تاثیر install کردن بازی ها بر روی هارد x360

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
همون جور که اطلاع دارین مایکروسافت در E3 امسال قابلیت install کردن بازی ها رو بر روی هارد x360 معرفی کرد حال به نقل از سایت gamespot مقدار تاثیر این install کاهش30% زمان لود ها خواهد بود زمان تقریبی لازم برای install هر بازی حدودا 10 دقیقه خواهد بود و دیگر نیازی به چرخش بازی در درون دستگاه نخواهد بود که این موضوع قطعا بر حرارت دستگاه و سروصدای ان تاثیر به سزای خواد داشت
لازم به ذکر است این قابلیت در پاییز امسال مورد دست رسی قرار خواهد گرفت
منبع
موفق باشید

gow_360

کاربر سایت
Dec 10, 2007
32
خدایش ماکرو کلا ترکوند با این حرکتش
اولش یک پاتک زد به جیب بنده که باید الان تا 1-2ماه دیگه یک elite -palبگیرم:(
با این وضع پولیم :((
ولی بازم به هوای داشبورد باحال و لایو باحال و این حرکتش که به هارد بالا خیلی برام نیاز هست
برم بگیرم-مجبوریه-
پ.ن:اقا-مثلا دیگه میشه از دیسک های مضخرف استفاده کرد؟؟؟؟
مشکلی که پیش نمیاد 10 دقیقس دیگه!!!بیشتر بشه من که نمیزارم
راستی هارد های 120 گیگ چقدرشون حافظه ی کچ هستش و چقدر فضا در اختیار ما میزاره؟؟؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چه جالب !!!
پس 2 روز ديگه پدره لنزت در امد رفتی 70 تومان پول يه لنز پياده شدی چيزی نيست....
به نظر من بهترين Update از اول تا الان همين قابليت بوده...
قبلاً شنيده بودم يه سری هاردهای لپ تاپ هستند که به 360 وصل ميشند..کسی ميدونه چه مارکی و چه قيمتی هست؟
اقا نوشتم رو خوندي؟
پدر لنز در اومدن براي چيه؟ كيفيت اشغال بودن لنز هست ...
خب حالا من يك مثال ميزنم :
من يك فروشنده هستم يا اصلا يك توليد كننده كيكي رو توليد ميكنم كه خيلي بد مزست و هركس كه ميخوره تا يك ماه حالش بهم ميخوره. خب حالا چيكار ميكنم؟ ميرم يك نوشيدني نسبتا خوشمزه هم ميزارم كنار كيك ميفروشم خب مزه نوشيدني مزه بد كيكي از بين ميبره و من هم محصولم رو ميفروشم هم اين كه چهار نفر هم كه محصولم رو ميخرن و ميخورند از من تشكر مي كنند.

حكايت اين ماكروسافت هم همينه ، اومده يك كنسول اشغال داده دست مردم كه نه كيفيت درست حسابي داره نه از لحاظ تهويه قابل قبول و نه حتي از لحاظ درايور هم ميشه اون در حد يك كنسول درجه دو قرار داد بعد مياد براي اين كه گند كاري هاي خودش رو ماسمالي كنه يك چيزي ميده بيرون كه تا چند هفته قبل همه طرفدار هاي X360 از جمله فريدون وقتي نسخه PS3 اش رو ميديدن هاي هاي ميخنديدن و حالا طرفدارش شدند و مي گند بابا دمت گرم ماكروسافت ...

مهم نيست اين قابليت انتخابي هست يا اجباري مهم اين كه خيلي زيبا ماكروسافت داره سر كاربراش رو شيره ميماله اون ها هم سرشون ميارن جلو ميگن بفرما شيره بمال ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا نوشتم رو خوندي؟
پدر لنز در اومدن براي چيه؟ كيفيت اشغال بودن لنز هست ...
خب حالا من يك مثال ميزنم :
من يك فروشنده هستم يا اصلا يك توليد كننده كيكي رو توليد ميكنم كه خيلي بد مزست و هركس كه ميخوره تا يك ماه حالش بهم ميخوره. خب حالا چيكار ميكنم؟ ميرم يك نوشيدني نسبتا خوشمزه هم ميزارم كنار كيك ميفروشم خب مزه نوشيدني مزه بد كيكي از بين ميبره و من هم محصولم رو ميفروشم هم اين كه چهار نفر هم كه محصولم رو ميخرن و ميخورند از من تشكر مي كنند.

حكايت اين ماكروسافت هم همينه ، اومده يك كنسول اشغال داده دست مردم كه نه كيفيت درست حسابي داره نه از لحاظ تهويه قابل قبول و نه حتي از لحاظ درايور هم ميشه اون در حد يك كنسول درجه دو قرار داد بعد مياد براي اين كه گند كاري هاي خودش رو ماسمالي كنه يك چيزي ميده بيرون كه تا چند هفته قبل همه طرفدار هاي X360 از جمله فريدون وقتي نسخه PS3 اش رو ميديدن هاي هاي ميخنديدن و حالا طرفدارش شدند و مي گند بابا دمت گرم ماكروسافت ...

مهم نيست اين قابليت انتخابي هست يا اجباري مهم اين كه خيلي زيبا ماكروسافت داره سر كاربراش رو شيره ميماله اون ها هم سرشون ميارن جلو ميگن بفرما شيره بمال ...

دوست من شما چرا اینقدر حرص میخوری؟ حالا که یه کاره مثبتی صورت گرفته شما چرا به جایه اینکه خوشحال باشی ابراز ناراحتی میکنی؟
شما هم اگر یه بار 70 تومن پول لنز داده بودی الان اینطوری صحبت نمیکردی
در ضمن دوست عزیز هر چیزی زیاد کار کنه خراب میشه خود من 2 بار رو PS2 لنز عوض کردم
با اینکه اصل ژاپن هم بود و از بهترین نوع PS2 بود و وقتی هم که قابلیت نصب هارد رو براش فهمیدم سریع یه هارد انداختم و با خیال راحت تا قبل 360 باهاش بازی میکردم

اینکه بازی رو رو هارد بریزی چندین مزیت داره که دوستان گفتن فقط یه مورد نیست که شما اینجوری میگی(مثالی هم که زدی اصلا ربطی به قضیه نداشت)

ولی در کل من به شخصه هر وقت دارم با 360 بازی میکنم دقدقه لنز رو دارم که انشااله حل شد

در کل هم واقعا باید گفت دم مایکرو سافت گرم با این کاراش

در آخر هم یه توصیه به همه دوستان دارم و اون هم اینه که خواهشا زیاد این قضیه رو داغ نکنید چون بازاریا سزیع قیمت هارد 120 رو میکشن بالا

البته من فکر میکنم با این کاری که قراره بشه به زودی یا امکان ارتقایه هارد فراهم میشه یا اینکه یه جوری هکرها هارد اکسترنال بهش میخورونن پس زیاد عجله نکنید;)

پ.ن: من که بعد از این آپدیت دوباره میرم سراق GTA4 :biggrin1:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان به نظرتون میرزه برای اینن کار برم مموری 256 که نو هست رو بفروشم و هارد دست دو 20 بگیرم؟یا وایسام به قولی شاید هارد اکسترنال رو بشه با روش های جدید وصل کرد به 360 چون من یدونه هارد 250 اکسترنال رو سیستم دارم که نصفش خالیه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هرکی هارد میخواد سریع باید اقدام کنه تا چیزی به گوش بروبچ بازار نرسیده... هارد الیت اکبند میدادن 90 تومن!.
خیلی ها هستن کنسول میگرین ولی هاردش رو نمیخوان ( از قبل دارن ).

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
هرکی هارد میخواد سریع باید اقدام کنه تا چیزی به گوش بروبچ بازار نرسیده... هارد الیت اکبند میدادن 90 تومن!.
خیلی ها هستن کنسول میگرین ولی هاردش رو نمیخوان ( از قبل دارن ).
به نظر شما ها لازم هست که برای کنسول پریمیوم بازهم هارد خرید ؟ یعنی واسه من روشن نیست که چجوریه این سیستمش !
یعنی هر بازیی رو که میذاری میخواد 8 گیگ نصب کنه ؟ بعد اگر بخوام 3،4 تا بازی رو با هم بازی کنم چجوری میشه ؟ :D بعد از این که بازی تموم شد چی میشه ؟
به نظر من این سیستم بازی ـه Metal Gear Solid 4 خیلی خوب بود که هر ACT رو جدا گانه نصب میکرد و اگر میرفتی ACT بعد دوباره رو ACT قبلی نصب میکرد. ( البته MGS4 همه ی بازی رو نصب نمیکرد شاید، نمیدونم ! )

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام ببخشید یک سوال میکنم مدیران همشون سرازیر شدن توی این تاپیک هرکی یک چیز میگه اصلا میشه منبع این حرف هایی که میزندی را به اینگلیسی بزارید ببخشید ها می خوام خودم تفهمیم شم :biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در واقع مهم هم نیست که شما اینجا چی می گی چون خودتم نمی فهمی اصلا پست هایی که می زنی هدفش چیه. این مسئله فقط برای رقابت با PS3 برای افزایش سرعت لود بازی ها بوده و هیچ ربطی به کیفیت و شیره مالیدن و اینا نداره. من نمی دونم این تحلیل ها از کجا در میان.
سلام ببخشید یک سوال میکنم مدیران همشون سرازیر شدن توی این تاپیک هرکی یک چیز میگه اصلا میشه منبع این حرف هایی که میزندی را به اینگلیسی بزارید ببخشید ها می خوام خودم تفهمیم شم :biggrin1:
شما هنوز فرق کاربر فعال با مدیر سایت رو تشخیص نمی دی، خبر انگلیسی نمی دونم به چه دردت می خوره اونوقت...

واقعا نظرات تاسف برانگیزه. جوری رفتار می کنید که کسی هم که چیزی بلده اصلا بیخیال می شه توضیح بده در مورد مسئله ای.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
همون بود منظورم اشتباه کردم فرقش هم میدونم
ولی اینکه گفتم خبر اینگلیسی میخوام بدونم عزیزان فعال از کجا میدونن که دقیقا این سیستم چطور کار میکنه منظورم این هست که یکی میگه کامل میشه بازی را ریخت یکی میگه یکمش یکی میگه انتخابی یکی میگه همش هست یکی میگه دیسک باشه کی میگه نیازی نیست اساسا این خبر کجا اعلام شد توی E3 ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
در واقع مهم هم نیست که شما اینجا چی می گی چون خودتم نمی فهمی اصلا پست هایی که می زنی هدفش چیه. این مسئله فقط برای رقابت با PS3 برای افزایش سرعت لود بازی ها بوده و هیچ ربطی به کیفیت و شیره مالیدن و اینا نداره. من نمی دونم این تحلیل ها از کجا در میان.
شما فكر كن من نميفهمم كه چي ميگم ، ولي مهم اين كه كاربر هايي كه هفته پيش اين اعتقاد داشتن كه ريختن بازي روي هارد يكي از مزخرف ترين كار هاست حالا دارن ازش طرفدراي مي كنند ...
حالا شما خودت بزن ...
واقعا نظرات تاسف برانگیزه. جوری رفتار می کنید که کسی هم که چیزی بلده اصلا بیخیال می شه توضیح بده در مورد مسئله ای.
البته اگر كسي خلاف نظر ديگران نظر بده ميگند نظر هاي تاسف بار ولي وقتي كه عين بقيه بگه ميشه كارشناسي ...

حس جواب دادن ندارم فقط :
در ضمن دوست عزیز هر چیزی زیاد کار کنه خراب میشه خود من 2 بار رو PS2 لنز عوض کردم
امسال وارد سومين سالي ميشم كه من PS2 دارم و هنوز لنزش عوضن كردم نميدونم شما چه جوري دو بار لنز عوض كردي!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
old_snake:
اون رو در جواب danijon_2006 دادم که ارکید داره. درضمن 20 تا 120 چقدر فرقشه!! :D.
از این واضحه تر ممکن نیست نمیدونم چرا تا الان دستگیرت نشده!. داشبورد رو که Update کردی انشالله تعالی... 3 تا گذینه پیش رو داری:
1. مثل گذشته دیسک رو بزاری داخل کنسول و بازی کنی.
2. مقدار تعیین شده از اطلاعات بازی رو روی هارد ذخیره و بعد بازی کنی.
3. کل بازی ( 8 و خورده ای گیگ ) رو نصب کنی بعد با خیال راحت ... .

خوبی هم تا دلت بخواد داره:

• خوب یا بد بودن دیسک کم اهمیت میشه.
  • مقداری قابل توجهی از گرمای کنسول از بین میره.
  • مشکل Texture Loading رو دیگه نخواهیم دید.
  • عمر لنز و درایو بسیار طولانی میشه.
  • کاهش چشمگیر Loading ها.
  • و ... .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر