به نظر شما کدام بازی خواهد توانست عنوان بهترین بازی سال 2009 را به خود اختصاص دهد؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آخه AW که هنوز نیومده بیاد هم با این نمایش های که من ازش دیدم چیزی بیشتر از alone in the dark 2008 نخواهد بود اونوقت انتظار دارید بهترین بازی تاریخ لقب بگیره ؟
سهیل باور کن اگه دوستم نبودی به خاطر این حرفت 4 تا کُلُفت بارت کرده بودم !:biggrin1:
حالا کسی هم نگفت بهترین بازی تاریخ لقب میگیره !
در ضمن تو AW رو با AITD (:sick:) مقایسه میکنی ؟ احتمالا تریلر های این بازی رو درست ندیدی و گرنه اینطوری در موردش حرف نمیزدی، سازنده ی این بازی رمدی هست، همون که مکس پین رو خلق کرده، کجا اتمسفر، صداگذاری، گرافیک و گیم پلی و ... AW با AITD قابل مقایسه س ؟؟!!
mw2 هم بازی خوبی بود ولی از نظرم یه شوتر نظامی بود که برای بار هزارم دیدم !
میشه یه شوتر نظامی در سطح MW 2 نام ببری ؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خواهشا راجع به Alan Wake درست صحبت کنید ، وگرنه دو آرش میفتیم به جونتون :D
Alone in The Dark که یه بازی متئوسط بود . به شخصه عاشق سازنده Max Payne هستم و واسه همین به Alan Wake علاقه دارم ، البته اگر دوستان این بازی رو هم Hype بیش از حد نفرمایند .
راجع به بازی سال فکر می کنم با توجه به نمایشی که Among Thieves داشت ، GOTY شدنش محتمل تر باشه .
Modern Warfare 2 هم از سایت ها و مجله های زیادی GOTY خواهد شد .
ولی در کل به نظر بنده : Uncharted 2 : Among Thieves

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
MW1 :biggrin1:

در كل واقعا امسال حَقه Uncharted 2 هستش . تا سال بعد خدا بزرگه :biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سهیل باور کن اگه دوستم نبودی به خاطر این حرفت 4 تا کُلُفت بارت کرده بودم !:biggrin1:
:D
در ضمن تو AW رو با AITD (:sick:) مقایسه میکنی ؟ احتمالا تریلر های این بازی رو درست ندیدی و گرنه اینطوری در موردش حرف نمیزدی، سازنده ی این بازی رمدی هست، همون که مکس پین رو خلق کرده، کجا اتمسفر، صداگذاری، گرافیک و گیم پلی و ... AW با AITD قابل مقایسه س ؟؟!!
همه تریلرهاش رو دیدم ولی من تنها بازی ای که تو این سبک باهاش حال می کنم سایلنت هیله بخاطر همین چندان بهش امیدوار نیستم...از این گذشته hype شدیدی که عزیزان در مورد این بازی راه انداختن بهم ثابت کرده که اگه احتمالا این بازی چیز خوبی از آب در نیاد با این بوق و کرناها مورد توجه بیش از حد ! (:D) منقدان عزیز قرار خواهد گرفت !
cod4 : mw :D (نوید هم گفت :D)
در کل mw2 بازی خوبیه ولی Uncharted 2 از همه لحاظ ازش بهتره...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
به طور حتم بازی های زیر جزو انتخاب های اصلی خواهند بود:

Call of Duty:Modern Warfare 2
Assassin's Creed 2
Forza Motorsport 3
Resident Evil 5
Uncharted 2:Among Thieves
+چند تا از این بازیای DS که احتمالا بازی سال هم نمیشوند:biggrin1:

اما در کل به نظر من COD:MW2 بازی سال است.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
هيچ كدوم همشون مزخرفي بيش نبود
کدوم بازی رو میگی شما ؟:confused:

S0HEIL جان، ما که تیغمون نبرید !:D
تو از همین الان داری میگی که AW یه عنوان خوب نیست، البته زمان به همه چیز پاسخ میده !

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Uncharted 2: Among Thieves
امسال تو E3 با قدرت ظاهر شد و بعد از اومدن بازی هم که همه شاهدش بودند... !

امروز بر سر این شرط بستم که از بیشتر سایت ها بهترین انتخاب میشه(حداقل بیشتر از mw2 ) :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر