تاخیر در زمان عرضه ی رزیدنت اویل 6 برای PC نسبت به نسخه های کنسولی ناراحت کننده نیست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
94554758075540106664.jpg

درود

پس از سوالات گوناگون در مورد تاریخ عرضه ی بازی رزیدنت اویل 6 بر روی PC آقای Christian Svensson معاون مدیر اجرایی طرح های استراتژیک کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد تیم توسعه بازی و همچنین در مورد پورت کردن بازی برای PC منتشر کرد.

"تیم توسعه ی بازی بر روی PC بزرگ نمیباشد اما برای کار بر روی ورژن PC بازی رزیدنت اویل 6 کفایت میکند گروهی که بر روی بازی کار میکنند نسبت به گروهی که در ابتدا قرار بود مسئول این پروژه باشند گروه متفاوتی هستند. تا مبادا زمان پورت بازی برای PC طولانی تر از زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است شود اما این تیم کار بهتری را نیز نسبت به آنچه پیش از این قرار بود برای ورژن PC انجام شود ارائه خواهند داد"

کار ساخت و توسعه ی رزیدنت اویل 6 بر روی PC تا قبل از تکمیل شدن ورژن های کنسولی آغاز نشده بود. در حال حاضر تیم در حال تبدیل کد ها برای پورت کردن بازی به PC هستند. آقای Christian Svensson همچنین اشاره کردند در تاریخ معینی اطلاعات مشخصی در مورد ورژن PC بازی و همچنین تاریخ عرضه آن را منتشر خواهند کرد . تیم توسعه بازی برای PC دستخوش تغییراتی شده است زیرا اگر این کار کم اهمیت پنداشته شود منجر به وجود امدن به همان نتایج ضعیفی خواهد شد که برای ورژن PC بازی رزیدنت اویل 4 بدست آمد و موجب نا خرسندی عده ی زیادی از طرفداران بازی شد!

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
آخه چرا دورغ میگی..؟ دیگه پورت کردن برای PC از آب خوردن هم راحت تره..1 مثل بچه آدم بگو اول میخوایم کنسولها خوب فروش کنن بعد نوبت PC
همیشه اینطور بوده محمد امین.اول میزارن نسخه کنسولی فروش کنه و بعدش تازه میان نسخه PC رو عرضه میکنن.
تا حالا چند تا بازی پورت کردی ؟
ربطش چی بود اونوقت به موضوع تاپیک!!:-/

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
همیشه اینطور بوده محمد امین.اول میزارن نسخه کنسولی فروش کنه و بعدش تازه میان نسخه PC رو عرضه میکنن.

ربطش چی بود اونوقت به موضوع تاپیک!!:-/

ربطش اینه که شما یه جوری میگین پورت کردنش آسونه انگار از فرایند پورت کردن اطلاع کامل دارین و چندین بار این کار رو کردین.

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
حالا کی خواست ناراحت بشه!؟
با تجربه دو دمویی که تا حالا منتشر کردن به عقیده من نه تنها تاخیر در نسخه PC ناراحت کننده نیست بلکه کنسل شدن تمام نسخه هاشم باعث خوشحالیه!

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
بی خود به خودتون فشار الکی نیارید همه شما فن این بازی هستید وحتما بازی رو می خرید بازی میکنیدو...........:d نسخه pcاویل 5 چند وقت بعد نسخه کنسولی اومد کسی یادش هست ایا؟:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
معاون مدیر اجرایی طرح های استراتژیک کپکام
فك مي كردم از اين جور پست و مقام ها تو كشور خودمون فقط پيدا ميشه! :d
==================================================
تاخير داشته باشه، ولي قابل بازي باشه، عيبي نداره. ولي اين تاخير خيلي زياد نشه فقط (يه وقت 5 6 ماه نشه كه قاطي مي كنيم ! ) ....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
گفته نشده این تاخیر چند روزه هست ؟

فکر نکنم بیشتر از 1 ماه باشه اولش توی اولین تریلر دو تا تاریخ می داد یادتنون باشه یکیش 20 نوامبر و یکیش 2 اکتبر

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
گفته نشده این تاخیر چند روزه هست ؟

فکر نکنم بیشتر از 1 ماه باشه اولش توی اولین تریلر دو تا تاریخ می داد یادتنون باشه یکیش 20 نوامبر و یکیش 2 اکتبر

والا من که الان دوباره تریلر اول رو دیدم. 11.20.2012 زده بود فقط! واسه PC من فکر میکنم اوایل 2013 بیاد!

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
تأخیر در زمان عرضه ی رزیدنت اویل 6 برای PC نسبت به نسخه‌ های کنسولی ناراحت کننده نیست!
واسه منی که این همه منتظرش بودم، خیلیم ناراحت کنندس :(
خدا کنه بیشتر از یکی‌ دو ماه نشه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من یه سوال دارم !
مگه همه بازی هارو رویه کامپیوتر نمیسازن ؟ پس چرا اخر سر دوباره رویه پی سی پورتش میکنن؟
با کامپیوتر میسازن نه روی کامپیوتر :D
مهم این هست که بازی از اول واسه چه پلتفرمی ساخته بشه و بعد واسه بقیه پورت بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر