تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان cpu تازگی ها خیلی صدا میده دماش هم تو حالت عادی 80 هست، اگر عادی نیست چکار کنم؟
یک فن جدید بگیرم یا خمیر سیلیکون رو عوض کنم؟
8400 dual core شش سال هست خریدم.
اول یه خمیر سیلیکون درست حسابی بزن( نه از این چینی 2 تومنی ها، درست حسابی:D)اگه درست نشد فنت رو عوش کن، زیاد هم خرج نکن، این CPU ارزش خرج بالای 50-60 تومن رو نداره:D

Shidoshi

کاربر سایت
Jan 20, 2010
32
سلام، ssd adata xpg sx910 256GB روی مادربورد asus b85-plus هر کاری کردم شناخته نشد.

آپدیت بایس، تعویض کابلها، قرار دادن روی سیستم دیگه(باز هم نشد)
به نظرتون پس مشکل از ssd هست؟

THE SCAR

کاربر سایت
Aug 5, 2011
106
نام
ali mohades
با سلام بعضی اوقات که دارم بازی میکنم سیستم بلو اسکرین میشه و ارورش اینه0x00000050
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA سیستم اینه
mb=giga h97-gaming3
cpu=i7 4790
ram=4*2gb giel ddr3 1333mhz
gpu=amd hd 4670 1gb
win7

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50
سلام

دوستان من یک لپ تاپ از دو سه ماه پیش خریدم . از سری N asus هست . N56J .

برای بازی کردن میدونم خدا نیست ولی حداقل رو medium خیلی عالی همه بازی هارو میکشه . فرضا watch dogs رو high هم میکشه

سوال من اینه که کار خاصی میشه کرد که برای بازی بیشترین بازده رو داشته باشه ؟

خنک کننده ها فرضا تاثیر خاصی دارن ؟

- - -ویرایش - - -

با سلام بعضی اوقات که دارم بازی میکنم سیستم بلو اسکرین میشه و ارورش اینه0x00000050
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA سیستم اینه
mb=giga h97-gaming3
cpu=i7 4790
ram=4*2gb giel ddr3 1333mhz
gpu=amd hd 4670 1gb
win7

یه بار این اتفاق برای من افتاد یکی از رم هام اشکال داشت . برای شما رو نمیدونم حالا

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان.
نمی دونم واسه چیه ولی نزدیک یکی دو ماهی هستش که کامپیوترم 80 درصد بازی هارو با افت فریم اجرا می کنه!
قبلا بازی های مثل BF3-SN:GH2 و ... رو با رزولیشن فول اچ ادی بدوم مشکل اجرا می کرد ولی الان رو رزولشین 800X600 هم بزور روانه!
VGA:430 GT
Ram: 4GB
CPU: Core i 3 3.00Ghz 4Core
Win:7 Entirprise 32BIT

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من امروز درایور کارت گرافیک (Nvidia ) اپدیت کردم و بعد ریست شدن دیگه هیچ بازی باز نمیشه !! قبلا وقتی راست کلیک میکردم Nvidia Control Panel بود ولی الان دیگه نیست ، ورژن قبلی رو هم نصب کردم ولی فرقی نکرد !!! کسی میدونه مشکل از کجاست دارم دیونه میشم :((

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان... امیداورم حالتون خوب باشه...

من یه هارد 3 ترا اینترنال تهیه کردم منتها وقتی میخوام پارتیشن بندیش کنم موقع نصب (ویندوز 8.1) نمیدونم چرا 2 ترا در اختیارم میذاره!!!

کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان مدتیه سیستمو که روشن میکنم (بعد از مثلا 10 ساعت خاموشی) همینکه صفحات بوت مادربردو پشت سر میذاره و میخواد بره سراغ هارد برای لود ویندوز بلافاصله خاموش میشه !

این مشکل پایدار نیست و گاها پیش میاد

(هاردم gb160 سامسونگ هست که حدود 7 سالی میشه که کار میکنه)

CPU: Athlon X2 X270 3.4 gb
M.B: Gigabyte 78LMT-S2PT
VGA: ZOTAC GTX 650
Ram: 4gb 2*2gb Transcend
PSU: Corsair VS550

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
می دونم تاپیک مشکلات سخت افزاری هست ولی چون جایی پیدا نکردم مشکل نرم افزاری رو که دارم و خیلی هم حل شدنش برام مهمه رو می پرسم!
هر چی ***** شکن مثل هات اسپات دانلود می کنم برا نصبش این اخطار رو میده؟! راه حل چی هست؟!
vcei547appmg68i6gh2b.png

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
می دونم تاپیک مشکلات سخت افزاری هست ولی چون جایی پیدا نکردم مشکل نرم افزاری رو که دارم و خیلی هم حل شدنش برام مهمه رو می پرسم!
هر چی ***** شکن مثل هات اسپات دانلود می کنم برا نصبش این اخطار رو میده؟! راه حل چی هست؟!
vcei547appmg68i6gh2b.png

ویندوز عوض کردی!؟ فک کنم درستش کنه!

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
دوستان من یه مشکلی دارم .
توی بازی هایی که انجام میدم مثل WHATCH DOGS & BF4 & METRO REDUX و خیلی بازی های دیگه با مشکل فریم مواجه هستم.
مثلا پنچمارک بازی زده گرافیک GTX 780 برابر 60 فریم هست ولی من با این مشخصات سیستمم 45 یا 50 فریم میگیرم.علتش چی میتونه باشه که پنجمارک رسمی بازی با نرخ فریم من تفاوت داره؟
مرسی

علی کریتوس

کاربر سایت
Mar 10, 2013
22
دوستان من یه مشکلی دارم .
توی بازی هایی که انجام میدم مثل WHATCH DOGS & BF4 & METRO REDUX و خیلی بازی های دیگه با مشکل فریم مواجه هستم.
مثلا پنچمارک بازی زده گرافیک GTX 780 برابر 60 فریم هست ولی من با این مشخصات سیستمم 45 یا 50 فریم میگیرم.علتش چی میتونه باشه که پنجمارک رسمی بازی با نرخ فریم من تفاوت داره؟
مرسی

توی بنچمارکها که همه ی تنظیمات رو تا آخر نمیذارند... درسته که روی ultra یا very high میذارن ولی شما اگر تکسچر فی.ل.ت.رینگ و یا مخصوصا SSAA رو روی 4X بذارید (الان مثالم رو بازی مترو هست)، به 23-25 فریم هم میرسید با کارتتون. یکی از دوستان 780ti که داشت، نزدیکهای 30 فریم میگرفت.
توی واچ داگز هم آنتی آلازینگ و Ambient Occlusion تأثیر زیادی دارند روی فریم ریت. مثلا یکیشو رو کاملا آف کن (بقیه تنظیمات همه تا آخر)، تا 50-65 فریم هم به راحتی میرسی. مترو هم همینطور! SSAA رو آف کن بدجوری فریم میره بالا ولی کیفیت تکسچرها و بافت ها میاد پایینتر ولی در عوض یه 90-110 فریمی میگیری.

GRANDTA13

کاربر سایت
Jun 1, 2011
27
نام
عرفان
من یه لپ تاپ Mac Book Pro mid 2010 دارم و گرافیک اش Gt 330m 256 هست یه روز رفتم و اوور کلاک اش کردم با MSI After Burner و core clock و ... رو به اون چیری که تو راهنمایی اور کلاک این کارت نوشته بود تغییر دادم ولی از اون موقع هر وقت Google Chrome رو باز میکنم یا بازی ای چیزی رو صفحه سیاه میشه و مینویسه Display Driver Stopped Working And Succesfully Recovered حتی دیگه core clock و .. رو به Stock بر میگیردونم بازم اینجوری میشه. میشه درستش کرد یا باید عوض شه ؟

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
من لپتاپم cpuش core i7 4710 hq هستش بعد تازگیا دمای Cpu تو حالت عادی میره بالای 80 و به زور Cooler Booster میارمش تا 70 درجه ولی کارت گرافیکم رو 56 فیکسه دماش اینو باید چیکارش کنم ؟ یا این دما نرماله بنظرتون ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر