تاپیک تخصصی Patapon

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
سایت Gamespot هم به این بازی امتیاز بسیار عالی 9 داد .

942065_20080219_embed002.jpg

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
من همه اون کارایی رو که گفتید انجام دادم ولی تو قسمت لودینگ هی لود میکنه و تو بازی نمیره من3.52m33 ممنون میشم راهنماییم کنید.

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
شما اپدیت کن شاید درست بشه
--------------------------------
دوستان این ویدیو هم خوبه توش ابزار divine رو نشون داده که باعث میشن boost بگیرید و فقط یکی توی بازی هست از هر کدوم
اگه تشکر کنید میگم چجوری باید بگیرید!

yashar71

کاربر سایت
Dec 16, 2007
40
salam

man nemitonam sarbaz ba asb va inha dorost konam gerftam vali nemitonam azashon estefade konam.....rasti az vasaeli ke to ALTER hast chejori mishe estefade kard man 1 alame chiz daram vali nemitonam azash estefade konam!!!!!!

ta badbedrod

mehdi-p

کاربر سایت
Nov 8, 2007
64
آقا من این بازی رو از پی اس پی وارز دانلود کردم تا مرحله یکی به آخر هم رفتم ولی وقتی میخوای وارد مرحله یکی به آخر بشی صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد چیکار کنم
فقط نگین دوباره دان کنم که واسه همون قبلی پدرم در اومد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
لطفا یکی از دوستان به من کمک کنه من جایی که باید با یه درخت مبارزه کنیم گیر کردم و نم یدونم که چطوری باید شکستش بدم لطفا کمکم کنید.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دون !
باید یک boss را بکشی تا بهش برسی بعد هر وقت خواستی استفاده کنی اول به FEVER برسی بعد بزنی :
X . XX . XX دون . دودون . دودون

من اصلا نتونستم:((
دون.دودون.دودون !!
اخه تو هر بیتشbeat نمیشه دوبار زد
حالا چنبار دون دون بزنیم بارون میاد؟!

مرسی

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من اصلا اين بازي رو نفهميدم . اولش هي ميگه دكمه o رو بزنيد منم ميزنم ولي هيچي نميشه . يكي بگه چي كار بايد بكنم .؟ مرسي

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من اصلا نتونستم:((
دون.دودون.دودون !!
اخه تو هر بیتشbeat نمیشه دوبار زد
حالا چنبار دون دون بزنیم بارون میاد؟!

مرسی
شما سعی کن به ریتم گوش ندیدی زیر لبی خودت بگی دون . دودون . دودون و همینجور هم بزن!

من اصلا اين بازي رو نفهميدم . اولش هي ميگه دكمه o رو بزنيد منم ميزنم ولي هيچي نميشه . يكي بگه چي كار بايد بكنم .؟ مرسي

شما باید دایره را به صورت ریتمی بزنید : دایره مکث دایره مکث دایره .... شما به عنوان almighty دارید با این کار به یک سرباز نیرو میدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر