تاپيك Xbox 360 داران بندرعباس

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام.یه پیشنها داشتم
میخواستم بگم برای اشنایی بچه های این تاپیک وهمچنین اشنایی با سطح بازی همدیگه از دوستان بخوام که هر چند وقت یکبار به خونه هم بریم و با هم ایکس باکس بازی کنیم.
من خودم حاضرم میزبان باشم و دوستان بیان خونه ما تا با هم بازی کنیم و حالشو ببریم.میتونیم شرطی هم بازی کنیم .شما هم یه دسته میتونید بیارید تا 4نفره بازی کنیم.حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر باشیم که همچین هیجان داشته باشه.من خودم بازی top spin4 وfifa12 رو بیشتر بازی میکنم .کسی پایه هست؟
اگه کسی بازی هم داره که بازی نمیکنه یا نیاز نداره بیاره تا با بازی هایی که خودم بازی نمیکنم تاغ بزنیم.:d

من یه سری بازی داشتم دیگه کار نمیکنه خش و خط افتادن اگه داری من میتونم بازیهای که نداری آدرس بهت میدم dvd خام

بگیر واست رایت میزنم .

فعلا دنبال

enslaved odyssey to the west

Terminator Salvation

[h=1][/h]

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام.یه پیشنها داشتم
میخواستم بگم برای اشنایی بچه های این تاپیک وهمچنین اشنایی با سطح بازی همدیگه از دوستان بخوام که هر چند وقت یکبار به خونه هم بریم و با هم ایکس باکس بازی کنیم.
من خودم حاضرم میزبان باشم و دوستان بیان خونه ما تا با هم بازی کنیم و حالشو ببریم.میتونیم شرطی هم بازی کنیم .شما هم یه دسته میتونید بیارید تا 4نفره بازی کنیم.حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر باشیم که همچین هیجان داشته باشه.من خودم بازی top spin4 وfifa12 رو بیشتر بازی میکنم .کسی پایه هست؟
اگه کسی بازی هم داره که بازی نمیکنه یا نیاز نداره بیاره تا با بازی هایی که خودم بازی نمیکنم تاغ بزنیم.:d

مورتال کمبت بازی نمیکنید شما ؟
ما یه 4نفری هستیم که بازی میکنیم مورتال کمبت رو به صورت حرفه ای .

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
مورتال کمبت بازی نمیکنید شما ؟ ما یه 4نفری هستیم که بازی میکنیم مورتال کمبت رو به صورت حرفه ای .

سلام.یه پیشنها داشتممیخواستم بگم برای اشنایی بچه های این تاپیک وهمچنین اشنایی با سطح بازی همدیگه از دوستان بخوام که هر چند وقت یکبار به خونه هم بریم و با هم ایکس باکس بازی کنیم.من خودم حاضرم میزبان باشم و دوستان بیان خونه ما تا با هم بازی کنیم و حالشو ببریم.میتونیم شرطی هم بازی کنیم .شما هم یه دسته میتونید بیارید تا 4نفره بازی کنیم.حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر باشیم که همچین هیجان داشته باشه.من خودم بازی top spin4 وfifa12 رو بیشتر بازی میکنم .کسی پایه هست؟اگه کسی بازی هم داره که بازی نمیکنه یا نیاز نداره بیاره تا با بازی هایی که خودم بازی نمیکنم تاغ بزنیم.:d

بابا حرفه ای! :D اتفاقا منم سری Street Fighter و مورتال کمبت زیاد بازی میکنم. فوتبال که دیگه جای خود دارد:D

میترسم بیام بازی کنیم همش ببازین حوصله ـتون سر بره:D

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
بابا حرفه ای! :D اتفاقا منم سری Street Fighter و مورتال کمبت زیاد بازی میکنم. فوتبال که دیگه جای خود دارد:D

میترسم بیام بازی کنیم همش ببازین حوصله ـتون سر بره:D

بالاخره یکی میبازه یکی میبره دیگه . هرچقدر بیشتر بازی کنیم بیشتر یاد میگیریم . بازیمون بهتر میشه :d حالا اگه تونستی بازی کنی بگو یه قرار بزاریم گیم نت چند دست کبودمون کنی :d
SF و SFxT زیاد بازی نمیکنم چون بلد نیستم اصلا . اگه حوصله داری یادم بدی بیارم با خودم گیم نت آموزشمون بدی :d

mbafx

کاربر سایت
Apr 21, 2012
1
سلام دوستان من اخر هفته می خوام برم تهران ایکس باکس بگیرم اگه از دوستان کسی می خواد ایکس باکسشو بفروشه با قیمت پیام خصوصی بده
پولمم نقده من ساکن خود بندر هستم با تشکر

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به دوستان .
بنده اهل مشهد هستم و یک سفر 2 ، 3 روزه به بندر عباس دارم . میخواستم آدرس 2 ، 3 تا فروشگاه رو که هم از نظر کامل بودن جنس کارشون درسته و هم از نظر بر خورد و انصاف افراد خوبی هستند بهم بدید . ممنونم .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان هرکسی فروشگاهی رو پیدا کرد که مکس پین رو آورده باشه ، توی تاپیک اعلام کنه تا همه بریزم ازش بخریم :D ( به نظرم Gameshopbnd زودتر از بقیه جاها میارتش )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام

بازی رو دان کردم دارم اماده میکنم خودتون میدونید که مغازه دارها هم هستن سفارش زیاد دارم...بخاطر همین گفتم یکشنبه که شرمنده نشم بازم;)

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

دیر نمیشه شما هم خواستید میتونید بیاید بگیرید مغازه مشکلی نداره عزیز

---------- نوشته در 06:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

راستی دوستان کسی بازی رو برنمکس میخواد بگه تا براش اماده کنم اخه خودتون میدونید اماده کردن برنمکس یه کم زمان بره ولی من 5 تا اماده میکنم کسی خواست دیگه الافش نشه;)

آره اگه بشه آماده کنید بیاییم فردا ازتون بگیریمش توی مغازه خیلی بهتره ، لطفا آدرس مغازه رو بهم PM کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر