بيوگرافي devil may cry

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه ها من ميخوام به تقليد از خليل عزيز بيوگرافي devil may cry ها رو بنويسم مي خوام ببينيم اطلا اين بازي اينجا طرفدار داره يا نه يا اصلا كسي هست بخواد داستان كامل اين بازي رو متوجه بشه كه من شروع كنم اگه هست بگين چون من تمام سري هاي اين بازي رو تموام كردم و حتي ميتوانم مقداري از داستان نسخه چهارم اون هم بگم پس اگه ميخوايين بگين

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
در این بازی نسخه ی سوم قبل از دو نسخه 1 و 2 هست من از 3 شروع میکنم که همه داستا پشت سر هم باشه:

سال ها پیش دروازه سرزمین تاریکی بر روی زمین باز شد و موجودات سرزمین تاریکی به رهبری چند موجود قوی تر به زمین و موجوداتش حمله کردند و شروع به نابودی انها نمودندیکی از این دهبران که sparda نام داشت به دفاع از زمینیان برخواست و توانست با پیروزی بر مدعیان خود موجودات سرزمین تاریکی را از زمین بیرون کند و دروازهی ان سرزمین را برای اولین بار ببندد اما دیگر خود جرات بازگشت به ان سرزمین را نداشت پس در زمین مان و با یک زن زمینی ازدواج کرد بعد از مدتی وی صاحب دو پسر دوقلو شد که اسم انها را dante , vergia گذاشت انها شبیه انسان بودند اما قدرت های فوق العاده یی داشتند اسپارتا به هر کدام از انها گردنبندی داد که در اصل این گردنبند ها هر کدام نصف شده گردنبند اصلی خود اسپارتا بودند که اسپارتا بوسیله ان گردنبند توانسته بود در وازه سرزمین تاریکی را ببندد و همین گرئنبند تنها چیزی بود که می توانستد ان دروازه را دوباره باز کند بعد از مرگ پدر کاخ اصلی سرزمین تازیکی دوباره باز میشود اما دروازه ان بسته است ورجیا یکی از پسر های اسپارتا تصمیم میگیرد قدرت بیشتری کسب کند پس بوسیلهی یکی از دوستان خود که کشیشی است که قدرت جادویی فراوانی دارد دانته را به بلند ترین برج

ان قلعه دعوت میکند دانته هم به انجا میرود و طی مبارزه ای که دو پسر انجام میدهند ورجیا شکست میخورد و ورجیا نیمهی دوم گردنبند را بدست میاورد و لی دانته بعد از فرار از شکم یک هیولای قول ÷یکر ورجیا را دنبال میکند و طی این مسیر قدرت های خاصی میابد و با موجوداتی که از سرزمین ر قلعه جا مانده بودند مبارزه میکند اما وقتی به ورجیا میرسد او دروازه را باز کرده و از تله پدر رد شده اما دانته مجبور است با سایه پدرش که تله وی برای باز کردن در وازه است مبارزه کند

طی ماجرا های زیادی دانته مدت زیادی که از باز شدن دروازه نگذشته بوسیله شمشیر پدر دروازه را میبندد و برای همیشه ان شمشیر را از دست میدهد و طی مبارزه ای که در دنیای ساختگی پدرشان با جادوگر مخصوصش (یعنی همان دوست ورجیا ) میکنند هر دو با همکاری یکدیگر این جادوگر را شکست میدهند و به دنیای عادی بر میگردانند دخترش هم که میخواسته به خاطر مرگ مارش از پدر جادوگر خود انتقام بگیرد

و این همه مدت هم دنبال انها بوده پدر خود یعنی جادوگر کشیش را میکشد طی مبارزه اخر بازی که بین دانته و ورجیا صورت میگیرد دانته ورجیا را شکست میدهد اما ورجیا نمیمیرد و به اعماق رودخانه میافتد که میگویند در نسخه چهارم این بازی با ورجیا دو باره مواجه میشویم

منتظر بیوگرافی بقیه نسخه ها هم باشید

حالا تشکرو برو تو کارش
اگه خوبه بگين ادامه بدم

آخرین ویرایش:

danateh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
57
نام
علی
نوشته شده توسط Sony:
در این بازی نسخه ی سوم قبل از دو نسخه 1 و 2 هست من از 3 شروع میکنم که همه داستا پشت سر هم باشه:

سال ها پیش دروازه سرزمین تاریکی بر روی زمین باز شد و موجودات سرزمین تاریکی به رهبری چند موجود قوی تر به زمین و موجوداتش حمله کردند و شروع به نابودی انها نمودندیکی از این دهبران که sparda نام داشت به دفاع از زمینیان برخواست و توانست با پیروزی بر مدعیان خود موجودات سرزمین تاریکی را از زمین بیرون کند و دروازهی ان سرزمین را برای اولین بار ببندد اما دیگر خود جرات بازگشت به ان سرزمین را نداشت پس در زمین مان و با یک زن زمینی ازدواج کرد بعد از مدتی وی صاحب دو پسر دوقلو شد که اسم انها را dante , vergia گذاشت انها شبیه انسان بودند اما قدرت های فوق العاده یی داشتند اسپارتا به هر کدام از انها گردنبندی داد که در اصل این گردنبند ها هر کدام نصف شده گردنبند اصلی خود اسپارتا بودند که اسپارتا بوسیله ان گردنبند توانسته بود در وازه سرزمین تاریکی را ببندد و همین گرئنبند تنها چیزی بود که می توانستد ان دروازه را دوباره باز کند بعد از مرگ پدر کاخ اصلی سرزمین تازیکی دوباره باز میشود اما دروازه ان بسته است ورجیا یکی از پسر های اسپارتا تصمیم میگیرد قدرت بیشتری کسب کند پس بوسیلهی یکی از دوستان خود که کشیشی است که قدرت جادویی فراوانی دارد دانته را به بلند ترین برج

ان قلعه دعوت میکند دانته هم به انجا میرود و طی مبارزه ای که دو پسر انجام میدهند ورجیا شکست میخورد و ورجیا نیمهی دوم گردنبند را بدست میاورد و لی دانته بعد از فرار از شکم یک هیولای قول ÷یکر ورجیا را دنبال میکند و طی این مسیر قدرت های خاصی میابد و با موجوداتی که از سرزمین ر قلعه جا مانده بودند مبارزه میکند اما وقتی به ورجیا میرسد او دروازه را باز کرده و از تله پدر رد شده اما دانته مجبور است با سایه پدرش که تله وی برای باز کردن در وازه است مبارزه کند

طی ماجرا های زیادی دانته مدت زیادی که از باز شدن دروازه نگذشته بوسیله شمشیر پدر دروازه را میبندد و برای همیشه ان شمشیر را از دست میدهد و طی مبارزه ای که در دنیای ساختگی پدرشان با جادوگر مخصوصش (یعنی همان دوست ورجیا ) میکنند هر دو با همکاری یکدیگر این جادوگر را شکست میدهند و به دنیای عادی بر میگردانند دخترش هم که میخواسته به خاطر مرگ مارش از پدر جادوگر خود انتقام بگیرد

و این همه مدت هم دنبال انها بوده پدر خود یعنی جادوگر کشیش را میکشد طی مبارزه اخر بازی که بین دانته و ورجیا صورت میگیرد دانته ورجیا را شکست میدهد اما ورجیا نمیمیرد و به اعماق رودخانه میافتد که میگویند در نسخه چهارم این بازی با ورجیا دو باره مواجه میشویم

منتظر بیوگرافی بقیه نسخه ها هم باشید

حالا تشکرو برو تو کارش
اگه خوبه بگين ادامه بدم
ممنون از نقدخوبت:love:

لطفا نقد قسمتهای 1و2 devil may cry را هم بنویسید

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
ای وای من تازه این جارو دیدم ...
آقا نقدت رو ادامه بده من که هر چی از این ابر بازی می خونم سیر نمی شم .
کلا" Dmc بازی هست که کسایی که بازیش رو هم نکردن طرفدارشن ... (:) )
می تونیم فقط از آی دی کاربر ها این موضوع رو بفهمیم ...
راستی دوست عزیز ( ببخشید که اسمتون رو نمی دونم ... تو پروفایلتون هم که چیزی معلوم نیست ! ) منبعت رو هم بگو اگه خواستی .
امیدوارم که تو این مدتی که تاپیک خاک می خورده دلسرد نشده باشی . حالا ادامه بده ...

danateh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
57
نام
علی
ای وای من تازه این جارو دیدم ...
آقا نقدت رو ادامه بده من که هر چی از این ابر بازی می خونم سیر نمی شم .
کلا" Dmc بازی هست که کسایی که بازیش رو هم نکردن طرفدارشن ... (:) )
می تونیم فقط از آی دی کاربر ها این موضوع رو بفهمیم ...
راستی دوست عزیز ( ببخشید که اسمتون رو نمی دونم ... تو پروفایلتون هم که چیزی معلوم نیست ! ) منبعت رو هم بگو اگه خواستی .
امیدوارم که تو این مدتی که تاپیک خاک می خورده دلسرد نشده باشی . حالا ادامه بده ...

با سلام می خواستم بگم که شما درست می فرمایین بنده قبل از اینکه با Dante و بطور کلی با DMC آشنا بشم عضو سایت شدم و بعد از اینکه DMC3 رو بازی کردم متوجه اشتباه در نوشتن نام کاربری خودم شدم ولی چه میشه کرد که نمی توان نام کاربری را تغییر داد;)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه ها از همه به خاطر خواب زمستانی این تاپیک عذر میخوام بزودی بقیه نقد ها در همین تاپیک قرار میگیره.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
شخصیت شماره 1

این مخصوص شماره یک است اگر خواستید بقیه شماره ها رو هم مینویسم

Dante:شخصیت اصلی بازی که پسر Sparda و Eva است که از برادر دو قلوی خود یعنی Vergil کمی کوچکتر است .او دارای قدرت های فوق العاده است و به خاطر ازدواج پدرش با یک انسان نیمه شیطان است و شمشیر zweihänder در دست اوست

Vergil:برادر دوقلوی دانته که در شماره سوم به همراه Arkham می خواهند دروازه شیطان را باز کنند.

Sparda:یک شخصیت تاریخی که در حدود 2000سال پیش با اینکه خودش شیطان بود اما در مقابل شیاطین ایستاد و انها را شکست داد و دروازه شیطان را بست او در اواخر عمر خود با انسانی به اسم Eva عروسی می کند و تز او صاحب دو پسر نیمه شیطان به اسم های دانته و ویرجیل می شود در بازی از او با The lagendry dark kinght یاد میشود

Eva:همسر Sparda و مادر دانته و ویرجیل.در گذشته Sparda به او گردنبندی هدیه داده بود و او بعد از تولد دوقلو ها ان را دونیم کرد و به هرکدام به عنوان کادو یک قسمت را داد.او در حمله شیطانها کشته می شود که قسمت اول حول انتقام گرفتن دانته از قاتل مادرش است ار اوا فقط یک عکس در بازی وجود دارد

Mundus:پادشاه دنیای شیطانها که در 2000 سال پیش توسط Sparda شکست خورد او در حمله Eva را کشت و بین دانته و ویرجیل تفرقه انداخت

Trish:او از قدرت فوق العاده ای برخودار است که بعضی از انها قدرت های شیطانی است مثلا میتواند زیاد بپرد و Teleport کند در بازی شماره 1 یک شب ظاهر میشود و دانته را به Mallet Island دعوت می کند جایی که پادشاه شیطان ها مشغول برنامه ریزی کردن است تا بتواند دروازه شیاطین را روی دنیای انسانه باز کند بعد مشخص می شود که Trish توسط خود او ساخته شده و همانند مادر دانته است تا بتواند او را فریب دهد و به جزیره بکشاند تا شیاطین او را بکشند اما اون بعدا نسبت به دانته حس پیدا میکند و به دانته کمک میکند تا آنها را بکشد
بعد ها او با دانته همکاری می کند و دفتری به اسم Devil never cry را تاسیس میکنند

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
بقیه تاریخچه

در ضمن عکس هم براتون میگزارم

Lucia: او در کنار دانته یکی از دو شخصیت اساسی بازی است.او سریع چابک و انعطاف پذیر است . با مهارت خاصی مانند دانته از دو خنجر سرکج استفاده میکند او میتواند حرکت Devil trigger را انجام میدهد یه یک حرکت دیگه مسلط است که اگر اشتباه نکنم میتواند او را به موجودی شبیه قفس پرنده تبدیل میکند.او عضوی از vie de marli است (دسته ای از نگهبانان که دارای خون شیطانی هستند)او با فریب دانته را به جزیره اش میکشاند تا Matir(که بعدا دربارهاش توضیح میدهم )از دانته بخواهد تا به مردم جزیره کمک کند و Arius را که جزیره را به بهشت شیطان ها تبدیل کرده شکست دهد.بعد ها روشن میشود که لوسی افریده شده شیطانی به اسم Arius است

Matir:او خیلی پیر است و همانند لوسی عضوی از نگهبانان vie de marli است در روزگاری که جوان بود به همراه قبیله اش دوشادوش Sparda بر علیه شیطان ها جنگید. او یکی از کسانی است که لوسی را راهنمایی میکند تا به Arcanas بپیوندد و دانته را فریب دهد اما در بازی او را با این اسم نمی خوانند بلکه با اسم son of sparda صدایش میزنند در ابتدا همه فکر میکنند که او مادر لوسی است اما همانطور که گفتم لوسی خلق شده توسط شیطانها است

Arius: او دشمن اصلی در بازی است.او یک مرد پولدار و فکر میکنم تاجر است که یک شرکت به اسم Uroboros تاسیس کرده است آرزو او این است که افسانه Arcana را پیدا کند که به او اجازه میدهد تا به Argosox شیطانی برسد و از قدرت ان برای کنترل دنیا استفاده مند وقتی مه این کار را کرد آن وقت میتواند از قدرت های دیگر استفاده کند که به او اجازه میدهد با شیطانها مثل دانته بجنگد و شیطانهای مخصوص خود را درست کند

Attachments

• 200px-DMC_Lucia.jpg
    200px-DMC_Lucia.jpg
    7.7 KB · مشاهده: 127
  • MatierDMC.jpg
    MatierDMC.jpg
    11.7 KB · مشاهده: 148
  • AriusDMC.gif
    AriusDMC.gif
    14.5 KB · مشاهده: 137
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند