تاپیک اختصاصی GTA San Andreas Multiplayer

این تاپیک هم برای دوست داران GTA San Andreas ایجاد کردم تا با هم مولتی پلیر بازی کنیم.
برا مولتی پلیر کردن بازی باید برنامه ی زیر را دانلود کنید.

Grand Theft Auto San Andreas Mutiplayer Software :
Send Space Link
Speedyshare Link
پسورد : www.2reham.com

آموزش نصب و اجرای آن :
1- بعد از دانلود برنامه فایل Setup رو اجرا کرده و در محل نصب بازی آن را نصب کنید.
2- بعد از نصب برنامه آن را اجرا کرده و به بخش Internet بیایید.
3- سپس کمی منتظر بمانید تا سرور ها رو نشون بده و بر روی یکی از آنها کلیک کرده و گزینه ی Connect را زده و وارد بازی شوید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
من معمولا تو سرور GTA Macreators هستم . اسمم هم تو بازی Dark هست.
میتونیم همین جا یه تیم راه بندازیم و تو بازی به بقیه حمله کنیم. بروبکس dial up هم می تونند بازی کنند چون واسه بازی کردن پینگ زیادی نمی خواد و با دایال آپ هم تست شده !
راستی برا اینکه تو بازی بشینید پشت موتور یا ماشین باید G بزنید.

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام،

این سرور که شما گفتید الان RPG هست یا Death Match ؟

راستی چه جوری میگید با Dial up هم میشه ؟! من توی سرور RPG Pug's بازی می کنم، تا حالا ندیدم ایرانی رو که Pingـش زیر 200 باشه، با اینترنت ADSL سرعت خوب.

اگه این هم RPG باشه و Pingـش خوب باشه بازی کردن توش باید حال بیشتری بده !!

البته یه کم به نظر من کم توضیح دادید، فقط کار ما تو این بازی بکش بکش نیست، یک سری کارهای مثل دزدیدن ماشین، برداشتن جعبه ی پول و TDM توی خود بازی هم هست که باید با بقیه رقابت کنید تا انجامشون بدید و پول گیرتون بیاد.
البته این تنها راه پول بدست آوردن نیست، یه راه دیگش هم Payday هست، هر ساعت یک پولی بر اساس Levelـی که شما دارید بهتون داده میشه ... برای اینکه Level بگیرید باید EXP ( همون XP ) داشته باشید، با کارهایی که بالا گفتم و حضور در سرور موقع Payday ( راحت ترین کار برای بدست آوردن EXP ) می تونید EXPـتونو زیاد کنید.

دیگه اینکه توی بازی می تونید واسه خودتون Gang درست کنید و رنگ گروهتونم مشخص کنید، یا به عنوان پلیس یا راننده تاکسی کار کنید ...

همه ی این چیزهایی که دارم می گم مال RPGـش هستا !! توی Deathmatch شما فقط یه تفنگ دارید که با اون باید همون بکشید.

البته نمیشه گفت بازی خیلی خیلی روش کار شده، SA:MP که برنامه ی ساده هست که بازی رو به صورت Online در اختیار شما میگذاره، ولی با این حال Bug هم داره ... و البته سخت ترین کارش اینه که واسه ی هر کاری شما باید یه کدی وارد کنید ... مثلا برای وارد شدن به خونتون باید برید جلوی در خونه و بزنید :

Code:
/enter

یا چیز های دیگه شبیه این ...

بهترین راه واسه اینکه بازیو یاد بگیرید اینه که یکی توی بازی پیدا بشه که خیٌر باشه و بهتون همه چیزو بگه :D

من که خودم خیلی باهاش حال میکنم، الان هم توی سرور Pug's بازی میکنم lvl 8 هم هستم.

خوش باشید :D

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
آقا بیا تو یاهو قرار بزاریم با هم بازی کنیم .
ID من : Darkprinceofworld
راستی IP این سروری که گفتی چیه ؟

HostName: Pug's Real Life RPG [gta-host.com]
Address: 85.17.97.10:5400
Players: 10 / 75
Ping: 330
Mode: Real Life RPG v1.5.3
Map: San Andreas

البته توی این Map اگه الکی کسیو بکشید پلیس دستگیرتون می کنه و اگه دیگه خیلی بی شخصیت باشید :D کیک یا Ban میشید.

در ضمن من توی این سرور Ali_ArtZ هستم.:love:

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام
من با gta مشکل دارم
من یه نسخه 8 سیدیه از جی تی ای دارم که توی همه سی دی ها فایل زیپ هست و part بندی شده یعنی دیگه پوشه کرک و اینجور چیزا توش نیست . من این بازیرو رو سیستم قبلیم نصب کردم (همین 8 سی دی) و کارم میکرد ولی الان روی این سیستمم که مشخصاتش رو مینویسم نصب شده ولی run هم نمیشه و error هم نمیده لطفا راهنمایی کنین من همه مراحل بالا رو انجام دادم
Cpu Dual Core 3.00
Ram 1 GB
VGA Geforce 7600GT
لطفا کمک کنید تا منم بتونم بازی کنم چون خیلی وقته که تو کف اینم که این بازی رو چی جوری آنلاین بازی می کنن
ممنون

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام
من با gta مشکل دارم
من یه نسخه 8 سیدیه از جی تی ای دارم که توی همه سی دی ها فایل زیپ هست و part بندی شده یعنی دیگه پوشه کرک و اینجور چیزا توش نیست . من این بازیرو رو سیستم قبلیم نصب کردم (همین 8 سی دی) و کارم میکرد ولی الان روی این سیستمم که مشخصاتش رو مینویسم نصب شده ولی run هم نمیشه و error هم نمیده لطفا راهنمایی کنین من همه مراحل بالا رو انجام دادم
Cpu Dual Core 3.00
Ram 1 GB
VGA Geforce 7600GT
لطفا کمک کنید تا منم بتونم بازی کنم چون خیلی وقته که تو کف اینم که این بازی رو چی جوری آنلاین بازی می کنن
ممنون

کلا بازی بدون دانلود این برنامه اجرا میشه ؟! اگه کلا اجرا نمیشه که یا بازی درست نصب نشده یا ... ؟!

اگه هم SA:MP رو اجرا نمی کنه، تا حالا همچین مشکلی ندیدم کسی داشته باشه.
SA:MP رو توی Folder اصلی بازی نصب می کنید دیگه ؟

مثلا اگه بازی توی اینجا نصبه :

C:/program files/GTA

شما باید محل نصب برناهم رو هم همینجا بگذارید ...

:confused:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ارزش داره من دوباره gta بعد 2 سال نصب کنم و بازی کنم؟؟؟

نمی دونم ... بازیش جوری نیست که همش بخوای کارهای جدید و Quest ها و ... ! انجام بدی.
تنها لذتی که داره اینه که بری با Gangـت توی شهر، شاید آدم بکشی و ارتباط بر قرار کنی با بقیه ...

یعنی باید انگلیسیت هم قوی باشه تا خیلی باهاش حال کنی ... در غیر این صورت بعد یه مدت انقدر واست تکراری میشه که به من و بازی فحش میدی !:cheesygri

David23400

کاربر سایت
Jan 19, 2009
18
من خودم یک سرور دارم اگر کسی خواست می تونه بیاد بازی کنه توش
HostName: º•••••••• Mini Games Server ••••••••º
Address: 81.167.157.3:7722
Players: 20 / 75
Ping: 203
Mode: Prison Break Mode !
Map: San Andreas
اسمم هم هست : [Ask]Terminator

hello21

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1
سلام عزیزان من در زمینه اسکریپت نویسی این بازی تقریبا زیاد کار کردم
درام تو یه ار پی ایرانی کار میکنم که امکانات زیادی داره اگه از دوستان گیم سرور داره
من گیم مد رو بهشون میدم تا بقیه هم با حال بازی کنند:love:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام دوستان ، خسته نباشید!

رفقا میشه یه نمور درباره مولتی پلیر این بازی توضیح بدید ؟؟

چه طوریه ؟ چه کاری باید انجام بدیم ؟

آیا مولتی پلیر این بازی سبک های مختلف داره ؟ رنک داره ؟ تیم ورک داره ؟ و . . . . ؟؟؟؟؟ ;D

ممنون میشم یه کوسولو چشو گوشمو باز کنید!

آخه خیلی با این بازی حال میکنم ، کلی خاطره دارم باهاش! ;D

... ما امروز رفتیم تو یکی از این سرورا ، دیدم 300 تا انسان شاد درست مثل اینکه تازه از زندان فرار کرده باشن ، میپردین اینور میپریدن اوونوررر !!!! ما آخر نفهمیدم جریان چیه !!! کی به کیه !!!! مام هرکاری اونا میکردن میتقلیدیم ، کشکی بهمون امتیاز میداد! ;D

نه با کسی کاری داشتیم نه کسی باهامون کاری داشت !!!! ;D

اینقدرم لگ داشت پدر مارو فرا خوند! محیط هم خیلی دیر لود میشد!!!!

ما که آخرشم نفهمیدیم جریان چیه !!!!!!!

یه چند تا سرور درست حسابی هم بهمون معرفی کنید میخوشحایم و دعا گوتون مشیم ، اونم دربست! ;D

یه ممنون درشت . . .

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام دوستان ، خسته نباشید!

رفقا میشه یه نمور درباره مولتی پلیر این بازی توضیح بدید ؟؟

چه طوریه ؟ چه کاری باید انجام بدیم ؟

آیا مولتی پلیر این بازی سبک های مختلف داره ؟ رنک داره ؟ تیم ورک داره ؟ و . . . . ؟؟؟؟؟ ;D

ممنون میشم یه کوسولو چشو گوشمو باز کنید!

آخه خیلی با این بازی حال میکنم ، کلی خاطره دارم باهاش! ;D

... ما امروز رفتیم تو یکی از این سرورا ، دیدم 300 تا انسان شاد درست مثل اینکه تازه از زندان فرار کرده باشن ، میپردین اینور میپریدن اوونوررر !!!! ما آخر نفهمیدم جریان چیه !!! کی به کیه !!!! مام هرکاری اونا میکردن میتقلیدیم ، کشکی بهمون امتیاز میداد! ;D

نه با کسی کاری داشتیم نه کسی باهامون کاری داشت !!!! ;D

اینقدرم لگ داشت پدر مارو فرا خوند! محیط هم خیلی دیر لود میشد!!!!

ما که آخرشم نفهمیدیم جریان چیه !!!!!!!

یه چند تا سرور درست حسابی هم بهمون معرفی کنید میخوشحایم و دعا گوتون مشیم ، اونم دربست! ;D

یه ممنون درشت . . .

میبینمزچگ که کسی نیست دسته مارو بگیره!
واقعا" ممنووووز . . . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر