تاپیک رسیدگی به مشکلات اینترنت(ADSL & Dial Up)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
سلام به بچه های گل بازیسنتری.
قصدم از ایجاد این تاپبک مطرح کردن مشکلات اینترنت مثل مشکل در وصل شدن و قطعی و... و حل انها توسط یکدیگر است.
امیدوارم موفق باشید.

سلام .. یه سوال اگه میشه فوری جواب بدین...

چطوری می تونم مودم وایرلس را از راه دور به یک کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنم... وسیله ی دیگه ای لازم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

من با مشکل خیلی بزرگ مواجه شدم . اینکه هر بار به اینترنت وصل میشم و برنامه UTORRENT رو برای دانلود اجرا می کنم بعد از چند دقیقه کامپیوتر هنگ کرده و رستارت می کنه صفحه ابی میشه و ارور فیزیکال و این جوری میده بعد رستارت می کنه.
سیستمم هم از ویروس پاکه(انتی ویروس به روزه) حلا لطفا کمکم کنید تا بفهمم ایراد از کجاست.

سلام
من با idm چیزی دانلود میکنم و وقتی pause میزنم .دوباره start میزنم دانلود نمی کنه و می خواد که refresh page بده و از اول دانلود کنه

سلام .

من مودم وایرلس خریدم برای نصبش vpi و vci وچند چیز دیگه می خواست که من شانسی وارد کردم
حالا که مودم نصب شده سرعتش رو می نویسه 10.0 mbps و از قبل خیلی کمتره ؟؟ چرا؟؟

این تست هم از قبل بهتره!!!!!

سلام.بچه ها من یه مدمSmart link56kbsدارم ولی وقتی میخوام وصل شم سرعتش میشه 26kbs.چندوقت پیش هم یه جای دیگه امتحان کردم سرعتش شد46kbs!راستی اوایل هم خونه خودمون سرعتش به46kbsمیرسید!!!!!!!!!!!!!!!!!اگه ممکنه راهنمایی کنین:blushing:درایومدم هم4.0.1.0

سلام دوستان مودم من adsl صبانت مدلش 8811 tp هستش می خواستم از دانلود رایگان شبانش استفاده کنم یوز و پسوردشم دارم ای پی مودمم دارم فقط یه کمک کوچیک به من بکنید ممنون میشم که توی کدوم تنظیمات برم و عوض کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or