تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

یه سوال . توی مشخصات این مدل مادربورد نوشته ساپورت ATi CrossFire
آیا میشه از Nvidia SLi روی این مادربورد استفاده کرد ؟

نه آقا ،نمیشه،روی مادربردای P55/X58 فقط میشه.
نوشته شده توسط [DOG];870872:
یه سوال خرابکارانه!
چطوری میشه یه مانیتور crt صفحه محدب قدیمی رو سوزوند که دیگه روشن نشه؟ترجیحا با برق نشد یه راه بگید

من بلد نیستم،از اونایی که کلاس انتحاری رفتن بپرس!

فرشید جان بالاخره مشکلش رو حل کردیم
رفتیم تو خود سایت snazio اونجا یک مدلی بود که هم اسم این مدل بود فقط tuner نداشت یا حد اقل این که توی عکس نداشت
driver اون رو دانلود کردیم و نصب کردیم البته توی folder خودش پیدا نمیکرد و از have disk و select file رفتیم و الان درست شد و چندین ساعت با 540 * 720 کردیم با کیفیت عالی ضبط کرد بدون مشکل

من که اول گفتم درایور این کارتا بدرد نمیخوره،شما از اون آقا نقل پالس و این داستانا کردی!!

من که اول گفتم درایور این کارتا بدرد نمیخوره،شما از اون آقا نقل پالس و این داستانا کردی!!
اخه جالب بود که روی یک سری خاصس از مین ها جواب میده رو بقیه نه :confused:

اون نقل قول ها هم از سمت کسانی بود که ادعای نماینده و گارانتی بودن رو میکنن :laughing:

سلام . من یه کولر مستر دارم این کولر مستر رو وقتی میخواستم رو CPU وصل کنم جا پیچ هاش به شکل ضرب در بود و روی جا پیچ هاش یه چسب بود (از این چسب ها که به دیوار میچسبه کنده نمیشه سفید رنگ هستند) خلاصه من روکش چسب رو برداشتم و از پشت چسبوندم پشت مادربرد زیر CPU که کولر مستر از اون طرف به اینها پیچ بشه حالا من بخوام این کولر مستر رو باز کنم دیگه نبندم این جا پیچ ها رو چه طوری از روی مادربرد جدا کنم:(( اصلا جدا میشه فکر کنم جدا کردنی مربع CPU هم کنده بشه از پشت:laughing: اگر یه روز کولر مستر نخواستم ، چه جوری این رو از بدنه مادربرد جدا کنم ؟ :confused:

اینم عکس کولر مسترم این شکلیه و عکس ضرب در که از پشت با چسب سفید چسبیده به مادربرد

tuniq_tower.jpg
tuniqtower120_all.jpg

آخرین ویرایش:
سلام . من یه کولر مستر دارم این کولر مستر رو وقتی میخواستم رو CPU وصل کنم جا پیچ هاش به شکل ضرب در بود و روی جا پیچ هاش یه چسب بود (از این چسب ها که به دیوار میچسبه کنده نمیشه سفید رنگ هستند) خلاصه من روکش چسب رو برداشتم و از پشت چسبوندم پشت مادربرد زیر CPU که کولر مستر از اون طرف به اینها پیچ بشه حالا من بخوام این کولر مستر رو باز کنم دیگه نبندم این جا پیچ ها رو چه طوری از روی مادربرد جدا کنم:(( اصلا جدا میشه فکر کنم جدا کردنی مربع CPU هم کنده بشه از پشت:laughing: اگر یه روز کولر مستر نخواستم ، چه جوری این رو از بدنه مادربرد جدا کنم ؟ :confused:

اینم عکس کولر مسترم این شکلیه و عکس ضرب در که از پشت با چسب سفید چسبیده به مادربرد

tuniq_tower.jpg
tuniqtower120_all.jpg
شما هم مثل اینکه کم وسواسی نیستیا!

مگه چسبش چیه که میگی کنده بشه آخه؟ ،هر وقت خواستی فن رو باز کنی،خیلی راحت اون قسمت هم از پشت مادربرد جدا میشه،خیلی راحت هم جدا میشه،چسب آهن که نیست!

با سلام

من امروز خواستم کامپیوترم رو روشن کنم دیدم که اصلا بالا نمیاد!!! یعنی بدون مشکل روشن میشه و هیچ واکنش عجیبی مثل صدایی خاص رو از خودش نشون نمیده و فقط اون بوق مربوط به بوت شدن رو نمیزنه.
برای همین دفعه بعد رمش رو درآوردم و روشن کردم و دیدم که باز هم صدایی نمیده و حالا مطمئنم که مشکل از خود مادربرد هست.
من قبلا هم حدود 4-3 ماه پیش همین مشکل برام پیش اومد که نهایتا مادربرد رو دادم گارانتی 1 هفته بعد تحویل گرفتم و مشکلم حل شد. الان هم که این مشکل پیش اومد از 3-2 هفته قبلش کامپیوترم شروع کرده بود به دادن صفحه آبی (بطور متوسط هر 3-2 روز یکبار) و نکته جالبش اینجاست که قبلا هم که مادربردم به مشکل خورده بود اون هم همین مسائل رو توی هفته های آخر داشت!
حالا شاید بگید که چرا پست زدم و نرفتم یکراست مادربرد رو بدم به گارانتی تا درستش کنه! علتش اینه که یه حسی به من میگه یک قطعه ای داره به مادربرد فشار میاره و مادربرد رو هرچند وقت یکبار یه بلایی سرش میاره و من نمیخوام که 4-3 ماه بعد مادربردم کلا خراب شه تا برم یکی دیگه بخرم و بعدی هم همین بلا سرش بیاد.

حالا از دوستان کسی راه حل کوتاه مدت و دراز مدتی میدونه تا ما برای این مشکلمون یه کاری بکنیم؟؟؟

مشخصات سیستم شما چیه ؟!

Processor
AMD Phenom II X4 810
Motherboard
Gigabyte GA-MA770-S3 rev1.0
Memory
2GB OCZ Dual Channel
Graphic Card
Sapphire ATI Radeon HD4850 512mb
Hard Drive
180GB Western Digital
Monitor
Samsung SyncMaster MB1765
Sound Card
Realtek HD(SD) Audio Driver
Speakers/Headphones
TVM Echo 600
Keyboard
Farassoo FCR-2282
Mouse
Genius
Mouse Surface
No...Forget It
Gaming Device
نامعلوم
Power Supply
Green GP530AB
Case
Is It Important
Operating System
XP Service Pack 3

به احتمال خیلی زیاد مشکل از mbت هستش حالا یا بایوس مشکل داره یا یکی از چیپای کنترل مین شاید هم از خود pcb باشه ، البته تا از نزدیک بررسی نشه نمیشه نظر قطعی داد.

با سلام

من امروز خواستم کامپیوترم رو روشن کنم دیدم که اصلا بالا نمیاد!!! یعنی بدون مشکل روشن میشه و هیچ واکنش عجیبی مثل صدایی خاص رو از خودش نشون نمیده و فقط اون بوق مربوط به بوت شدن رو نمیزنه.
برای همین دفعه بعد رمش رو درآوردم و روشن کردم و دیدم که باز هم صدایی نمیده و حالا مطمئنم که مشکل از خود مادربرد هست.
من قبلا هم حدود 4-3 ماه پیش همین مشکل برام پیش اومد که نهایتا مادربرد رو دادم گارانتی 1 هفته بعد تحویل گرفتم و مشکلم حل شد. الان هم که این مشکل پیش اومد از 3-2 هفته قبلش کامپیوترم شروع کرده بود به دادن صفحه آبی (بطور متوسط هر 3-2 روز یکبار) و نکته جالبش اینجاست که قبلا هم که مادربردم به مشکل خورده بود اون هم همین مسائل رو توی هفته های آخر داشت!
حالا شاید بگید که چرا پست زدم و نرفتم یکراست مادربرد رو بدم به گارانتی تا درستش کنه! علتش اینه که یه حسی به من میگه یک قطعه ای داره به مادربرد فشار میاره و مادربرد رو هرچند وقت یکبار یه بلایی سرش میاره و من نمیخوام که 4-3 ماه بعد مادربردم کلا خراب شه تا برم یکی دیگه بخرم و بعدی هم همین بلا سرش بیاد.

حالا از دوستان کسی راه حل کوتاه مدت و دراز مدتی میدونه تا ما برای این مشکلمون یه کاری بکنیم؟؟؟

Processor
AMD Phenom II X4 810
Motherboard
Memory
2GB OCZ Dual Channel
Graphic Card
Hard Drive
180GB Western Digital
Monitor
Sound Card
Speakers/Headphones
TVM Echo 600
Keyboard
Farassoo FCR-2282
Mouse
Genius
Mouse Surface
No...Forget It
Gaming Device
نامعلوم
Power Supply
Green GP530AB
Case
Is It Important
Operating System
XP Service Pack 3

من فک می کنم هم میتونه از مادربردت باشه و هم پاور که ممکنه از همون دفه پبش که مادربردت خراب بود،خراب بوده باشه

وقتی دو دفه یه جور سیستم خراب میشه یعنی اینکه دفه پیش هم شما اصل مشکل رو حل نکردی،فقط پانسمانش کردی!
البته اون سری 770 از گیگی هم یه سری ایراداتی براش گزارش شده .

Processor
AMD Phenom II X4 810
Motherboard
Memory
2GB OCZ Dual Channel
Graphic Card
Hard Drive
180GB Western Digital
Monitor
Sound Card
Speakers/Headphones
TVM Echo 600
Keyboard
Farassoo FCR-2282
Mouse
Genius
Mouse Surface
No...Forget It
Gaming Device
نامعلوم
Power Supply
Green GP530AB
Case
Is It Important
Operating System
XP Service Pack 3
امکان داره مشکل از ram باشه با یک رم دیگه امتحان کن و جای رم را تغییر بده

سلام به همگی . سیستم من افتضاح داغ میکنه حتی تو کیس هم 3 تا فن وصل کردم 2 تا رو درا 1 دونه تو بدنه خود کیس CPU هم که کولر مستر وصله ولی بعضی موقع ها که در کیس بسته هستش پیش اومده بعد از 2 الی 3 ساعت بازی سنگین گرافیکی سیستم ریست کرده چون هوا هم سرد شده تو اتاق بخاری که روشن هستش دیگه بدتر . در کیس رو باز کردم یه ذره بهتر شده ولی شما پیشنهادی ندارید که از باز کردن در کیس بهتر باشه

اینم کیسم هستش
ja5j8tz6ff96oscoyff5.jpg

سلام به همگی . سیستم من افتضاح داغ میکنه حتی تو کیس هم 3 تا فن وصل کردم 2 تا رو درا 1 دونه تو بدنه خود کیس CPU هم که کولر مستر وصله ولی بعضی موقع ها که در کیس بسته هستش پیش اومده بعد از 2 الی 3 ساعت بازی سنگین گرافیکی سیستم ریست کرده چون هوا هم سرد شده تو اتاق بخاری که روشن هستش دیگه بدتر . در کیس رو باز کردم یه ذره بهتر شده ولی شما پیشنهادی ندارید که از باز کردن در کیس بهتر باشه

اینم کیسم هستش
ja5j8tz6ff96oscoyff5.jpg
شما اول بگو از کجا میدونی که داغ میکنه؟
چه قطعه ای داغ میکنه و دمای قطعه ی داغ شده رو با چه برنامه ای بدست آوردی؟
مشخصات کامل سیستم رو هم بگو.

شما اول بگو از کجا میدونی که داغ میکنه؟
چه قطعه ای داغ میکنه و دمای قطعه ی داغ شده رو با چه برنامه ای بدست آوردی؟
مشخصات کامل سیستم رو هم بگو.

سلام . گرافیک و مادربرد داغ میشه . من تو کیسم یه دماسنج دارم دماسنج رو چسبوندم به گرافیک 42 درجه بود رفتم تو محیط گرافیکی شد 52 درجه بعدش این مادربرد رو درجش رو نگرفتم ولی اونم به اندازه قبلی داغ بودش دست زدم. در کیسم بسته بودنی یه گرمای شدید از فن ها میزنه بیرون یه بار اینقدر داغ شد که وسط بازی قاطی کرد ریست شد کامپیوتر درشو باز کردم دیگه اینطوری نشده .

green 535A power
asus p5qc motherboard
ocz 2gb ram
intel core 2 quad q9400
xfx 9800 gt ddr3 512

به نظرتون داخل کیسم یا تحویه کیس و مدلش مناسبه یا به درد نمیخوره مدل کیسم هم Green Vine هستش از نظر اندازه برای قطعه هام و غیره خوبه یا بده ؟

سلام . گرافیک و مادربرد داغ میشه . من تو کیسم یه دماسنج دارم دماسنج رو چسبوندم به گرافیک 42 درجه بود رفتم تو محیط گرافیکی شد 52 درجه بعدش این مادربرد رو درجش رو نگرفتم ولی اونم به اندازه قبلی داغ بودش دست زدم. در کیسم بسته بودنی یه گرمای شدید از فن ها میزنه بیرون یه بار اینقدر داغ شد که وسط بازی قاطی کرد ریست شد کامپیوتر درشو باز کردم دیگه اینطوری نشده .

green 535A power
asus p5qc motherboard
ocz 2gb ram
intel core 2 quad q9400
xfx 9800 gt ddr3 512

به نظرتون داخل کیسم یا تحویه کیس و مدلش مناسبه یا به درد نمیخوره مدل کیسم هم Green Vine هستش از نظر اندازه برای قطعه هام و غیره خوبه یا بده ؟
با این اوصاف شما خودت هم هنوز نمی دونی کدوم قطعه هست که داغ میکنه،از خروجی داغ فن پشت کیس هم نمیشه بتنهایی متوجه شد

شما برنامه هایی مثل Motherboard Monitor یا Everest رو دانلود کن و یه مدت حین کار عادی و بازی ،دمای قطعات مختلف رو ثبت کن،اینطوری حداقل میشه متوجه شد که کدوم قطعه مشکل ساز هست

اون دماهای گرافیک هم که خیلی عادی هست، اما بنظر میاد کیس شما تهویه ی مناسب نداره،البته فقط به تعداد فن ها مربوط نیست،طراحی کیس هم توی تهویه ی هوا نقش داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or