تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
کی به شما گفته باید حتما روی ورباتیم رایت شه تا 100 % بشه و این خزعبلات ؟ یه چیزی بگید مرغ توی دیگ نپره بیرون از خنده ... دوستان هستن که دارن با دیسک تی گیت هم آنلاین بازی میکنن .

من خودم هم دارم با T-GATE آنلاین بازی میکنم ...ولی فعلا این چیزی که من گفتم فقط در مورد فورزا صدق میکنه میتونی امتحان کنی فورزا حاوی چک امنیتی جدیده که اگه با روش رایت جدید و بر روی ورباتیم رایت نشه 100درصد موجب فلگ شدن میشه این حرف من حرف تیم هکر C4 هست:

The “iXtreme Burner MAX” customized PC DVD burner fw allows for burning 100% of an XGD3 ISO to regular DVD+R DL discs. Preferred media for error-free burns are Verbatim MKM001 (burning at 2.4x), and Verbatim MKM003 (burning at 2.4x or 4x). Note: “A” versions have MTK chipset, but are old and untested. “Y” versions have the NEC chipset, which is not supported. All regular features of the burner function as normal, including LightScribe, LabelTag, Smart-Erase, Smart-Burn, Smart-X, and SuperAllWrite. Even with the custom iXtreme Burner MAX fw flashed to the drive, it is still fully functional as a regular burner, not only for XGD3, but also XGD2, and all other ISOs and data, up to 8.7GB worth.

• Like
Reactions: Danitondar

shahin-ps3x

کاربر سایت
Nov 5, 2011
10
قیمت بازی ها در شعبه 2 زیتون از 3تومن به 2تومن کاهش یافت
ودر اینده نه چندان دور به 1تومن هم خواهد رسید

چه فرقی واسه ما میکنه که میخوایم بخریم.

بدون قاب هم باشه بازم همون سود رو واسه شما داره و هیچ چیز خاصی واسه مشتری نداره.

الان با قاب 1700 فروشگاهه داره میده...فیلم هندی که نیست بخوایم بدون قاب و کاور بگیریم

---------- نوشته در 12:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

قرار نیست کیفیت بازی ها پاین بیاد
فقط دیگه بازی ها قاب و کاور ندارند
فقط یه دیسک هست و چاپ روی اون و دیسک ها هم جنس درجه یک و اصل تیگیت
همونطور که شما گفتی کیفیت دیسک مهم هست شما میخای دیسک رو بزاری توی کنسول نه قاب یا کاورش رو واسه همین هم از این به بعد بازی ها اینجوری عرضه میشن

بازی بدون قاب مث خونه بدون سقفه..درسته که بازی رو میزارم توی کنسول ولی بعدش که نخواستیم بازی کنیم کجا بزاریمش توی پلاستیک...اینجوری بدرد نمیخوره

---------- نوشته در 12:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

Batman رو که از سیگما گرفتم سالم هم بود ولی یه خبر خوب دارم برای همشهری های عزیز

یه سایت پیدا کردم توی خود بندره و بازی ها رو با پیک موتوری میفرسته ( هزینه پیک موتوری 2000 تومن ) قیمت خود بازی هم 1700 ( باقاب ) بدون قاب هم 1400 ، اگه دوتا بازی سفارش بدین بدون قاب بازیی 2400 پاتون در میاد که خیلی ارزون تر از جاهای دیگه است و از همه مهمتر سریع بازی های جدید رو میاره ( همین الان COD رو آورده ) من منتظرم تا Skyrim رو هم بیاره و ازش بخرم اینم آدرسش : ( من هنوز ازش خرید نکردم پس تست نشدست اگه میخواید منتظر بمونید تا اول خودم تستش کنم ولی Batman رو که از سیگما گرفتم روی خود بازی آدرس سایت بود که نشون میده خودشون دان میکنند و سریعتر از جاهای دیگه میارن )

http://gameshopbnd.com/

منم از سیگما خرید کردم به نظر من بازیها رو از همه زودتر میاره این فروشگاهه همه بازیها رو بهش میده و منم هر چند تا گرفتم مشکلی نداشت.زمانی که گرز اومد اولین جایی که داشت همین سیگما بود و بقیه بازیها امروز رفتم مغازش کلی بازی جدید داشت تازه میگفت 15 عنوان جدید هم هفته اینده میاره و 10 یا 12 تای دیگه هم هفته بعدش کارش درسته

• Like
Reactions: Panther_X

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب COD و Skyrim به دستم رسید ( همونایی که از سایت Gameshopbnd سفارش دادم ) کیفیت قاب و چاپ روی دیسکش عالیه هنوز تستشون نکردم ( تست کردم میام خبر میدم ) ، قیمت هم هرکدوم 1700 تومن هزینه پیک هم 2000 تومن رو همدیگه شد 5400 ، پنجشنبه سفارش دادم الان به دستم رسید ( به نظر خودم خیلی بهتر از خریدن از فروشگاه ها و مغازه های دیگه یا سفارش پستیه )

کاور بازی ها و رسیدشون همگی روی کاغذ گلاسه چاپ شدن ( کیفیتشون خیلی خوبه )

---------- نوشته در 07:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 PM ارسال شده بود ----------

خب بازی ها رو امتحان کردم کاملا سالم هستن :x

آخرین ویرایش:

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام

دوستانی که از فروشگاه خرید کردن نظرتون رو درباره بازیها بگید.ایا با تغییر دیسکها به وربا مشکلی ندارید؟

البته افزایش قیمت هم داره ولی دیگه بهترین کیفیت ممکن هستش برای دیسکها.کلیه بازیها رو هم میتونید انلاین بازی کنید.ما خودمون بازیها رو واسه همه پچ میکنیم که مشکلی نداشته باشن.

در صورتی که نتونستید به دلیلی از ما خرید کنید میتونید به سیگما سر بزنید.البته قیمت مغازه با فروشگاه تغییر داره ولی کیفیت کار همونه و مشکلی نداره.

در صورتی که بخواین از سیگما خرید کنید بهتون تخفیف داده میشه فقط باید بگید از طرف فروشگاه هستین.

M.A

آخرین ویرایش:

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام

دوستانی که از فروشگاه خرید کردن نظرتون رو درباره بازیها بگید.ایا با تغییر دیسکها به وربا مشکلی ندارید؟

البته افزایش قیمت هم داره ولی دیگه بهترین کیفیت ممکن هستش برای دیسکها.کلیه بازیها رو هم میتونید انلاین بازی کنید.ما خودمون بازیها رو واسه همه پچ میکنیم که مشکلی نداشته باشن.

در صورتی که نتونستید به دلیلی از ما خرید کنید میتونید به سیگما سر بزنید.البته قیمت مغازه با فروشگاه تغییر داره ولی کیفیت کار همونه و مشکلی نداره.

در صورتی که بخواین از سیگما خرید کنید بهتون تخفیف داده میشه فقط باید بگید از طرف فروشگاه هستین.

M.A

این ادرسی که توی سایت هست هم بازی ها رو میفروشه؟با چه قیمتی؟

بندرعباس - فلکه برق - خ خبرنگار - پاساژ کریستال - واحد 2 - کامپیوتر پرداز

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
این ادرسی که توی سایت هست هم بازی ها رو میفروشه؟با چه قیمتی؟

بندرعباس - فلکه برق - خ خبرنگار - پاساژ کریستال - واحد 2 - کامپیوتر پرداز

احتمال داره پیک کنسل بشه و سفارشاتتون رو بیاید مغازه تحویل بگیرید....البته این موضوع موقت هستش.

آخرین ویرایش:

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام

دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی امکان خرید از سایت امکان پذیز نیست.بازیهاتونم میتونید از سیگما بگیرید با تخفیف و اینکه قصد داریم از روش burn max و دیسکهای ورباتیوم استفاده کنیم که قیمت خرید از سیگما دیسکهای ورباتیوم 3500 هستش که بهترین هستش. کل بازیها هم Full Stealth هستن در حال حاضر و همه ریجن فرری هستن.

اینم بگم که ما فقط به سیگما در بندرعباس بازی میدیم و نه کس دیگه ای...موضوعی که جدیدا پیش اومده اینه که مغازه جردن که توی سیتی سنتر هستش به مشتری ها گفته که
از ما خرید میکنه و اینجا اعلام میکنم که ما به این مغازه بازی نمیدیم و از دیسکهای اچ پی هم استفاده نمیکنیم. چون این دیسکها باعث خراب شدن لنز کنسول میشن و هرینه تعویض لنز دستگاتون نزدیک به 120 تومن میشه...دیسکهای که این کلوپ میفروشه تماما اچ پی هستن.و ما هیچ مسئولیتی بابت خرابی لنز دستگاههاتون نداریم که از این مغازه بگیرید.

شما می توانید جهت صحت دیسکهای مصرفی ما ( تی گیت) از برنامه Disc Speed که از زیر مجموعه های برنامه Nero می باشد استفاده کنید.

بزودی بهترین کیفیت رو با بهترین قیمت به همشریان عزیز ارائه میکینم.

با تشکر مدیریت فروشگاه گیم شاپ

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام

دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی امکان خرید از سایت امکان پذیز نیست.بازیهاتونم میتونید از سیگما بگیرید با تخفیف و اینکه قصد داریم از روش burn max و دیسکهای ورباتیوم استفاده کنیم که قیمت خرید از سیگما دیسکهای ورباتیوم 3500 هستش که بهترین هستش. کل بازیها هم Full Stealth هستن در حال حاضر و همه ریجن فرری هستن.

اینم بگم که ما فقط به سیگما در بندرعباس بازی میدیم و نه کس دیگه ای...موضوعی که جدیدا پیش اومده اینه که مغازه جردن که توی سیتی سنتر هستش به مشتری ها گفته که
از ما خرید میکنه و اینجا اعلام میکنم که ما به این مغازه بازی نمیدیم و از دیسکهای اچ پی هم استفاده نمیکنیم. چون این دیسکها باعث خراب شدن لنز کنسول میشن و هرینه تعویض لنز دستگاتون نزدیک به 120 تومن میشه...دیسکهای که این کلوپ میفروشه تماما اچ پی هستن.و ما هیچ مسئولیتی بابت خرابی لنز دستگاههاتون نداریم که از این مغازه بگیرید.

شما می توانید جهت صحت دیسکهای مصرفی ما ( تی گیت) از برنامه Disc Speed که از زیر مجموعه های برنامه Nero می باشد استفاده کنید.

ممنون دوست عزیز...فقط وقتی که از دیسکای ورباتیم و روش برنر مکس استفاده کردید و بازیهاتون رو به این روش رایت کردید لطفا در همین تاپیک اعلان کنید .

بعد میتونم بپرسم تقریبا از کی رایت بازیها به روش برنر مکس بر روی دیسک های ورباتیم رو شروع میکنید؟

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
سلام

بابا مدیر !!!
فقط خواستم بگه آره دیسکای اچ پی بدترین دیسکها برای رایت بازی xbox اند و در ضمن تعویض لنز 120 تومن نیست کل درایو 95 تومان تعویض میشه همراه با lt2 لنز درایو دیگه گیر نمیاد خیلی کم پیدا میشه اگه پیداشه 50 تومن بیشتر نی

• Like
Reactions: Panther_X

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
میگم دوستان منم بندر هستم ps3دارم میخواستم یه xbox هم داشته باشم چه مدلی بگیریم واز کجا کسی آدرس داره و قیمت

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
بابا مدیر !!!
فقط خواستم بگه آره دیسکای اچ پی بدترین دیسکها برای رایت بازی xbox اند و در ضمن تعویض لنز 120 تومن نیست کل درایو 95 تومان تعویض میشه همراه با lt2 لنز درایو دیگه گیر نمیاد خیلی کم پیدا میشه اگه پیداشه 50 تومن بیشتر نی

دوست عزیزی که فک میکنی اطلاعاتت خیلی کامله و توانایی داری واسه این کارا بیا مغازه من خودم اسخدامت میکنم واسه تعمیرات ...

عمل با حرف زدن خیلی فرق داره و اینکه این قیمت واسه تعمیر تخصصی هستش با ضمانت که البته اینجا هم نیست و تهران و با یه لحیم پچ گوشتی این کارو انجام نمیدن کسی که تعمیر میکنه کلا کارش این هستش.

من کسانی رو تو بندر میشناسم مث بیژن که حتی بلد نیستن یه ال تی معمولی بزنن و دستگاه رو میفرسته تهران...پس در کل کسی تو بندر نمیتونه به این راحتی ها تعمیرات انجام بده چون تخصص نداره.شما هم اگه فک میکنید تخصص دارید یه مغازه بزنید مشتریشو من واستون میفرستم

---------- نوشته در 05:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:49 PM ارسال شده بود ----------

ممنون دوست عزیز...فقط وقتی که از دیسکای ورباتیم و روش برنر مکس استفاده کردید و بازیهاتون رو به این روش رایت کردید لطفا در همین تاپیک اعلان کنید .

بعد میتونم بپرسم تقریبا از کی رایت بازیها به روش برنر مکس بر روی دیسک های ورباتیم رو شروع میکنید؟

دنبال دیسک خوش قیمت هستیم قیمت یک کارتن وربا 900 هزار تومنه که خیلی گرونه.حلقه ای 1500

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
دوست عزیزی که فک میکنی اطلاعاتت خیلی کامله و توانایی داری واسه این کارا بیا مغازه من خودم اسخدامت میکنم واسه تعمیرات ...

عمل با حرف زدن خیلی فرق داره و اینکه این قیمت واسه تعمیر تخصصی هستش با ضمانت که البته اینجا هم نیست و تهران و با یه لحیم پچ گوشتی این کارو انجام نمیدن کسی که تعمیر میکنه کلا کارش این هستش.

من کسانی رو تو بندر میشناسم مث بیژن که حتی بلد نیستن یه ال تی معمولی بزنن و دستگاه رو میفرسته تهران...پس در کل کسی تو بندر نمیتونه به این راحتی ها تعمیرات انجام بده چون تخصص نداره.شما هم اگه فک میکنید تخصص دارید یه مغازه بزنید مشتریشو من واستون میفرستم

---------- نوشته در 05:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:49 PM ارسال شده بود ----------

دنبال دیسک خوش قیمت هستیم قیمت یک کارتن وربا 900 هزار تومنه که خیلی گرونه.حلقه ای 1500
سلام
من تعمیرات انجام میدم برا خیلی جاها شما منو نمیشناسی . در ضمن تعویض لنز و درایو اصلا لحیم کاری و ... نداره با پیچ گوشتی که چی بگم من با یه چاقو میوه خوری هم برات انجام می دم.

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام
من تعمیرات انجام میدم برا خیلی جاها شما منو نمیشناسی . در ضمن تعویض لنز و درایو اصلا لحیم کاری و ... نداره با پیچ گوشتی که چی بگم من با یه چاقو میوه خوری هم برات انجام می دم.

شناختم

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عزیز بازی Assassins Creed Revelations رو اماده کردم به تعداد 35 تا که میخوام به سیگما بدم خودمونم داریم میرم مسافرت پس از دست ندید این بازی رو.نسخه فرری هستش و اینکه پچ شده برای انلاین بازی کردن.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر