تاپیک Xbox 360 داران آبادان و خرمشهر

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام هرکی در شهر آبادان 360 داره بیاد تو
کلا" میخوایم راجع به تهیه بازی و خدمات اینترنت برای لایو در آبادان و هر چیزی که به 360 ربط داره بحث کنیم
منتظرما...;);)
از کجای آبادان هستید؟ و 360 هم از کجا تهیه کردید؟ اسم و سن هم یادتون نره:cool::love:

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
از خودم شروع میکنم بهزاد هستم 17 ساله الان 2 ماهه 360 گرفتم از پرشیا کامپیوتر گرفتم همین که تو خیابون امیریه اسمش پیامه!! خونمون هم بوارده جنوبیه
Elite گرفتم
آقا تا یادم نرفته اگه تونستید عکس 360 خودتونو بزارید باحال تر میشه
بازیها هم به صورت پستی از همین سایت تهیه میکنم اگه تو لایو گیمرتگ دارین بگین بیایم لایوبازی کنیم من به زودی لایوم راه میفته:cool:
اینم عکس 360 من http://i36.tinypic.com/12498qq.jpg

Last edited by a moderator:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
سلام منم سعید 21 سالمه
یه پرمیوم دارم. فالکون
خونمون ذوالفقاریه
از دبی گرفتم
فعلا ADSL هم ندارم:D
از کجا میخوای adsl بگیری؟ یه خورده روشنم کن دمت جیز

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
به چه تاپیکی! منم آبادان هستم 16 ساله. خونمون هم خیابان زند.(کوچه و پلاک هم بگم ؟:biggrin1:)
بهزاد جان(درست گفتم دیگه:biggrin1:) تاپیک خوبی زدی ولی کلا فکر نکنم بیش از 4 نفر تو این سایت باشن که 360 داشته باشن.
Xboxـم هم Arcadeـه (البته هارد 120 هم تو راهه)
راستی واسه لایو هم من فعلا Gold ندارم ایشالله عید میخرم.
با تشکر، Mr.Nobakht

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام بر تمامی برو بچ 631 و k.s city:d
من رضا هستم 17 ساله خرمشهر هستم یعنی جفت آبادان ولی تو مدرسه پالایشگاه (آبادان)درس میخونم 360 هامو از دبی گرفتم یکیش شهید شد دومیش هنوز نشده:d
الان تو آبادان پیام(پرشیا) 360داره ولی بازی هاش دیر به دیر میاد...من بازی هامو از حاجی گیم توی سایت تهیه میکنم چاکر همه تون هم هستم...
امروز هم پرشیا بودم یکی اومده بود در باره قیمت الایت سوال میکرد...گفتم که شاید با هم آشنا بشیم...
تا بعد...
bye & kiss

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
:((سلام بچه ها
اگه راه بدید بچه ها اهواز هم بیان توو خیلی بهتر میشه !!!! دم در بده هااااااااااااااااااا :biggrin1:

اسمم که تابلو هستش
سن ............ تقریبا بابا بزرگ همتون هستم 24 سالمه کم کم میرم توو 25 .. :((
نوکر همه بچه ها خوزستان هم هستم :biggrin1: خصوصا بچه ها آبادان از ایستگاه 7 گرفته تا 12 و سیکلن و فرح آباد و امیری و چهارراه امیری و تانکی 1 و تانکی 2 و دال - 33 و باوارده و کوفیشه و جمشید آباد و احمد آباد و ذوالفقاری و .......... تا بری برسی به منیوحی

360 مدل الیت ، طبق معمول ................ از اونور آب

لایو مایو هم Gold میترکونم :biggrin1:

همین دیگه

اهواز کاری داشتید ........... در خدمتگذاری می مانم :biggrin1:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
آرمین بفرما تو خونه خودته:D اهواز که تاپیک داره.
جناب بهزاد خان این عکستو اگه ممکنه ریسایز کن. دمت جیزینگول
پایه نیستید همگی ps3 بگیریم؟:love: خیلی حال میده. البته مطمئنم علیرضا نمیگیره.
رضا هم انگار داره!
منم در شرف خریدنم

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
قربون معرفتت سعید جون

والا بچه ها اهواز کم کار شدند ، اصلا فعال نیست تاپیکشون .
حالا فعلا این چند روزه مهمون شما باشیم تا ببینیم خدا چی میخواد :biggrin1:

Ps3 یه مدت خیلی توو کفش رفته بودم ولی نمی دونم چی شد که دلسرد شدم :biggrin1: بیشتر فکر کنم بخاطره کنترل ( یا همون دسته ) بودش که هیچ تغییری پیدا نکرده و اون یکی دلیلش هم نداشتن تجهیزات کافی مثل کابل و .... این چیزا

آخه خداییش اگه حساب کنی کنسول Xbox 360 Elite در برابر Ps3 خیلی مجهزتر و کاملتره
البته این نظر شخصی خودم بود
نظر و عقیده ی باقی دوستان محترم و متین

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آقا رضا شما فامیلت چیه بگو شاید آشنا دراومدیم.
آخه یکی از رفیقام هم که تو پالایشگاه درس میخونه گفتش که یکی از رفیقاش 360 داره تازگی ها هم PS3 گرفته خیلی هم حال کرده.
ببینم 3 دبیرستان نیستی شما ؟ رضا زهدار رو میشناسی ؟:biggrin1:
سعید تو خجالت نمی کشی ؟ تو تاپیک 360 داری حرف از PS3 می زنی؟ حیف که مدیر نیستم مگه نه همین الان بنت میکردم.:laughing:
راستی دوستان من بازیهامو از GameTak (پیام) میگیرم. کارش حرف نداره( تبلیغات ممنوع:biggrin1:). امروز هم 3 تا بازی سفارش دادم. Fable 2, Fifa 09, Farcry 2
امری بود در خدمتیم.
با تشکر، Mr.Nobakht

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
سعید تو خجالت نمی کشی ؟ تو تاپیک 360 داری حرف از PS3 می زنی؟ حیف که مدیر نیستم مگه نه همین الان بنت میکردم
همون بهتر که مدیر نشدی.
نه برا چی خجالت بکشم؟:D آخه من با یانکه 360 دارم ولی با ps3 بیشتر حال میکنم!
منم از پیام بازی میگیرم. اتفاقا امروز 4تا بازی سفارش دادم. دلتون آب:D

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آقا رضا شما فامیلت چیه بگو شاید آشنا دراومدیم.
آخه یکی از رفیقام هم که تو پالایشگاه درس میخونه گفتش که یکی از رفیقاش 360 داره تازگی ها هم PS3 گرفته خیلی هم حال کرده.
ببینم 3 دبیرستان نیستی شما ؟ رضا زهدار رو میشناسی ؟:biggrin1:
سعید تو خجالت نمی کشی ؟ تو تاپیک 360 داری حرف از PS3 می زنی؟ حیف که مدیر نیستم مگه نه همین الان بنت میکردم.:laughing:
راستی دوستان من بازیهامو از GameTak (پیام) میگیرم. کارش حرف نداره( تبلیغات ممنوع:biggrin1:). امروز هم 3 تا بازی سفارش دادم. Fable 2, Fifa 09, Farcry 2
امری بود در خدمتیم.
با تشکر، Mr.Nobakht
رضا زهدار رو هم میشناسم:d هم دوستمه هم هم کلاسی :d
چه جالب...:d

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
رضا زهدار رو هم میشناسم:d هم دوستمه هم هم کلاسی :d
چه جالب...:d
اه چه جالب. میدونی من کیم ؟ من همونیم که یه زمانی PSPـت خراب شده بود درستش کردم.:biggrin1:
راستی رضا خیلی ازت تعریف میکنه. اتفاقا دیروز که با هم رفتیم کلاس زبان گفتش که رفیقم میگه Microsoft همش تبلیغ میکنه بازی های PS3 خدای گرافیکن ؟!:eek: راست میگه؟!!!(حیف که الان پیشت نیستم مگه نه...:biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر