تاپیک جامع Reddit

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
9 گگ سرطانه.
سالهای 2013-2014 مخصوصا دوران جام جهانی که faggotryـشون به حد اعلی رسیده بود فورچنیها هی بهشون حمله میکردن.

حرف فورچن شد، اشتباه نکنید، میم از فورچن میاد نه از ردیت. ردیت هم میم داره، اما میم اصلی جاش تو فورچنه. مثلا همین پپه.

یکی از تفریحهای من و داداشم اینه که بشینیم عکسهای فورچن رو نگاه کنیم. به پستهاش کاری نداریم. یک عکسهایی میذارن تو فورچن که... چی بگم. هممون با رفتن تو فورچن راهی جهنم هستیم! اصلا یک زمانی پ*رن بچه میذاشتن تو فورچن. اسپم میکردن. من یکی دو بار دانلود کردم و نگاه کردم.

اصلا تجربه ی خوبی نبود. اما من در کشوری زندگی میکنم که دخترهای 14 ساله بچه دار میشن. چایلد پو*رنو چه میفهمم چیه!
لامصب یه روز ادم نره 4چن کارش نمیشه ... خیلی خوبه.
سایت های دیگخ هم 8 چن و 120چن و اینا ربطی به سایت اصلی دارن ؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
لامصب یه روز ادم نره 4چن کارش نمیشه ... خیلی خوبه.
سایت های دیگخ هم 8 چن و 120چن و اینا ربطی به سایت اصلی دارن ؟
اینها همه کلون سایت فورچنن. و اصلا جای خوبی نیستن.

تو از کحا وی پی ان میخری که میتونی تو فورچن پست کنی؟ بهم تو پی ام بگو. وی پی ان من تو فورچن بن شده!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اینها همه کلون سایت فورچنن. و اصلا جای خوبی نیستن.

تو از کحا وی پی ان میخری که میتونی تو فورچن پست کنی؟ بهم تو پی ام بگو. وی پی ان من تو فورچن بن شده!
منم چن تا تست کردم بن شده همهش.میگه رنج ای پی شما بن شده

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
در سال 2005 الکسیس اوهانان سایت ردیت رو ساخت تا با سایت Digg رقابت کنه اما چند سال بعد ردیت، دیگ رو از دور خارج کرد و الان به گفته ی الکسا جز 10 سایت برتر آمریکا، و جهانه.

اما ردیت چیه؟ و چرا باید درش حضور داشته باشیم؟ بذارید بهتون بگم. ردیت جاییه که همه درش هستن. در اصل، ردیت یک سایت News Aggregate بود، و فقط یک صفحه ی اول داشت که مردم در اون اخبار رو سابمیت میکردن و پایینش نظر میذاشتن. اما با اضافه شدن قابلیت اد کردن سابردیت، سایت رشد کرد و رشد کرد.

اما سابردیت چیه؟ به بخشهای سایت ردیت میگن سابردیت. مثل سابفرومهای خودمونه. با این فرق که هرکسی میتونه سابردیت خودش رو بسازه. سابردیتهای دیفالت سابردیتهایی هستن که ادمینهای ردیت به صورت معمولی به همه میدن اما هرکسی میتونه از اون سابردیتها آنسابسکرایب کرده، و به سابردیتهای خودش ساباسکرایب کنه.

همه نوع سابردیتی داریم. از گیم گرفته، تا ملیت محور. چندین کامیونیتی گیم در ردیت وجود داره که برای کاربرهای این سایت مناسبه. دوتا سابردیت مخصوص کشور خودمون داریم. که مهمه به نظرم که حضور ایرانیها درین سایت پررنگ تر شه.

نگران سطح زبانتون نباشید. منهم زمانیکه که برای اولین بار به فرومهای خارجی رفتم سطح زبانم افتضاح بود. ولی در 17 سالگی تافل با نمره ی 95 گرفتم. و ازون زمان با کمک ردیت انگلیسیم و فرانسم که رشته ی تحصیلیمه بهتر شده.

reddit: the front page of the internet

یک مدت فــیلتر بود، دیگه نیست.

بهش بپیوندید.

reddit: the front page of the internet

یک تفر (شاید خودم بودم) سابردیت بازیسنتر رو ساخته اما پرایوتش کرده نمیدونم چرا. پیداش کنید کیه. درضمن، لازم نیست ایمیلتون رو تایید کنید و اینها. سریع رجیستر میکنه. میتونید با یک ایمیل هزاران یوزرنیم داشته باشید.

با اجازه به امید پررنگ شدن حضور ایرانیها در همه جا.
سلام من الان ثبت نام کردم ولی سابردیت بازیسنتر نیاز به اینوایت داره و نمیشه مشاهده و سابسکریپتش کرد

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام من الان ثبت نام کردم ولی سابردیت بازیسنتر نیاز به اینوایت داره و نمیشه مشاهده و سابسکریپتش کرد
اون سابردیت رو یک آدم مرضی ساخته که فکر کنم خودم بودم. این سابردیت اصلیه:

Bazicenter Forums

چرا کسی نمیاد توش؟

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقایون مثل اینکه ردیت فیلتر نشده، فقط مدتی از دسترسی خارج بود. حالا فیلتر هم بشه بشه، منکه جهت محکمکاری با وی پی ان میرم چون حرفهایی که توش میزنم واقعا خفنن!

آقایون، خانمها، چندبار بگم، ردیت رو به دوستانتون، به خانوادتون، معرفی کنید! ایرانیها باید درین سایت "باشن". میفهمید چی میگم؟

• Like
Reactions: hossein gamer

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
ردیت شده ۱۹۸۴! کافیه از کشور اسمشو نبر پشتیبانی کنی تا همه ی یوزرهاتو بن کنن!‌ یوزری که سال ۲۰۱۳ تا الان باهش لاگین نشدم رو بن کردن!‌ای خدا این ادمینهای ردیت میفهمن که رفتارشون استاندارد نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر