تاریخ عرضه Metro: Last Light و معرفی Ranger Mode .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Metro: Last Light در مارس 2013 عرضه می شود.

THQ اضافه کرد نسخه Limited Edition بازی The Metro : Last Light شامل درجه سختی جدید Ranger Mode و اضافات دیگر است.

THQ تایید کرد The Metro : Last Light بازی شوتر 4A Games در مارس 2013 عرضه می گردد.
135547420377.jpg

Ranger Mode یک درجه سختی برای بخش تکنفره بازی است که باعث سخت تر شدن بازی می شود.نسخه Limited Edition بازی شامل گلوله هایی ویژه برای ارتقا سلاح به همراه سلاح AKS-74U اسلخه اصلاح شده ساخت روسیه است.
Ranger Mode یک درجه سختی Hardcore است.

Ranger Mode در بازی Metro 2033 دو ویژگی دارد: آسان و معمولی. در حالت آسان بازیکن باز چند گلوله کشته می شود.
و در حالت معمولی یا Hardcore بازیکن با یک گلوله کشته می شود و همین طور HUD به طور کامل غیر فعال می شود.

اولین نسخه هایی که از بازی عرضه می شوند نسخه های Limited Edition هستند. و THQ پیشنهاد کرده است این نسخه ها را پیش خرید کنید.

آخرین ویرایش:

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
چقدر این روزها اسم Metro رو میشنوم. :D توی بازیرایانه Preview خوبی از بازی نوشته شده بود ، بعدش هم خبر Steamـش اومد و حالا هم این ! :D همه چی داره دست به دست هم میده که برم Metro 2033 رو امتحان کنم !
فقط یه سوال : دشمن هامون بیشتر آدمیزاد هستن یا جک جونور ؟!
تو دو سه مورد با اژدها هم درگيري داريم :d فقط يادت باشه ماسك و خشاب الكي از دست ندني وگرنه از اول بايد مرحله رو بري :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شوتر، شوتر روسیه، گیم پلی دربو داغونه ها:D! از ما گفتن بود:D!

بازی که Run 'N Gun نیستش که گیم پلی مورد نظر تو رو داشته باشه ، اتفاقا گیم پلیش به سبکش میخوره واقعا ، اینجور شوترا همینجور گیم پلی ها رو هم می طلبن :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چقدر این روزها اسم Metro رو میشنوم. :D توی بازیرایانه Preview خوبی از بازی نوشته شده بود ، بعدش هم خبر Steamـش اومد و حالا هم این ! :D همه چی داره دست به دست هم میده که برم Metro 2033 رو امتحان کنم !
فقط یه سوال : دشمن هامون بیشتر آدمیزاد هستن یا جک جونور ؟!
آریا بازی نکردیش؟:|
بهترین بازیی بود که زمان خودش بازی کردم :D واقعا باعث لرزش بدن(بدن :D ) میشه :D
شیشه ماسکت ترک میخوره لامصب اوج هیجانه ! دشمناشم هرچی که فکر کنی هست :D یه وقت اینو با RAGE مقایسه نکنی که اصلا ربطی بهم ندارن جز اینکه جفتشون FPS ـند :D

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
کلا metro 2033 با اون گرافیکش و به زانو در آوردن کارت گرافیکها توی اون دوران جنجالهایی بپا کرد.از طرز برنامه نوشتنش تا داستانش.اما چیزی که منو عجیب عصبانی میکرد اون موتانتهای جهش یافته بود که عین پشگل میریختن رو سرت:d.البته جنس بازی از جنس S.T.A.K.E.R هست.اون دمویی هم که منتشر شد مارو نابود کرد مخصوصا اون جایی که آدمها توی هواپیما سوختن و بچه ای که تو بقل مادرش کباب شده بود.این روسها توی داستان نویسی معرکه هستن.یادمه یکی از منتقدین بازیرایانه هم میگفت من هرچی که به روسیه ربط داشته باشه رو دوست دارم.اگه یه موتور درست و حسابی داشتن بدون شک بهترین بازی شوتر تاریخ رو به ثبت میرسوندن.هرچند فکر کنم این بازی هم بهترین شوترهای سال خواهد شد.یاد اون دموی فکر کنم live in the metro اوفتادم یارو کارتن خوابه کتاب مقدس دستش بود و فریاد میزد armagedon :d

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
THQ . زودی باش! ip به عنوان Metro ، و استادیوی 4A Games همراه با کلیه اعضای تیمش رو بسپار دست یه ناشر پدرمادر دار ، خودتم به خاک سیاه بشین ...
ناشری که لیاقت عنوان خاص و تکرار نشدنی مثل Stalker با اون عظمتش رو نداشته باشه بهتره همشون به جهنم طی کنن .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یادمه Metro 2033 رو با یه CPU تک هسته ای و یه 8600GT بازی میکردم چه گرافیک خفنی داشت . منم رو LOW گذاشته بودم که فریم خوب بده ولی بازم با این حساب گرافیکش خیلی خفن بود :d . از لحاظ اتمسفر هم که نمیشه اصلا تعریف کرد چونکه هنوز که بهش فکر میکنم یه کمی موی تنم سیخ میشه . با یه 670 و رزولوشن 1080 چند فریم میده بازی ؟ :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کلا metro 2033 با اون گرافیکش و به زانو در آوردن کارت گرافیکها توی اون دوران جنجالهایی بپا کرد.از طرز برنامه نوشتنش تا داستانش.اما چیزی که منو عجیب عصبانی میکرد اون موتانتهای جهش یافته بود که عین پشگل میریختن رو سرت:d.البته جنس بازی از جنس S.T.A.K.E.R هست.اون دمویی هم که منتشر شد مارو نابود کرد مخصوصا اون جایی که آدمها توی هواپیما سوختن و بچه ای که تو بقل مادرش کباب شده بود.این روسها توی داستان نویسی معرکه هستن.یادمه یکی از منتقدین بازیرایانه هم میگفت من هرچی که به روسیه ربط داشته باشه رو دوست دارم.اگه یه موتور درست و حسابی داشتن بدون شک بهترین بازی شوتر تاریخ رو به ثبت میرسوندن.هرچند فکر کنم این بازی هم بهترین شوترهای سال خواهد شد.یاد اون دموی فکر کنم live in the metro اوفتادم یارو کارتن خوابه کتاب مقدس دستش بود و فریاد میزد armagedon :d
اسم از مترو و روس ها و شوتر و اینا اومد منم یاد این افتادم : توی بتل 3 وقتی میرم سرورهای روسی 64 نفره مپ مترو , کلا یه فضای خوفی داره . انگار بازی 2 برابر هاردکور تر شده :d اصلا بازی کردنشون تو حلقم . یه دفعه میبینی یکی تو سقف یکی تو زمین یکی تو گوشه پله یکی روی سر یکی دیگه نشستن و دارن زمین و زمان رو به گلوله میبندن و اصلا دیگه انگار تو بازی نیستن . مثالی از حالت جو خاص بازی :d .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر