به یاد ماندنی ترین اسلحه های عناوین FPS تاریخ از نظر شما !

And The Nominees Are :

• مجموع رای دهنده‌ها
    73
اصل کاری را چرا نگذاشتی تو نظر سنجی آخه :دی

halo_3_weapons_gravity_hammer.gif

gravity_hammer.jpg

لا مصب اینم خیلی شاخه !! اصلا هیچ اسلحه ای نیست تو سری هیلو باحال نباشه غیر از این : :|:d

PlasmaPistolReach.png

لا مصب اینم خیلی شاخه !! اصلا هیچ اسلحه ای نیست تو سری هیلو باحال نباشه غیر از این : :|:d

PlasmaPistolReach.png
به دستت درد نکنه:| میدونی با این میشه وسایل نقلیه رو از کار انداخت؟
وقتی ماشه رو نگه داری شارژ میشه و یه تیر بزرگ شلیک میکنه، و وقتی بخوره به یه وسیله نقلیه کاملا از کار میفته و تو میتونی بری سوارش بشی. من با اینا همیشه Banshee شکار میکردم:دی

آره خیلی قویه.من بعضی موقع ها که DMRام تیر نداشت از اون استفاده میکردم.ولی در کل DMR یه چیز دیگس و صد البته مخوف ترین اسلحه هیلو یعنی Fuel Rod Gun:dیعنی وجود این اسلحه لرزه بر اندامها میاندازه:دی
fuelrodgun.png
اخ اخ این خداس
پشت سر هم بدون توقف ، با قدرت زیاد.
خوراک فایرفایت eee .

به نظر من بهترين، بهترين، بهترين اسحله كلا توي صنعت گيم تا به امروز اون اسلحه ي اول ايزاك كلارك هست توي dead space!
شبيه هفتير ميمونه !!
واقعا بهترين اسلحه ايه كه من تا حالا توي گيم ها ديدم
اما چون اول شخص نيست !!
مجبورم به شات گان سري دوم راي بدم :d
-------------------------------
اقا اين اسلحه هاي هيلو واقعا چين كه انقدر طرفدار داره؟ :-&

به دستت درد نکنه:| میدونی با این میشه وسایل نقلیه رو از کار انداخت؟
وقتی ماشه رو نگه داری شارژ میشه و یه تیر بزرگ شلیک میکنه، و وقتی بخوره به یه وسیله نقلیه کاملا از کار میفته و تو میتونی بری سوارش بشی. من با اینا همیشه Banshee شکار میکردم:دی

باو!!:| می دونم !! مگه میشه ندونم !!؟؟:| اما در کل به نظرم زیاد به کار نمی یاد !!:d

البته انتظار می رفت اینجا اینقدر بی تابی تفنگ آب پاش های Halo بشه ، مشخصه بالای 90 درصد تا حالا BFG دست نگرفتن و با Crowbar عشق نکردن که میگن یه دیلم ساده !

طوری نیست آقا خوش باشید :دی

باو!!:| می دونم !! مگه میشه ندونم !!؟؟:| اما در کل به نظرم زیاد به کار نمی یاد !!:d
آره خُب نسبت به بقیه قدرت و سرعت کمتری داره. تازه Spartan Laser رو فراموش کردید:دی تو هیلو 3، پنج تا شلیک داشت، تو Reach کردنش چهار تا (از بس که Overpower بود:دی). لعنتی یه شلیکش هر جنبنده ای رو از صحنه گیتی حذف میکرد:دی

3sc2n0sxab24uvp9gi.jpg

7ecz9vf82sk5sbcj2y7e.jpg

اقا اين اسلحه هاي هيلو واقعا چين كه انقدر طرفدار داره؟ :-&
یک بار نشد ما از هیلو صحبت کنیم و یه ترول نپره وسط...
البته انتظار می رفت اینجا اینقدر بی تابی تفنگ آب پاش های Halo بشه ، مشخصه بالای 90 درصد تا حالا BFG دست نگرفتن و با Crowbar عشق نکردن که میگن یه دیلم ساده !
من همه رو بازی کردم و نگفتم هم بد هستن:دی کلا از لحاظ اسلحه و تنوعشون Quake و Doom و Unreal Tournament و Halo تو یه رده قرار میگیرند و خودم هم از 4 تاشون خوشم میاد.

اساسا" :dهیچ چی BFG نمیشه هر وقت doom بازی میکنم دلم نمیاد تیراشو حروم کنم
اما خوب من به flak canon رای دادم چون ut فنم دیگه
راستی یه سوال بی ربط
کسی پایه نیست بشینیم doom 3 آنلاین بازی کنیم ؟

حتما باید اسلحه تخیلی باشه ؟

من که بیشتر از همه با کلاشنیکف حال میکنم مخصوصا تو Counter Source.خیلی واقعی کار شده بود چه لگدی میزد انگار واقعا دستت گرفته بودیش.یادمه اولا که Source اومده بود کسی طرف کلاش نمیرفت:d

اگه بخوام تخیلی انتخاب کنم اون تفنگه تو RE2 که تیغ پرت میکرد . وقتی تو جای کوچیک با همچین تفنگی یه نفر جلوت میومد. بدون هیچ گونه نشونه گیری میمرد.

تاپیک جالبیه. ایده اش به فکر خودم هم قبلا ها رسیده بود.

اسلحه های جالب زیادی هست، خصوصا Superweapon ها که عالی هستند.

اینها انتخاب های منه، البته ممکنه بعضی هاش رو که قدیمی تره ندیده باشید:

1. باحال ترین اسلحه برای من قطعا Redeemer از سری Unreal Tournament بوده که تقلید هم از ایده اش زیاد شده توی گیم های دیگه. یک گلوله هسته ای وحشتناک شلیک می کنه که اگر با کلیک راست بزنیش می تونی کنترل گلوله رو خودت به دست بگیری و بکوبیش وسط دو تا ابروی حریفت! :دی
ایشون هستند:

redeemer.jpg

2. اسلحه Godsend در بازی Command and Conquer: Renegade که در واقع یک وسیله سیگنال دهی بود. یه جا کار می ذاشتیش و فعال می کردی و 18 تا پا قرض می کردی و فرار می کردی، حدود 30-20 ثانیه بعدش از ماهواره اونجا رو می زدند و تمام زمین و زمان با همدیگه قاطی می شد! :blink:

GS2Godsend.jpg

3. اسلحه وحشتناک Beam Rifle در بازی F.E.A.R که هر چند ثانیه یک بار یک لیزر فاجعه آمیز می تونستید باهاش شلیک کنید (شبیه Railgun). اشعه خارج شده اگر 10 نفر آدم هم پشت هم ایستاده بودند از همه شون رد می شد و... کار خاصی نمی کرد! فقط همه رو به یک تیکه اسکلت زغال شده تبدیل می کرد!

ArmachamType-7ParticleWeapon.jpg

4. از شات گان ها، بهترینش برای من Shotgun بازی Soldier of Fortune بود. بازی قدیمی و در زمان خودش عالی بود. فوق العاده خشن هم بود و اون شات گان به هر جای بدن هر کی می خورد می کند و چند متر پرت می کرد اون طرف تر! حس قدرتی که به آدم می داد حرف نداشت.

p9c3pkwkpuktug27i6y.jpg

5. اسلحه Microwave Pulse Gun در بازی Soldier of Fortune 2 که با امواج مایکرو ویو حریف رو به زغال تبدیل می کرد.

1440830-weaps_mpg_super.jpg

6. اسلحه Railgun بازی Red Faction (نسخه اول) که باهاش می تونستی اون طرف دیوار رو ببینی و به حریفی که پشت دیواره شلیک کنی.

f_RailGunRF1m_57d8f68.jpg

7. از بازی Doom 3، اسلحه Soul Cube خیلی جالب بود. این مکعب توسط یه تمدن قدیمی ساخته شده بود و روح تمام حریف هایی که می کشتی توش جمع می شد، و اسلحه رو به تدریج شارژ می کرد! وقتی کامل پر می کردیش می تونستی یه شلیک وحشتناک باهاش انجام بدی که اکثر حریف ها رو با یه ضربه نابود می کرد.

200px-SoulCube%5B1%5D.png

8. از Sniper Rifle ها، بیشتر از همه اسنایپر اریجینال بازی Unreal Tournment (سال 1999) رو دوست داشتم. قدیمی ها یادشونه که چه Head Shot های تمیزی داشت این بازی و چه قشنگ کله حریف رو پرت می کرد 10 متر اون ور تر! :mrgreen:

x7pj5heihrq90voq39w.jpg

9. از کلت ها همون کلت معروف Halo که بچه ها توی صفحه اول گذاشته بودند بهترینشه! :x

10. جناب Postal Dude که از بازی Postal 2 خاطرتون هستش؟ چیزی توی اون بازی وجود نداشت که ایشون یه جوری به عنوان اسلحه ازش استفاده نکنه!! حسن ختام برنامه بیل معروف ایشون هستش که تصویری از شیرین کاری ایشون با بیل شون رو هم می بینید!

Carnage.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or