تاخیر در زمان عرضه ی رزیدنت اویل 6 برای PC نسبت به نسخه های کنسولی ناراحت کننده نیست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
94554758075540106664.jpg

درود

پس از سوالات گوناگون در مورد تاریخ عرضه ی بازی رزیدنت اویل 6 بر روی PC آقای Christian Svensson معاون مدیر اجرایی طرح های استراتژیک کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد تیم توسعه بازی و همچنین در مورد پورت کردن بازی برای PC منتشر کرد.

"تیم توسعه ی بازی بر روی PC بزرگ نمیباشد اما برای کار بر روی ورژن PC بازی رزیدنت اویل 6 کفایت میکند گروهی که بر روی بازی کار میکنند نسبت به گروهی که در ابتدا قرار بود مسئول این پروژه باشند گروه متفاوتی هستند. تا مبادا زمان پورت بازی برای PC طولانی تر از زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است شود اما این تیم کار بهتری را نیز نسبت به آنچه پیش از این قرار بود برای ورژن PC انجام شود ارائه خواهند داد"

کار ساخت و توسعه ی رزیدنت اویل 6 بر روی PC تا قبل از تکمیل شدن ورژن های کنسولی آغاز نشده بود. در حال حاضر تیم در حال تبدیل کد ها برای پورت کردن بازی به PC هستند. آقای Christian Svensson همچنین اشاره کردند در تاریخ معینی اطلاعات مشخصی در مورد ورژن PC بازی و همچنین تاریخ عرضه آن را منتشر خواهند کرد . تیم توسعه بازی برای PC دستخوش تغییراتی شده است زیرا اگر این کار کم اهمیت پنداشته شود منجر به وجود امدن به همان نتایج ضعیفی خواهد شد که برای ورژن PC بازی رزیدنت اویل 4 بدست آمد و موجب نا خرسندی عده ی زیادی از طرفداران بازی شد!

آخرین ویرایش:

SAJAD EVIL BAZ

کاربر سایت
Dec 22, 2012
2
من دیروز رفتم چک کردم خرید از اینترنت دیدم نسخه اویل 6 برای pc منتشر شده

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

من بازی اویل 6 خریدم نسخه pc اگرشک دارید برید به این ادرس وخریداری کنیددانلود فیلم،سریال،کارتون،مستند،کلیپ با لینک مستقیم

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من دیروز رفتم چک کردم خرید از اینترنت دیدم نسخه اویل 6 برای pc منتشر شده

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

من بازی اویل 6 خریدم نسخه pc اگرشک دارید برید به این ادرس وخریداری کنیددانلود فیلم،سریال،کارتون،مستند،کلیپ با لینک مستقیم

آقا پولتو ریختی دور....
هنوز منتشر نشده این بازی واسه PC

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
والا شما هر چی گفتید داریم کار می کنیم که مبادا مثل قبلی بشه بد تر از قبلی شد :|:))

من خیلی حساس شدم نسبت به این سری و دارم تمامی تریلر های گیم پلیش رو می بینم از الان دارم به بازی نمره می دم

بخش لیونش بنظرم خیلی هم بد نیست باگ هایی که داره همیشه بوده توی سری RE چه توی 4ــش و چه توی این سری

امیدوارم اطلاعاتی که میگه یه دستی روی گرافیک و گیم پلیش هم زده باشند هر چند بعید می دونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر