بین خرید ps4 slim و Xbox one s کدومو انتخاب کنم

Ibra9

کاربر سایت
Feb 26, 2020
6
دوستان راستش بعد از جمع کردن پس انداز یک ساله ام پولم جمع شد و میخاستم کنسول بخرم
کنسول مدنظرم Xbox one s هست ولی با توجه به تحریمات جدیدی که مایکروسافت علیه ایران اعمال کرد یکم زده شدم ازش
من بیشتر بازی آنلاین میخاستم پلی کنم
برا همین میخاستم ببینم این تحریمات رو میشه دور زد و تا چه حدی روی پینگ بازی تاثیر داره؟
و اینکه بین ps4 و اکس باکس کدوم یکی با توجه به اوضاع اقتصادی و تحریمات مایکروسافت برا آنلاین پلی کردن بهتره؟
و قیمت یک اکانت به طور مثال pes2020 آنلاین بجز هزینه اکس باکس لایو
چقدر در میاد؟
و درکل تهیه کردن بازی برای ps4 مناسب تره یا xbox
ویدئو های زیادی دیدم و متوجه شدم که تو گرافیک اکس باکس و ps4 هیچ فرقی ندارن با هم و الان تنها مشکلم آنلاین بازی کردنه
و ببخشید اینقدر سوال میپرسم
اساتید کدوم سرویس دهنده برای شهرستان از نظر پینگ بهتره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببین دوست عزیز بازی‌های انحصاری مایکرو سافت بیشتریاشون دارای بخش انلاین و سرور اختصاصی هستن در صورتی که بازی‌های انحصاری سونی بیشتریاشون آفلاینن و فقط یه بازی با سرور اختصاصی داره البته بازی انحصاری آنلاینی بیشتر از یکی داره ولی سرورهاشون اختصاصی نیست
اما برای کانکت شدن با کنسول مایکرو نیازمند dns هستید که طبیعتا پینگ رو خراب میکنه، در مورد بازی‌های مولتی پلتفورم سرورهای جفت کنسول‌ها یکی هستن و مهم نیست با کدوم پلتفورم بازی میکنید، من باتوجه به عدم کانکت شدن xb1 بدون dns کنسول ps4 رو پیشنهاد میدم بهتون برای پلاس هم میتونید 14 روزه بخرید 10 تومن، یعنی هر 14 روز 10 تومن

Ibra9

کاربر سایت
Feb 26, 2020
6
ببین دوست عزیز بازی‌های انحصاری مایکرو سافت بیشتریاشون دارای بخش انلاین و سرور اختصاصی هستن در صورتی که بازی‌های انحصاری سونی بیشتریاشون آفلاینن و فقط یه بازی با سرور اختصاصی داره البته بازی انحصاری آنلاینی بیشتر از یکی داره ولی سرورهاشون اختصاصی نیست
اما برای کانکت شدن با کنسول مایکرو نیازمند dns هستید که طبیعتا پینگ رو خراب میکنه، در مورد بازی‌های مولتی پلتفورم سرورهای جفت کنسول‌ها یکی هستن و مهم نیست با کدوم پلتفورم بازی میکنید، من باتوجه به عدم کانکت شدن xb1 بدون dns کنسول ps4 رو پیشنهاد میدم بهتون برای پلاس هم میتونید 14 روزه بخرید 10 تومن، یعنی هر 14 روز 10 تومن
تشکر بابت اطلاعات مفیدتون
یه سوال دیگه استاد
برای آنلاین بازی کردن در ps4 حتما باید دیسک تهیه کنم؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
دوستان راستش بعد از جمع کردن پس انداز یک ساله ام پولم جمع شد و میخاستم کنسول بخرم
کنسول مدنظرم Xbox one s هست ولی با توجه به تحریمات جدیدی که مایکروسافت علیه ایران اعمال کرد یکم زده شدم ازش
من بیشتر بازی آنلاین میخاستم پلی کنم
برا همین میخاستم ببینم این تحریمات رو میشه دور زد و تا چه حدی روی پینگ بازی تاثیر داره؟
و اینکه بین ps4 و اکس باکس کدوم یکی با توجه به اوضاع اقتصادی و تحریمات مایکروسافت برا آنلاین پلی کردن بهتره؟
و قیمت یک اکانت به طور مثال pes2020 آنلاین بجز هزینه اکس باکس لایو
چقدر در میاد؟
و درکل تهیه کردن بازی برای ps4 مناسب تره یا xbox
ویدئو های زیادی دیدم و متوجه شدم که تو گرافیک اکس باکس و ps4 هیچ فرقی ندارن با هم و الان تنها مشکلم آنلاین بازی کردنه
و ببخشید اینقدر سوال میپرسم
اساتید کدوم سرویس دهنده برای شهرستان از نظر پینگ بهتره؟

قطعا ps4
اگر وجدان درد نداری (با توجه به دلار 16 تومنی ) میتونی از این اکانت بدها بخری معمولا پلاس هم دارند و آنلاین بازی کنی

اگر وجدان درد داری بجز هزینه بازی میتونی اون اکانتهای 14 روزه را یاد بگیری خودت درست کنی و فقط هزینه بازی را بدی.حالا میتونی دیسک دست دوم بخری یا اگر بازی روز میخوای اکانت ظرفیت 3 قانونی بخری

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
داداش این پلاس
اقا این پلاس 14 روزرو بیشتر از ۲ تومن پول بدید باخت دادید دیگه خیلی گرون بندازه 4 تومن
اینو بگردی اموزشش هست که چجوری بری پلاس ۱۴روزه بگیری دیگه پول ندی
بعد اگه دنبال بازی ارزونی x بگیر وگرنه ps
هر دوتا شونم بازی خوب دارن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
قطعا ps4
اگر وجدان درد نداری (با توجه به دلار 16 تومنی ) میتونی از این اکانت بدها بخری معمولا پلاس هم دارند و آنلاین بازی کنی

اگر وجدان درد داری بجز هزینه بازی میتونی اون اکانتهای 14 روزه را یاد بگیری خودت درست کنی و فقط هزینه بازی را بدی.حالا میتونی دیسک دست دوم بخری یا اگر بازی روز میخوای اکانت ظرفیت 3 قانونی بخری

من خودم تا دلار 7-8 تومنی وجدان درد داشتم وای بعد به عصب رسید کشیدمش.
مگر یه بازی را برای آرشیو تا پایان زندگی بخوام که دیسکش را میخرم و آرشیو میکنم

باشد که گناهانم بخشیده شود
خودتو گول نزن مجبورت که نکردن بازی کنی
اب غذا که نیست هرچند اونم توجیح نمیشه
منم خیلی بازیا هنوز نتوستم تجربه کنم
ولی باز با این حال تن به این اکانتای هکی ندادم
خودتو یه لحظه بزار جای طرف پولشو تو بدی یکی دیگه بیاد بازی کنه ببین واکنشت چیه ؟!؟!
حق مردم قابل بخشش نیست می خواد هرچی باشه
اینم نگفتم که فکر کنی ادم خوبیم نه
من از تمام بچه های این فروم بدتر گناه کار ترم
فقط دنبال استدلال اشتباه نباشیم همین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون دوستمون در مورد دوتا کنسول و الویتش برای انتخاب سوال کرد، اطلاعات دارید بسم الله ندارید دیگه لازم نیست از مزایای اکانت دزدی ببخشید هکی بنویسید، گرونی هرچقدرم زیاد باشه باز دزدی دزدیه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
خودتو گول نزن مجبورت که نکردن بازی کنی
اب غذا که نیست هرچند اونم توجیح نمیشه
منم خیلی بازیا هنوز نتوستم تجربه کنم
ولی باز با این حال تن به این اکانتای هکی ندادم
خودتو یه لحظه بزار جای طرف پولشو تو بدی یکی دیگه بیاد بازی کنه ببین واکنشت چیه ؟!؟!
حق مردم قابل بخشش نیست می خواد هرچی باشه
اینم نگفتم که فکر کنی ادم خوبیم نه
من از تمام بچه های این فروم بدتر گناه کار ترم
فقط دنبال استدلال اشتباه نباشیم همین

توجیه و استدلال نکردم و برخلاف شما نصیحت هم نکردم.
فقط آپشن ها را گفتم

شما هم معلومه هنوز وجدان درد داری.
آفرین موفق باشی.

Ibra9

کاربر سایت
Feb 26, 2020
6
بعد اگه دنبال بازی ارزونی x بگیر وگرنه ps
هر دوتا شونم بازی خوب دارن
کاملا درسته منم نظرم خرید اکس باکس بود ولی
با توجه به اینکه کنسولی که میخام بگیرم بیشتر برای بازی کردن آنلاین هست
و متاسفانه متاسفانه مایکروسافت تحریممون کرده آنلاین با هزارتا بدبختی میشه بازی کرد اونم با پینگ ضعیف
مجبورم ps4 بگیرم

Ibra9

کاربر سایت
Feb 26, 2020
6
تو دیجیکالامگ و چندتا سایت سرشناس دیگه تاکید کرده بودن که بازی کردن بیشتر از 6ساعت با ps4 slim باعث خرابیش میشه
و اینکه دسته اسلیم کیفیت پایینی داره
دوستانی که اسلیم دارن
نظرشون چیه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو دیجیکالامگ و چندتا سایت سرشناس دیگه تاکید کرده بودن که بازی کردن بیشتر از 6ساعت با ps4 slim باعث خرابیش میشه
و اینکه دسته اسلیم کیفیت پایینی داره
دوستانی که اسلیم دارن
نظرشون چیه؟
چرت محض

Ibra9

کاربر سایت
Feb 26, 2020
6
و یه چیز دیگه ببخشید اینقد سوال میپرسم
یکی از رفیقام ps4 داره و کلی بازی تو کنسولش..
میخاستم بدونم اگه من ps4 خریدم میتونم به طور مثال دیسک قرض بگیرم ازش و نصب کنم بعدش تو کنسولم بمونه
و یا بتونیم همزمان با هم از اکانتش استفاده کنیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
و یه چیز دیگه ببخشید اینقد سوال میپرسم
یکی از رفیقام ps4 داره و کلی بازی تو کنسولش..
میخاستم بدونم اگه من ps4 خریدم میتونم به طور مثال دیسک قرض بگیرم ازش و نصب کنم بعدش تو کنسولم بمونه
و یا بتونیم همزمان با هم از اکانتش استفاده کنیم
لطفا سوال‌هایی که در مورد ps4 دارید توی این تاپیک مطرح کنید
هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
خیر برای اجرای بازی از طریق دیسک همیشه به دیسک نیاز دارید
در مورد اکانت ها هم اگه دوستتون بازی‌ها رو خودش با گیفت خریده باشه شما هم میتونید استفاده کنید، که بعیده خودش با گیفت خریده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر