تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
شناختم

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عزیز بازی Assassins Creed Revelations رو اماده کردم به تعداد 35 تا که میخوام به سیگما بدم خودمونم داریم میرم مسافرت پس از دست ندید این بازی رو.نسخه فرری هستش و اینکه پچ شده برای انلاین بازی کردن.

با تشکر
يعني ديسكش ورباتيومه ديگه؟

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دوستان یه خبر جالب واستون دارم ...ایستگاه بازی و زیتون هم از ما بازی Assassins Creed Revelations رو میخوان بگیرن و بفروشن به شما ها البته من همینجا میگم که فقط یه نسخه از ما میگیرن و میخوان خودشون از روش رایت کنن و به مردم بندازن.

نکته قابل توجه اینه که چون سرعت رایت و رایتر رو نمیدونن 100 پچ بازی رو از بین میبرن و باعث بن شدنتون میشه پس بازم میگم حواستونو جمع کنید که کار دست خودتون ندید.کسانی که ادعای بازی میکردن الان از ما میگیرن که عقب نیوفتن.

توی همه بازیها عقب بودن الان با این سرعت....... واقعا!!!!

امروز این بازی رو از سیگما میتونید بگیرید تخفیف هم بهتون داده میشه

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
دوستان یه خبر جالب واستون دارم ...ایستگاه بازی و زیتون هم از ما بازی Assassins Creed Revelations رو میخوان بگیرن و بفروشن به شما ها البته من همینجا میگم که فقط یه نسخه از ما میگیرن و میخوان خودشون از روش رایت کنن و به مردم بندازن.

نکته قابل توجه اینه که چون سرعت رایت و رایتر رو نمیدونن 100 پچ بازی رو از بین میبرن و باعث بن شدنتون میشه پس بازم میگم حواستونو جمع کنید که کار دست خودتون ندید.کسانی که ادعای بازی میکردن الان از ما میگیرن که عقب نیوفتن.

توی همه بازیها عقب بودن الان با این سرعت....... واقعا!!!!

امروز این بازی رو از سیگما میتونید بگیرید تخفیف هم بهتون داده میشه
ایول سرعت عمل
خسته نباشی عزیز

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
محمد بازی Saints Row The Third رو هنوز نیوردی ؟؟ :d

دارمش.داریم میریم مسافرت 2 یا 3 شنبه برمیگردیم با حدودای 10 عنوان جدید و اگه خدا بخوادNEED FOR SPEED RUN .

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

ایول سرعت عمل
خسته نباشی عزیز

سلامت باشی تا 4 به دستت میرسه

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام

دوستان این هفته عنواین جدید رو داریم اضافه میکینم + اینکه run هم هست

---------- نوشته در 08:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 AM ارسال شده بود ----------

عزیز بنده یه MW3 ازت گرفتم ولی play game میده مشکل چیه؟

منظورتون رو متوجه نمیشم؟

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
سلام

دوستان این هفته عنواین جدید رو داریم اضافه میکینم + اینکه run هم هست

---------- نوشته در 08:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 AM ارسال شده بود ----------

سلام . از مسافرت برگشتی .
این ...halo:combat رو رایت کن که خمارشیم

• Like
Reactions: Panther_X

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
ارمان برو از همین محمد بگیر هم قیمتش خوبه هم کیفیتش :d
از کجا بگیرم ؟ مغازس ؟ سایته ؟
من الان می خواستم سفارش بدم از تهران ولی اگه ینجا هست که بگین کجاست برم بگیرم دیگه ! یه 20 تایی بازی می خوام فک کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر