به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام دوستان گلم این تاپیک رو ایجاد کردم تا نظر بدین که یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟؟؟!!!!! :d:d:d:d:d

نظر سنجی هم گذاشتم هم نظر بدین هم یکی از گزینه های نظر سنجی رو انتخاب کنین!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من نمیدونم چرا هنوز خیلی ها , یعنی خیلی ها از نسل سومی ها هم حتی :d نمیتونن اینو درک کنن گیمری در عین تفریح یک حرفه هستش :d

ببین الان چی رو به چی ربط میدم :d

از مایکل فیلپس میپرسن که توو زندگیت چیکار میکنی ؟ میگه میخورم میخوابم تمرین میکنم (البته این تا قبل مواد زدنش بود ) حالا یکی گیمر باید بخوره بخوابه پول دربیاره و بقیشو گیم بزنه :))

زندگی ارزشه ادامه دادن نسل رو نداره فقط خودت بسه :-/:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تا جایی که میتونی تو زندگیت باید بازی کنی!!!
اینقدر که جونت دراد و به خاطر گیم بمیری!!!
بالاییها راست میگن که بعضیا نمیفهمم و درک نمیکنن که گیم یه هنره و ما عاشق این هنریم!!!

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
تا جایی که میتونی تو زندگیت باید بازی کنی!!!
اینقدر که جونت دراد و به خاطر گیم بمیری!!!
بالاییها راست میگن که بعضیا نمیفهمم و درک نمیکنن که گیم یه هنره و ما عاشق این هنریم!!!
بابا دیگه اینقدر تند نرو!!!!!1:))

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
من زدم 30
چون هیش کی رو نمیشناسم که بالای 30 سا داشته باشه و یه گیمر شاخ باشه :D
اما اینم درسته که تا هر وقت که بخواد میتونه یه گیمر باقی بمونه !

• Like
Reactions: che-jaleb

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ببینید دوستان گلم هیچ کدوم از شما به اندازه من عشق بازی ندارید!
من قسم خوردم اگه خدا انشااله زلیلم نکنه.اگه عصاهم دستم باشه تا اخر کمر بازی میکنم .
رکورد اخر من تو بازی 72 ساعت بود که mw2 زدم ولیولشو تو این 3 روز بردم رو 52.
که بعدش رفتم پشت pc ومنجر به بیهوشی شد .هر کیهم ادعا داره هر بازی که میخاد رقابت کنیم بیاد جلو.>:)
gamertag: KORD KILLER

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
راستش تا هر جا که عشقم بکشه ... ولی نمیدونم چی شده که شور و حال بازی کردنم خیلی کم شده :( کلا لذت گیم تو تو سنین زیر 15-16 سال خیلی بیشتره حداقل برا من ... دیگه دارم زده میشم :(
یکی کمکم کنه :D

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
راستش تا هر جا که عشقم بکشه ... ولی نمیدونم چی شده که شور و حال بازی کردنم خیلی کم شده :( کلا لذت گیم تو تو سنین زیر 15-16 سال خیلی بیشتره حداقل برا من ... دیگه دارم زده میشم :(
ببین رفیق یه نفس عمیق میکشی و بعد مشینی یه اول شخص مثل BF3 یا MW3 میزنی تا گرم بشی
بعدش سریع میری سراغ یه بازی شمشیری و قرون وسطایی
بعدشم میری یه ریسینگ میزنی تو رگ!!!
هم اکنون شما 20 سال جوانتر شدید!!!

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
نشسته بودم داشتم havyrain بازی میکردم حالا همه تو کفه طبیعی بودن صحنه ها و رفتارو داستان بودن...
وقتی خاموش کردم همه برگشتن گفتن خاک تو سرت بچه شدی...

من تا هر وقتی علاقه داشته باشم بازی میکنم...ولی سخته تو جامعه ای که تعداد کمی حال کردن واقعی با گیمو میفهمن بتونی به چیزی که علاقه داری پافشاری کنی..به همین دلیل کشیده شدم به فروما تا کساییو پیدا کنم که مثه خودم باشن (حرف دلم بودا!)

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
نشسته بودم داشتم havyrain بازی میکردم حالا همه تو کفه طبیعی بودن صحنه ها و رفتارو داستان بودن...
وقتی خاموش کردم همه برگشتن گفتن خاک تو سرت بچه شدی...

من تا هر وقتی علاقه داشته باشم بازی میکنم...ولی سخته تو جامعه ای که تعداد کمی حال کردن واقعی با گیمو میفهمن بتونی به چیزی که علاقه داری پافشاری کنی..به همین دلیل کشیده شدم به فروما تا کساییو پیدا کنم که مثه خودم باشن (حرف دلم بودا!)
دوست من اکثر گیمر ها این وضعیتو دارن و همیشه باید نگاه سنگین دیگران رو تحمل کنن! ولی همه ی اینا واسه اینه که صنعت بازی تازه اول راهه و آینده ی روشنی داره! من خودم هم خیلی تلاش میکنم به اطرافیانم بفهمونم که بازی هم مثل یک فیلم هستش !چطور میشه فیلم رو نگاه کرد ولی نمیشه بازی کرد !چون همه فکر میکنن که بازی مال بچه هاست ! ولی این حقیقت نداره و مثل فیلم که هر سنی نمیتونه ببینه هر بازی رو هم هر سنی نمیتونه بازی کنه! ولی یه نکته ی خوب اینکه همه مثل هم فکر نمیکنن ! مثلا من عمو ی خودم هم نظر راجع به بازی خیلی به ما نزدیکه و همیشه به عنوان یه هنر هشتم به بازی نگاه میکنه و خودش عاشق کا آل دیوتی هستش!:d با اینکه سنش بالای 30 هستش ولی خوب منو درک میکنه !تازه قراره که نسخه ی جدید کال آف دیوتی که اومد براش ببرم!:d قولشو ازم گرفته!;;)

---------- نوشته در 07:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

منم دقیقا حال تو رو دارم!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
در تایید حرف دوستان باید بگم نگاهی که امروز به بازی میشه ، مثل قبل نیست که بگن بازی فقط برای سنین پایینه
اگر چه هنوز خود من از طرف دوستانم مسخره میشم بخاطر گیم بازی کردن
اما به شخصه دو تا کار رو تا آخر عمر نمیتونم ترک کنم ، بازی کردن و دیدن فیلم(ژانر وحشت)

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
راستیتش بچه ها منکه الان 22 سالمه از گیم زده شدم با اینکه تمام بازیای روز همه رو بازی میکنم اما بهم حال نمیده !! معتقدم به شرایط مالیو اقتصادی ماها برمیگرده ببینید کسی که مشکل مالی نداشته باشه حتی قارچ خور هم بازی کنه بهش حال میده !! اما کسی مثل منکه همش تو فکر قرض و کرایه خونه و اینا هستم خب مسلما نمیتونم از گیم لذت ببرم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر