تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

فقط هارد 120 داشت که میداد 85 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا این طبقه سومی هم میده همین آقای سجودی براش آپدیت کنه

من دستگاهم رو داده بودم بهشون اونا هم داده بودن طبقه پایین که این طبقه پایینی یه هفته پیشش بود بعد هم که ازش گرفتم آپدیت نکرده بود میگفت تعمیر کارم نیست ولی به طبقه سومی گفته بود کارش انجام شده بعد هم که رفتم طبقه پایین تحویلش بدم از ترس اینکه طبقه سومی نیاد بگه چرا آپدیت نکردی سریع بسته بود ( ساعت 7 شب:-o ) )x)x

نمیدونم شاید عمدا کار طبقه سومی رو انجام نمیده تا مشتری های خودش زیادتر بشه :-/
اینا همش زیر سر من بود:d:d
بعد از اینکه من دستگامو دادم طبقه سومی آپ کنه که نکرد با کلی دعوا پولمو ازش پس گرفتم رفتم پایین تحویل دادم...بعد فردا که اومدم گفت که دیشب اومده پیش من گفته که منم میارم پیش تو و از این حرفا.........b-)

سلام بچه ها
هنوز کسی LT+ نصب نکرده ؟ هزینش چقدر میشه ؟
جایی رو سراغ ندارین که XBOX 360 Audio Adapter بفروشه ؟

من دادم زیتون برام فرستاده تهران تا یکی دو روز دیگه میاد هزینه اش با تیباکس فکر کنم در بیاد 25 تومن

اصولا همه ميگن 30 تومن ولي خودشون انجام نميدن به كسي ميدن اگه به اون طرف پيدا كني بين 10تا15 تون راه ميندازه كارتو.من پيدا كردم ولي خواسته به كسي نگم

سلام من رفتم کینک سفارش دادم گفتن 220 تومن در میاد خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو زیتون داره میده 280 من فروشگاه انصاری سفارش دادم تو بازار روز اگه کسی میخواد بگم دوتا بیاره
ممنون

سلام من ایکس باکس داشتم که مثل اینکه بعد از اینکه من از طریق اینترنت آپ دیتش کردم بازی نیدفور اسپید ، اساسین و... روش کارنمی کرد بردم رسالت زیر زبانسرا کامپیوتر دانا برام درست کرد حالا هم دوستان اگر این مشکل رو دارید می تونید برید و پرسید من که دیگه مشکلی ندارم

اصولا همه ميگن 30 تومن ولي خودشون انجام نميدن به كسي ميدن اگه به اون طرف پيدا كني بين 10تا15 تون راه ميندازه كارتو.من پيدا كردم ولي خواسته به كسي نگم
پس واسه چی اومدی اینجا داری تز میدی ؟!
:|:|:|:|
سلام بازی کینکت کجا میفروشن ؟
پیناتا هست ، رضا جون هم هست :دی ...
کیفیت بازی های رضا تو ایران حرف نداره ... من تظمین میکنم ، بازی های کینکت هم داره ، پچ شده و قابل اجرا روی LT+ ...

پس واسه چی اومدی اینجا داری تز میدی ؟!
:|:|:|:|

پیناتا هست ، رضا جون هم هست :دی ...
کیفیت بازی های رضا تو ایران حرف نداره ... من تظمین میکنم ، بازی های کینکت هم داره ، پچ شده و قابل اجرا روی LT+ ...
ممنون فروشگاه رضا کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه من منظ.رم خود بندرعباس بود

از همه زودتر تو بند کجا بازیها رو میاره؟ زبانسرا که بعضی وقتا یک هفته تاخیر داره
خودم قبلا از ایمان (بچه همین سایت )میگیرفتم که به خاطر دانشگاه کارو ول کرده کسی هم معرفی کرده که بعضی موقعا همون عصر عرضه بازی بازی رو گاهی اوقات هم اصلا نمیاره اصلا از کار اینا ما سر درنیاوردیم کسی سراغ داره زودتر بگه
اگه میشه بگین ماله کدوم محله هستین
من خودم خواجه عطه بالای میدون امام خمینی

سلام من ایکس باکس داشتم که مثل اینکه بعد از اینکه من از طریق اینترنت آپ دیتش کردم بازی نیدفور اسپید ، اساسین و... روش کارنمی کرد بردم رسالت زیر زبانسرا کامپیوتر دانا برام درست کرد حالا هم دوستان اگر این مشکل رو دارید می تونید برید و پرسید من که دیگه مشکلی ندارم

شماره تلفنش رو برام پ.خ كن لطفا ;)

كسي هست از سيتي طبقه اول LT+ كرده باشه ؟ الان به راحتي بازي هاي پچ شده اجرا ميشه براش ؟ ما كه داديم زيتون بعد از كلي دردسر نتونست برام LT+ اش كنه جاي ديگه ايي براي آپديت نيست فقط تضميني باشه ها مثل اين زيتون نشه :(

آخرین ویرایش:
شماره تلفنش رو برام پ.خ كن لطفا ;)

كسي هست از سيتي طبقه اول LT+ كرده باشه ؟ الان به راحتي بازي هاي پچ شده اجرا ميشه براش ؟ ما كه داديم زيتون بعد از كلي دردسر نتونست برام LT+ اش كنه جاي ديگه ايي براي آپديت نيست فقط تضميني باشه ها مثل اين زيتون نشه :(
برو پیش آقای سجودی.....راهرو پشت آسانسور سیتی سنتر
سلام بازی کینکت کجا میفروشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از پیناتا بگیر.......من خودم 6تا بازی کینکت گرفتم ازش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or