تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
اقا من اول که Xbox خریدم یه intercooler خریدم ولی بازم انقدر داغ میکنه که با نیم ساعت بازی کاملا قسمت زیری دستگاه(در حالت افقی) داغ میشه الان من یه پنکه گرفتم می خوام بدونم که پنکرو جلوی سوراخایی که باد گرم میزنه بزارم (محل وصل شدن اینترکولر) بهتره یا قسمتی که ازش باد خنک میزنه

اگه پنکه رو پشت دستگاه بزارین من قول میدم که دستگاهتون تا آخر هفته خواهد ترکید :)
چون از اون سمت هوای گرم به خارج هدایت میشه و نباید مانعش بشید.
اگه خیلی اصرار دارین که از پنکه استفاده کنین اون رو دقیق سمت راست دستگاه (در حالت افقی) بزارید که اگه دقت کنین از اون سمت هست که هوا به داخل کنسول هدایت میشه.

من دو روز پیش داشتم Crack down بازی میکردم که صفحه نقطه نقطه میشد بعد وقتی reset کردم درست شد . بعضی موقع ها ام تویه Darkness وقتی stop میکنم یه لحظه رنگه صفحه صورتی میشه بعضی موقع ها ام آبی میشه . ولی سه چراغ نداد البته این اواخر مشکلی نداشته . مشکلش از کجاست ؟ باید کم کم فاتحش رو بخونم ؟

من دو روز پیش داشتم Crack down بازی میکردم که صفحه نقطه نقطه میشد بعد وقتی reset کردم درست شد . بعضی موقع ها ام تویه Darkness وقتی stop میکنم یه لحظه رنگه صفحه صورتی میشه بعضی موقع ها ام آبی میشه . ولی سه چراغ نداد البته این اواخر مشکلی نداشته . مشکلش از کجاست ؟ باید کم کم فاتحش رو بخونم ؟
نه خیر مشکل از اتصال کابل تصویرتون به پشت نمایشگرتونه ( تلویزیون یا مانیتور )!
تو مانیتور این مشکل با محکم کردن پیچ های اتصال درست میشه!

ba arze mazerat windows man vista hast va farsi nadare
man do ta fan PC be 360 vasl kardam ba ye power aya hamin baraye khonak shodan kafie
ba tashakor
lotfan ye site baraye tabdile fingilish be farsi begid
وسطای بازی دستت رو بزن به کنسول اگه خیلی داغ بود باشد یه فکری بکنی ولی اگه
خیلی داغ نبود خیالت راحت اگه فن هات هوای بیرون رو میده داخل باد کولر رو (اگه اون
نزدیکیاست )مستقیم بزن بهش اگه هوای داخل رو میده بیرون اطراف کنسول باید
محفظه های باشه از این جا میتونی باد کولر رو به داخلش هدایت کنی

آخرین ویرایش:
یکی لطف میکنه راجبه آداپتور کامل توضیح بده؟
من الان 3 تا فن 0.25 آمپری دارم یه آداپتوره 2.6 ولتی با 850 میلی آمپر!!!!
میخوره یا نه؟

شنیدم 3 تا فن pc با یه آداپتور 12 ولتی از همه چی بهتره
سه تا فن PC يه آداپتور 12 ولت ؟؟؟:eek:
اشتباه نميكني ؟؟

یکی لطف میکنه راجبه آداپتور کامل توضیح بده؟
من الان 3 تا فن 0.25 آمپری دارم یه آداپتوره 2.6 ولتی با 850 میلی آمپر!!!!
میخوره یا نه؟
والا من خودم با پاور PC فن ها روشن مي كنم نميدونم با آداپتور چه طوريه ولي پاور PC بهتر از آداپتور هستش

اين فنها معمولا 100 ميلي آمپر هستن يعني 8تا فن 100 ميلي رو ميشه به يك آداپتور 800 ميلي زد البته قدرت اين آداپتور ها هم واقعي فكر نكنم باشه ولي من خودم 6تا فن 100 ميلي رو به يك آداپتور 1000 ميلي(1 آمپر)زدم و خيلي خوب هم داره كار ميكنه

البته من اينتر كولر 3تايي هم دارم.
فكر كنم من ديگه ديوانه هستم:d
الان 9 تا فن گذاشتم البته بدون حتي يك فن هم دستگاهم زياد داغ نميكنه با اينتر كولر كه ديگه ابدا ولي از بس آدم رو ميترسونن دست به همچين كارهايي ميزنيم

البته من اينتر كولر 3تايي هم دارم.
فكر كنم من ديگه ديوانه هستم:d
الان 9 تا فن گذاشتم البته بدون حتي يك فن هم دستگاهم زياد داغ نميكنه با اينتر كولر كه ديگه ابدا ولي از بس آدم رو ميترسونن دست به همچين كارهايي ميزنيم

احتمالاً هم صدای موتور هواپیما میده دستگات!! :cheesygri

احتمالاً هم صدای موتور هواپیما میده دستگات!!
نه فکر کنم فنو که روشن میکنه کله gpu.. cpu و... رو میکشه میندازه بیرون:laughing:
اين فنها معمولا 100 ميلي آمپر هستن يعني 8تا فن 100 ميلي رو ميشه به يك آداپتور 800 ميلي زد البته قدرت اين آداپتور ها هم واقعي فكر نكنم باشه ولي من خودم 6تا فن 100 ميلي رو به يك آداپتور 1000 ميلي(1 آمپر)زدم و خيلي خوب هم داره كار ميكنه
خوب اون 2.6 ولتش چیکار میکنه؟

:eek:فن 100 میلی آمپری از کجا آووردی؟ ما که بیشتر از .25 ندیدیم :thinking:شاید تو تهران باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or