شایعه تاریخ عرضه و نام نهایی بازی بعدی سری Assassin's Creed لو رفت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق اطلاعات جدیدی که از نسخه بعدی سری Assassin's Creed لو رفته، این عنوان Assassin's Creed Mirage نام دارد و برای عرضه در بهار 2023 برنامه‌ریزی شده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Assassin's Creed

این جزئیات به همراه چندین موارد دیگر مرتبط با نسخه بعدی مجموعه آساسینز کرید، از طریق یوتیوبری به نام j0nathan فاش شده است. به ادعای او، بازی Assassin's Creed Mirage در قرن نهم روایت می‌شود و وقایع آن در بغداد رخ می‌دهد. دیگر جزئیات لو رفته به بازگشتن این سری محبوب به ریشه‌های خود و الهام گرفتن سازندگان از اولین نسخه سری اشاره دارند. گفته شده که در نسخه جدید Assassin's Creed، خبری از سیستم لول‌بندی، انتخاب جنسیت شخصیت اصلی و انتخاب دیالوگ نخواهد بود.

در همین حال جیسون شرایر، گزارشگر مشهور بلومبرگ نیز عنوان کرده که برخی از این موارد لو رفته، از جمله اطلاعات مربوط به بازگشتن به ریشه‌ها و تاریخ عرضه و نام بازی صحت دارند. البته شرایر همچنین در ادامه مواردی مانند وجود داشتن چندین شهر در این بازی را رد کرده است.

گزارش اصلی j0nathan همچنین از ساخت ریمیک اولین نسخه سری خبر می‌دهد که به گفته او، این ریمیک بر اساس کارهای صورت گرفته بر روی بازی Assassin's Creed Mirage توسعه می‌یابد. طبق اطلاعات لو رفته، چند ماه پس از عرضه نسخه جدید سری، این ریمیک در قالب یک سیزن پس به بازی افزوده خواهد شد.

در هر صورت، اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند به احتمال زیاد در رویداد Ubisoft Forward شاهد رونمایی رسمی از Assassin's Creed Mirage خواهیم بود. این رویداد در تاریخ 19 شهریور برگزار می‌شود.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
قرن نهم؟ بغداد؟ سامرا؟
اوه اوه چه داستانی داشته باشیم با این بازی!:D

اگر اشتباه نکنم همزمانه با حیات ۱۲ امام شیعه
امام یازدهم.

کاراکتر اصلی باسم هست دیگه، طبیعتا تو همون قرنی اتفاق می افته که والهالا جریان داشت منتهی چندین سال قبل شروع والهالا.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
دوستان راهی هست که بشه روایت و داستان اسسین کرید رو از نسخه اول تا الان دید؟ یعنی کات سین های خود بازی باشه ... من چند نسخه اول رو بازی کردم و واقعا لذت بردم الان دوست دارم بشینم دوباره از نسخه یک شروع کنم ولی بازی خیلی طولانیه و یه سری جاهاش حوصله سر بر میشه ... میخوام فقط داستان هر نسخه رو بر اساس خود بازی ببینم امکانش هست؟
برو تو یوتوب ببین
assassins creed's story so far

• Like
Reactions: emaad.mir

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بهترین Ac با اختلاف....
بهترین اساسین کرید با اختلاف AC2 هست. واقعا جامع و عالی بود ولی برای زمان خودش بود. یونیتی تمام نقض هایی که اساسین 2 داشت حل کرد و گیم پلی خیلی خوبی داد و بازی رو جوری طراحی کردن که با اینکه RPG نبود ولی دقیقا دستت باز بود و سلاح ها و لباس های متنوع داشتی که مسخره نشی ولی متاسفانه بازی شدیدا از کمبود محتوا رنج میبرد یونیتی خیلی میتونست بهتر باشه ولی هم شهر کوچیک هم محتوای کم بازی خیلی اذیتش کرد بماند که باگ های اولیه بازی و... که البته اینا همه بلائی بود که یوبی سر بازی آورد اگر یک سال بیشتر به سازنده های بازی وقت میداد و میزاشت اونها کارشون بکنند بازی میترکوند

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
بهترین اساسین کرید با اختلاف AC2 هست. واقعا جامع و عالی بود ولی برای زمان خودش بود. یونیتی تمام نقض هایی که اساسین 2 داشت حل کرد و گیم پلی خیلی خوبی داد و بازی رو جوری طراحی کردن که با اینکه RPG نبود ولی دقیقا دستت باز بود و سلاح ها و لباس های متنوع داشتی که مسخره نشی ولی متاسفانه بازی شدیدا از کمبود محتوا رنج میبرد یونیتی خیلی میتونست بهتر باشه ولی هم شهر کوچیک هم محتوای کم بازی خیلی اذیتش کرد بماند که باگ های اولیه بازی و... که البته اینا همه بلائی بود که یوبی سر بازی آورد اگر یک سال بیشتر به سازنده های بازی وقت میداد و میزاشت اونها کارشون بکنند بازی میترکوند
به اینها مراحل Coop خیلی خوب هم اضافه کن ، برای من تجربه خیلی جذابی بود.

• Love
Reactions: Assassin's Creed

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب توییت طرف کپی رایت خورده اکانتشم لیمیت شده :D
به خدا فقط المانای چرت و پرت RPG رو از گیم حذف کنن و یه استوری غنی تحویل پلیرا بدن واقعا فرانچایزو به دوران اوجش برمیگردونه...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
هر وقت تو این سری مستقیم رفتیم تو الموت و از حسن صباح mission گرفتیم میشه گفت با یک assassin واقعی طرفیم

هر داستان یا مکانی غیر این چیزی که بالا گفتم باشه اسم بازی رو باید بزارن tiny toon نه assassin :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
طراحیش که به دل میشینه و بهش اساسیبن بودن بیشتر میخوره تا تو یونان و ........
نسخه های قبل فقط از اسم اساسین استفاده کردن و گر نه عناوین دیگه ای بودن کهاز تایم طولانیشون بگذریم، عناوین خوبی بودن، فقط تکرار زیاد بود توش.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

حداقل از همین الان با یه کرکتر طرفیم که از Origins و Odyssey و Valhalla ظاهرش به یه اساسین بیشتر میخوره! :D
احساس می کنم Mirage یه جورایی قراره نقش Rogue برای نسل هفت رو بازی کنه به عنوان حسن ختام نسل هشت. بعد از Mirage هم مثل این که با یه اساسین سرویس-طور طرفیم که hint ـش رو 8 سال قبل یوبی سافت داخل Unity داده بود:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر