تاثیر install کردن بازی ها بر روی هارد x360

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
همون جور که اطلاع دارین مایکروسافت در E3 امسال قابلیت install کردن بازی ها رو بر روی هارد x360 معرفی کرد حال به نقل از سایت gamespot مقدار تاثیر این install کاهش30% زمان لود ها خواهد بود زمان تقریبی لازم برای install هر بازی حدودا 10 دقیقه خواهد بود و دیگر نیازی به چرخش بازی در درون دستگاه نخواهد بود که این موضوع قطعا بر حرارت دستگاه و سروصدای ان تاثیر به سزای خواد داشت
لازم به ذکر است این قابلیت در پاییز امسال مورد دست رسی قرار خواهد گرفت
منبع
موفق باشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
واقعا اینجوری خیلی عالی می شه هم واسه کمتر گرم شدن دستگاه و همینطور برا لنز هم بازی هایی که حجمشون ممکنه بیشتر یه dvd9 بشه دیگه مشکلی نیست:) بالاخره هارد کنسول هم انگار داره به درد می خوره خوب شد ارکید نگرفتم
ولی چجوریه که همراه بازی های جدید این داشبورد جدید نصب میشه!!!؟
چون وقتی دی وی دی می زاری تو درایو کلیک که کنی اجرا می کنه یعنی قبل از اینکه بره تو بازی می پرسه که داشبورد و می خوای اپدیت کنی!؟

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
میگم این قابلیت برای همه ی بازی ها است یا مثلا بازی هایی که این قابلیت را داشته باشن !
منظورم اینه gta هم میشه ریخت رو هارد!؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اگر دیدی سلامما را نیز برسان:D. 100% حل میشه.
البته مشکل خاصی نبود روی بعضی از کنسول ها پیش میامد که اخرش هم مشخص نشد از چیه بود!.
تا اون جایی که من میدونم مشکل GTA بیشتر با درایوهای BenQ بود ، همین.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تا اون جایی که من میدونم مشکل GTA بیشتر با درایوهای BenQ بود ، همین.
البته مال من كه هيتاچي بود و مشكل داشت!
حالا بايد صبر كرد اين سيستم چندان جديد رو ديد كارش چيه!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
خداییش از سونی تقلید کرده البته کار خوبی کرده ها ولی به نظرم یکمی نامردیه ولی خب من اصلا دوست ندارم اینجا دعوا درست کنم.مرسی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خداییش از سونی تقلید کرده البته کار خوبی کرده ها ولی به نظرم یکمی نامردیه ولی خب من اصلا دوست ندارم اینجا دعوا درست کنم.مرسی
اسم این جور چیزها رو به هیچ وجه نمیشه تقلب گذاشت. اینا چیزهایی هست که با جلو رفتن زمان باید اتفاق بیفته و با تقلب خیلی فرق داره. مثل وجود هارد توی کنسول که اولین بار XBOX این کار رو کرد و حالا توی این نسل بقیه هم مجبور به استفاده از هارد شدن. یا وجود Analog Stick که اولین بار توی یه کنسول بوده و حالا دسته بدون Analog خنده داره.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اسم این جور چیزها رو به هیچ وجه نمیشه تقلب گذاشت. اینا چیزهایی هست که با جلو رفتن زمان باید اتفاق بیفته و با تقلب خیلی فرق داره. مثل وجود هارد توی کنسول که اولین بار XBOX این کار رو کرد و حالا توی این نسل بقیه هم مجبور به استفاده از هارد شدن. یا وجود Analog Stick که اولین بار توی یه کنسول بوده و حالا دسته بدون Analog خنده داره.
دقیقاً ! نمیدونم چرا بعضی ها میخوان شلوغش کنن ! خب این یک حسن بود که PS3 اول آورد و باعث پیشرفت در لود کردن بازی شد، حالا چرا باید بگیم که X360 داره تقلید میکنه ؟
کلاً من اصلاً تقلید رو اگر در جهت پیشرفت باشه بد که نمیدونم هیچ خوبم میدونم.

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
آره رو کنسول بعضی ها مشکل تاخیر لود تکستچر داشت.فکر کنم با این کار دیگه ین مشکل برطرف بشه
.
ارکید هم جزو اون بعضی هاست( خیلی از کنسولای مشکل دار ارکید بودن ) ! کنسولی که هارد نداره چطور مشکلش حل میشه اونوقت ؟ ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر