تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

سلام این LT رو کجا میریزن تو بندر بریم انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا بازی های جدید لذت ببریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
نميخواد به اينا پول زيادي بدي توي بندر حدود 30 تومن ميگيرن.
من كه خودم آپديت ميكنم فريمورت الان چيه؟

نميخواد به اينا پول زيادي بدي توي بندر حدود 30 تومن ميگيرن.
من كه خودم آپديت ميكنم فريمورت الان چيه؟
فریمورم رو نمیدونم فقط میدونم آخرین آپدیت روشه که حتما lt باید ریخت . اگه جای بلدی که lt بریزن
میشه بگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

فریمورم رو نمیدونم فقط میدونم آخرین آپدیت روشه که حتما lt باید ریخت . اگه جای بلدی که lt بریزن
میشه بگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
توي سيتي center طبقه سوم يكي هست ولي ميگه 30 تومن ميگيرم چند روز قبل از عرضه lt+ هنوز در موردش خبر نداشت خلاصه من ديدم با اين قيمته گرفتم خودم درايومو به lt آپديت كردم مشكل خاصي هم پيش نيومد. بايد ببيني مدل درايو چيه و فريمورش حدودا كدومه تا مشخص بشه كار سخت افزاري ميخواد يا با كار نرم افزاري آپديت ميشه

توي سيتي center طبقه سوم يكي هست ولي ميگه 30 تومن ميگيرم چند روز قبل از عرضه lt+ هنوز در موردش خبر نداشت خلاصه من ديدم با اين قيمته گرفتم خودم درايومو به lt آپديت كردم مشكل خاصي هم پيش نيومد. بايد ببيني مدل درايو چيه و فريمورش حدودا كدومه تا مشخص بشه كار سخت افزاري ميخواد يا با كار نرم افزاري آپديت ميشه

مثلا من درایورم lite-on هست فریمورم آخرین دیگه فکر کنم 1.6 باشه . باید چیکار کنم ؟ :d

مثلا من درایورم lite-on هست فریمورم آخرین دیگه فکر کنم 1.6 باشه . باید چیکار کنم ؟ :d
البته تاپيك هاش تو انجمن هست باز من اينجا مينويسم
روشهاي نرم افزاري و سخت افزاري براي دستيابي به key درايو هست اگه فايلهاي key درايو رو داري كه هيچ نيازي به اين كارا نيست و فقط فريمور با اون فايلهاي key كه داري حذف و دوباره نوشته ميشه.

اما اگه فايلاي درايو رو نداري:
بايد ببيني درايو lite-on شما كدوم ورژن هست طبق عكسهاي زير :
اگه يكي از دو تاي اولي باشه (74850c يا 83850c v.1 ) به روش نرم افزاري ميشه key اش رو بدست آورد. و اگه يكي از دو تاي دومي باشه ( 83850c v.2 يا 93450‌) با روش سخت افزاري بايد key رو بدست بياري:

74850
lite%20on.jpg
83850c v.1
83850C.jpg

83850c v.2
Lite-on-FW-83850C-84850c.jpg
93450c
93450cj.jpg

البته تاپيك هاش تو انجمن هست باز من اينجا مينويسم
روشهاي نرم افزاري و سخت افزاري براي دستيابي به key درايو هست اگه فايلهاي key درايو رو داري كه هيچ نيازي به اين كارا نيست و فقط فريمور با اون فايلهاي key كه داري حذف و دوباره نوشته ميشه.

اما اگه فايلاي درايو رو نداري:
بايد ببيني درايو lite-on شما كدوم ورژن هست طبق عكسهاي زير :
اگه يكي از دو تاي اولي باشه (74850c يا 83850c v.1 ) به روش نرم افزاري ميشه key اش رو بدست آورد. و اگه يكي از دو تاي دومي باشه ( 83850c v.2 يا 93450‌) با روش سخت افزاري بايد key رو بدست بياري:

74850
lite%20on.jpg
83850c v.1
83850C.jpg

83850c v.2
Lite-on-FW-83850C-84850c.jpg
93450c
93450cj.jpg

به دردسرش نمی ارزه همون برم بدم واسم اپ کنند بهتره آقا بجز سیتی جایی دیگه نمیشناسید :d

به دردسرش نمی ارزه همون برم بدم واسم اپ کنند بهتره آقا بجز سیتی جایی دیگه نمیشناسید :d
ديگه نميدونم البته يه جا ديگه هم توي سيتي بود كه ميگفت 30 تومن و ميديم به يكي ديگه برامون آپديت كنه فكر كنم هموني بود كه گفتم.
توي زيتون هم هست حالا نميدونم آپديت ميكنه يانه

به جز سیتی جای دیگه ایی هست آپدیت بکنه ؟

معتبر باشه

ممنون

هیچکس به LT+ آپدیت نکرده ؟

توی زیتون آپدیت میکنه یا نه ؟

سیتی چند تا از بچه ها آپدیت کردن و گفتن گویا براشون همون LT رو ریخته به اسم LT+ ( نمیدونم اشتباهی ریخته یا عمدا گناهش رو گردن من نندازید :d )

فریمور دستگاه من LT هست

ممنون میشم کمک کنید

هیچکس به LT+ آپدیت نکرده ؟

توی زیتون آپدیت میکنه یا نه ؟

سیتی چند تا از بچه ها آپدیت کردن و گفتن گویا براشون همون LT رو ریخته به اسم LT+ ( نمیدونم اشتباهی ریخته یا عمدا گناهش رو گردن من نندازید :d )

فریمور دستگاه من LT هست

ممنون میشم کمک کنید
زيتون پارسال كه ازش پرسيدم ميگفت ميفرستم تهران آپديت ميكنن برميگردونم.
سيتي هم 2 هفته گذشته كه من ازش پرسيدم اصلا طرف lt+ رو نميدونست چيه اما lt رو ميگفت حدود 20 تا 30 تومن ميريزم

آخرین ویرایش:
زيتون پارسال كه ازش پرسيدم ميگفت ميفرستم تهران آپديت ميكنن برميگردونم.
سيتي هم 2 هفته گذشته كه من ازش پرسيدم اصلا طرف lt+ رو نميدونست چيه اما lt رو ميگفت حدود 20 تا 30 تومن ميريزم

ممنون دوست عزیز بابت جواب دادنتون

شما الان دستگاه خودتون رو آپدیت کردید ؟ اگه آپدیت کردید دادین کجا براتون آپدیت کنه ؟

این سایت چطوره میشه اطمینان کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما الان دستگاه خودتون رو آپدیت کردید ؟ اگه آپدیت کردید دادین کجا براتون آپدیت کنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
فک کنم آقای حیدری (زیتون) الان خودش ردیف میکنه ، من چند روز پیش اونجا بودم بش یاد دادم :دی
گفت تست میکنه ، اگه تونست دم مغازه میچسبونه آگهیشو !
بعد اگه میخوای بفرستی تهران ، بده پیناتا،امیر کارش حرف نداره ...

• Like
Reactions: Dante Never Cry
فک کنم آقای حیدری (زیتون) الان خودش ردیف میکنه ، من چند روز پیش اونجا بودم بش یاد دادم :دی

ممنون دوست عزیز

یعنی ایشون دستگاه بنده که LT هست رو میتونه به +LT آپدیت کنه ؟

کدوم طبقه زیتون ؟ هزینه اش چقدره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

من موقع lt خودم آپديت كردم .الان key هاي درايو رو دارم و مشكلي ندارم
lt+ هم هنوز آپديت نكردم چون فعلا live نميرم و بازي Ap2.5 هم هنوز نگرفتم .
گفتم چه كاريه بيام سريع آپديت كنم تا وقتي هنوز نيازي ندارم حداقل امتحانشو پس بده

من معمولا بازيها رو از بچه هاي پرشين تولز ميخرم حدود 1000 تومن:d

بهش ياد دادي؟؟؟؟؟!!!!
او يارو خيلي ادعاش ميشه كاش اينم بهش ياد ميدادي خون مردمو تو شيشه نكنه

• Like
Reactions: Dante Never Cry

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or