدم تانکی 2 هست:eek:
علیرضا(Mr.Nobakht)از پارسا رسانه گرفته ازش بپرس بیشتر راهنماییت میکنه
ولی واقعا" زوره 64کیلوبیت 20 هزار تومن و بیشتر آخه چه خبره:confused::-":-"
خلاصه آقا تایپیک فعال نگهدارید

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اه چه جالب. میدونی من کیم ؟ من همونیم که یه زمانی PSPـت خراب شده بود درستش کردم.:biggrin1:
راستی رضا خیلی ازت تعریف میکنه. اتفاقا دیروز که با هم رفتیم کلاس زبان گفتش که رفیقم میگه Microsoft همش تبلیغ میکنه بازی های PS3 خدای گرافیکن ؟!:eek: راست میگه؟!!!(حیف که الان پیشت نیستم مگه نه...:biggrin1:)

راستی دستت درد نکنه بابت psp :cheesygri:love:
البته من زیاد به گرافیک اهمیت نمیدن ولی هر دو کنسول عنوان های خوبی دارن....
ما چاکر آقا رضا هم هستیم:d
عکس هم به زودی میزارم:d
موفق باشید:cool:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
(قابل توجه آقا سعید
علی آخه من زیاد تو این فروم فعالیت نمی کنم.بیشتر میام مطالبو میخونم. 1سال بیشتره که عضوم ولی همش 200تا پست دارم. به خاطر همینه که نه امضا دارم نه محل سکونتو زدم.(البته الان زدم:D)
پارامیس
این پارامیس کجاست؟ آدرسشو بده ببینم. همونی نیست که تو خیابون زنده؟ به غیر از پارسا که من یه بار رفتم پرسیدم گفت برا ADSL برو تانکی2.
عکسم برات میزارم عجله نکن

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
این پارامیس کجاست؟ آدرسشو بده ببینم. همونی نیست که تو خیابون زنده؟ به غیر از پارسا که من یه بار رفتم پرسیدم گفت برا ADSL برو تانکی2.
آره همونی که تو خیابان زند(تقریبا روبروی سید محمد) پارسا هم که کلا رفتش تانکی 2 و اون کافی نت مهر هم دیگه ماله پارسا نیست.
راستی بچه ها این مغازه جزیره بازی کنار بازار روز رفتید ؟ ته خندست!!!:laughing: پیشنهاد میکنم یه بار برید بعدش می فهمید چی میگم.(به دیسک های Playbox میگه اورجینال:biggrin1:)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
درود و دو صد به درووووووووووووود :love:

بچه های گل خوزستانی

خداییش با فعالیت تاپیک آبادان ، تاپیک دیگر شهرستانها هم یادشون اومد که باید فعالیت کنند :-"
بنازم بچه ها خوزستان رو که در همه موارد رتبه اولند :love:

در مورد اینترنت واسه Live بازی کردند ، خدمت دوستان اهوازی عرض کنم که من الان 3 سال هست که اینترنت وایرلس دارم ، نسبت به ADSL کیفیت فوق العاده بهتر داره هم اینکه چندان اختلافی بین هزینه ی ماهیانه ی Adsl و Wireless نیست

الان برای اشتراک ماهیانه با سرعت 64 آپ توو 128 مبلغ 29000 تومن پرداخت میکنم .

شرکت راصد هست که آدرسش هم امانیه جنب اداره ثبت و احوال

خلاصه یه جورایی باید تاپیک رو گرم نگه داشت دیگه :biggrin1:

دوستان آبادنی اگر آبادان سرویس Wireless ارائه میدند که از وایرلس استفاده کنید . واسه دانلود یا لایو واقعا بی نظیره

دوستان دیگه بفرمایید ....

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
(به دیسک های Playbox میگه اورجینال:biggrin1:)

والا همین اهواز هم فروشگاه برادران کلاه بردار امتحانی ( کامبیز )
از همین دیسک ها میفروشه به ملت با کلی هم منت و سنت

به نظرم جنس این دیسکها از سمباده باشه ، نه ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
به نظرم جنس این دیسکها از سمباده باشه ، نه ؟
شک نکن!:biggrin1: یک نکته جالبی که هست اینه که دیسک های رایتی رو ارزون تر میده.
راستی یه چیز باحال هم براتون تعریف کنم.
چند وقت پیش که رفته بودم پیش همین جزیره بازی بعد که فهمیدم به دیسک های Playbox میگه اورجینال، از اونجایی که من 3 تا بازی Playbox در همون موقع خرید Xbox از تهران داشتم بهش گفتم خب من این 3 تا بازی Playbox رو بهت میدم جاش برام بازی های دیگه رو رایت کن. طرف هم گفت باشه 3 تا بازی برام رایت کرد.:laughing: خدایی لذتی که اون موقع داشتم در خرید هیچ بازی دیگه ای نداشتم.:biggrin1:
راستی به دوستانی که اهل کل کل هم هستند پیشنهاد میکنم برند پیشش چون وقتی یک حرفی میزنی 3 ساعت میشینه باهات بحث میکنه.:laughing:
یه پیشنهاد هم دارم. میگم ما چند نفر که آبادانیم بجای اینکه پول اضافه بدیم بیایم یه نفرمون بازی بگیره بقیه از روش رایت بزنن که کمتر پامون در بیاد. اینطوری با قیمت ارزون صاحب بازی میشویم.:biggrin1:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
علی فکر خوبیه ولی یکی مثل من که براش چاپ رو دیسکو کاور و این خرتوپرتا مهمه حال بش نمیده. فکر کنم از قیمت پیام بیشتر پامون بیفته!

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
شک نکن!:biggrin1: یک نکته جالبی که هست اینه که دیسک های رایتی رو ارزون تر میده.
راستی یه چیز باحال هم براتون تعریف کنم.
چند وقت پیش که رفته بودم پیش همین جزیره بازی بعد که فهمیدم به دیسک های Playbox میگه اورجینال، از اونجایی که من 3 تا بازی Playbox در همون موقع خرید Xbox از تهران داشتم بهش گفتم خب من این 3 تا بازی Playbox رو بهت میدم جاش برام بازی های دیگه رو رایت کن. طرف هم گفت باشه 3 تا بازی برام رایت کرد.:laughing: خدایی لذتی که اون موقع داشتم در خرید هیچ بازی دیگه ای نداشتم.:biggrin1:
راستی به دوستانی که اهل کل کل هم هستند پیشنهاد میکنم برند پیشش چون وقتی یک حرفی میزنی 3 ساعت میشینه باهات بحث میکنه.:laughing:
یه پیشنهاد هم دارم. میگم ما چند نفر که آبادانیم بجای اینکه پول اضافه بدیم بیایم یه نفرمون بازی بگیره بقیه از روش رایت بزنن که کمتر پامون در بیاد. اینطوری با قیمت ارزون صاحب بازی میشویم.:biggrin1:
واقعا" حواسم نبود (راست میگه علیرضا ته خندست) :laughing::laughing:من اون موقع که هنوز 360 نخریده بودم میرفتم تا مثلا" ازش اطلاعات بگیرم :-"اولا" که به آرکد میگفت آرکاد خداییش حال میکنید آرکاد به زور جلو خندمو گرفتم:laughing::laughing::sick:
یا مثلا" میگفت مادربورد فالکون فقط توی آرکد یا همون آرکاد خودش به کار رفته و تو مدل های دیگه نیست:eek:(حالا من مثلا" اومدم براش توضیح بدم که ربطی به آرکد نداره و بستگی به تاریخ ساخت داره مگه قبول میکرد!!!:((
اصلا" کم نمیاره!!آخرین بار هم که رفتم طرفش گفت الیت زیر 600 اصلا" گیرت نمیاد(روز قبلش از پیام خریدم 500:-":-"
واقعا" آدم باحالیه حرفهای خفنی میزنه:love::love:
ولی همونطور که علیرضا گفت بهترین حرفش همینه که دیسک های PlayBoxاورجینال هستن(تاکید خاصی هم رو این مساله داره):-":-":cool:
واقعا" اگه تونستید 1بار برید حداقلش اینه که کلی میخندید:laughing::laughing::laughing:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
علی فکر خوبیه ولی یکی مثل من که براش چاپ رو دیسکو کاور و این خرتوپرتا مهمه حال بش نمیده. فکر کنم از قیمت پیام بیشتر پامون بیفته!
خودم برات کاور میزنم عزیزم. درضمن اگه هم خیلی برات مهمه میتونی بازی رو تو بخری بقیه از تو بگیرن رایت کنن.:biggrin1:

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
راست میگه واقعا" فکر خوبیه ولی اول از همه بیاین لیست بازیاتونو بزارین که ببینیم کی چی داره؟
از خودم شروع میکنم:
GTA IV
Ninja Gaiden
Too Human
COD4
Front lines
Devil may cry4
Gears of war
Sints Row2
Graid
B:Bad Company
شما هم لیست بازیاتونو بزارید