به یاد ماندنی ترین اسلحه های عناوین FPS تاریخ از نظر شما !

And The Nominees Are :

• مجموع رای دهنده‌ها
    73
حیف که واسه بازی های اول شخص گفتین وگرنه تو GTA San andreas تو حموم پاسگاه های پلیس از مدل های پلاستیکی الت مردانه وجود داشت که انصافا اسلحه مشتی بود . از باتوم برقی بد تر میزد :d

you're doomed :| پس خفنترین کُلت تاریخ کجاست؟

M6d-pistol.jpg

(تو امضام هم هست:دی)

نظرسنجی تحریم می شود...:|
اصلا کاربرد داره ؟
من حتی یکبار هم ازش استفاده نکردم ...

اصلا کاربرد داره ؟
من حتی یکبار هم ازش استفاده نکردم ...
این فرق داره:دی M6D فقط تو هیلو 1 بود، تو هیلوهای دیگه یه پیستول مزخرف بود که خودم هم ازشون استفاده نمیکردم.

فقط مرحله اول هیلو 1 رو بازی کنی کافیه. امکان نداره کسی بازی کنه و عاشق این سلاح نشه، لامصب عین شاتگان میمونه:دی

اصلا این سلاح معروفه. یادمه تو فروم بانجی هم یه نظرسنجی بین کاربرا گذاشتن که کدوم سلاح رو بیشتر دوست دارید، M6D اول یا دوم شد:دی

این فرق داره:دی M6D فقط تو هیلو 1 بود، تو هیلوهای دیگه یه پیستول مزخرف بود که خودم هم ازشون استفاده نمیکردم.
فقط مرحله اول هیلو 1 رو بازی کنی کافیه. امکان نداره کسی بازی کنه و عاشق این سلاح نشه، لامصب عین شاتگان میمونه:دی
اصلا این سلاح معروفه. یادمه تو فروم بانجی هم یه نظرسنجی بین کاربرا گذاشتن که کدوم سلاح رو بیشتر دوست دارید، M6D اول یا دوم شد:دی
اتفاقا بابک از اون بهتر به نظر من DMRــه.یعنی باقلواست این اسلحه!:d
DMR.png

• Like
Reactions: dani8gb
اتفاقا بابک از اون بهتر به نظر من DMRــه.یعنی باقلواست این اسلحه!:d
DMR.png
این از Battle Rifle هیلو 3 بهتر بود، ولی باز کلا به M6D نمیرسید:دی
M6D اولین پیستولی بود که زوم میشد و قدرت فوق العاده بالایی داشت. فکر کنید یه پیستول 2x زوم داشته باشه، 12 تا تیر تو هر خشابش جا بشه و قدرتش در حدی باشه که با 3 شلیک یه Elite از پا دربیاد:دی صداش هم دقیقا همصدای یه شاتگان بود:دی حالا امسال تو Anniversary خودتون باهاش آشنا میشید:دی
چیه آخه این اسباب بازی های هالویی !! :دی
باز بهتر از اینه که یه اهرم از زمین پیدا کنی باهاش بزنی تو سر دشمنا:دی

در همون اولین نگاه تونستم با Rifle ـه Reach ارتباط برقرار کنم ، یعنی از همون لحظه که از هیکوپتر پیاده میشی میاد تو دستت ، یک جس خاصی بهت میده ! :d گرچه اصحله ی ضعیفی بود تقریبا ، اما همیشه ازش استفاده میکردم ، خیلی خوشم میاد ازش ... بهترین ـه :d :

18778927201995510400.jpg

MA37 Assault Rifle

این از Battle Rifle هیلو 3 بهتر بود، ولی باز کلا به M6D نمیرسید:دی
M6D اولین پیستولی بود که زوم میشد و قدرت فوق العاده بالایی داشت. فکر کنید یه پیستول 2x زوم داشته باشه، 12 تا تیر تو هر خشابش جا بشه و قدرتش در حدی باشه که با 3 شلیک یه Elite از پا دربیاد:دی صداش هم دقیقا همصدای یه شاتگان بود:دی حالا امسال تو Anniversary خودتون باهاش آشنا میشید:دی
آره خیلی قویه.من بعضی موقع ها که DMRام تیر نداشت از اون استفاده میکردم.ولی در کل DMR یه چیز دیگس و صد البته مخوف ترین اسلحه هیلو یعنی Fuel Rod Gun:dیعنی وجود این اسلحه لرزه بر اندامها میاندازه:دی
fuelrodgun.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or