به مناسبت 25 سالگی SEGA

به کنسول SEGA تا 10 چند میدید؟ به تاریخ ساختم دقت کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    156

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
من برای تولدم یدونه گرفتن ... فکر کنم 5 دبستان بودم یا 1 راهنمایی !
بازی های کلاسیک رو همه میشناسن و معرفی کردن چند تا بازی بود که من خیلی حال کردم باهاشون و زیاد اسمشون رو زبونا نیست

اولیش desert demolition یا همون میگ میگ ! لول دیزاین فوقالعاده ای داشت .... خیلی متفاوت بود برای من در مقایسه با 3 ژانر رایج ...... شوتر , بزن بزن (بیت دم آپ ) , بپر رو کلشون !!

نکته جالب بازی این بود که میشد هردو شخصیت رو انتخاب کرد که خیلی کم دیدم بازی هایی اکشن که بشه هر دو طرف مبارزه رو انتخاب کرد .... وقتی گرگه رو انتخاب میکردیم مخصوصا بازی جک میشد و لذتش چند برابر

Desert%20Demolition%20Starring%20Road%20Runner%20and%20Wile%20E.%20Coyote-2.png

44104d1379092250-srd-appropriate-non-nr2003-screenshot-video-thread-desert-demolition-screenshot-.jpg

بازی دوم doom troopers هستش که اولین بازی نوع خودش بود که من بازی کردم .... از نوع خودش منظور سیاهی و خشونت خاصی بود که تو بازی موج میزد که من تو عمر گیمریم ندیده بودم
متاسفانه عکساش اکثرا ***** شده

Doom-Troopers-4-Xtreme-Retro-SNES.png

این غوله رو هنوز یادمه از بالای تپه ای از اسکلت هی استخون پرت میکرد پایین بعد استفراغ میکرد (اون مایه های سبز رنگی رو زمین میبینید کار ایشونه ) تا اینکه ما غرق میشدم توش !!

doom-troopers-the-mutant-chronicles_2s.jpg

من زیاد با ماشین و موتور حال نمیکنم ولی 2 بازی بودن که از بقیه متفاوت بودن
1 - road rush
بازی که همه موتور سوار ها دست به زنجیر و باتوم بودن و هیجان مسابقه رو با لذت مبارزه ترکیب کرده بود

Road-Rash.jpeg

2 - Chase HQ که معرف همه هست

39-chase.jpg

از بین ورزشی ها هم فوتبال که جای خودش رو داره ولی با این هاکی فوقالعاده حال میکردم
وقتی خطا میکردی روی کسی بازی تبدیل به مبارزه میشد !! بازیکن ها و داور میومدن دورمون حلقه میزدن و ما دوتا باید با مشت همدیگه رو میزدیم
%28Sega_GEN%29_NHL_Hockey_%28FINISHED%29_%28Game_Photo_1%29.jpg

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
هرچی آدم بگه از خاطرات خوشی که با سگا داشتیم کم گفتیم:x

بینظیر بود b-)

هنوز که هنوزه گيم هاش کیف داره به خصوص رو pc صفحه بزرگ کیفیت عالی يا رو کنسول هاي دستی=((

چه حالی میداد خود دستگاه با گيم هاش :dاز بس بازی میکردیم لبه فیلمها سیاه میشد بعد دستگاه نمی تونست بازیها را بیاره :|

یک مغازه داره بود که ما باش گیم عوض میکردیم و سر میدادیم برا گیمهای جدید یک روز که گیم را عوض کرده بودیم و چند روز بعدش

رفتم عوض کنم دوباره ،دیدم گیم خود منا گذاشته بود تو گیمهای اک و داشت می فروخت با این تفاوت که گیمهای اک وقتی باش بازی میکردی لب

سفیدش سیاه میشد به مرور و بعد مغازه دار به عنوان دست دوم میخرید ازمون و یک گیم دیگه که میگفت اکه و لبش سفید بود میداد بمون اختلاف

می گرفت سر همین گیم خودم که بش داده بودم و لبش سیاه بود و یک دفعه چند روز بعد دیدم سفید شده و تو اکبند ها گذاشته برا فروش

فهمیدم این ناجنس ها لبه بازی را با تیغ ميتراشيدن تا سفید بشه و به جای اک قالب میکردن از اون به بعد منم هنگام فروش گيمم همین کارا میکردم به جا نو میدادم بشون تا اختلاف قیمت ندم :))

zeroone

کاربر سایت
Feb 4, 2015
8
ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﻧﺴﻞ ﺳﺎﻝ 50 ﺗﺎ 60 ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪﻥ ﻧﺴﻞ ﺣﺪﻓﺎﺻﻞ ﺑﯿﻦ ﺑﺸﺮ ﺍﻧﺎﻟﻮﮒ ﻭ ﺑﺸﺮ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻝ ﻫﺴﺖ
ﻣﺎ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺸﯿﻨﯿﻢ ﺗﺎ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﮔﺮﻡ ﺷﻪ
ﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ ۵ ﺑﻌﺪﺍﺯﻇﻬﺮ ﺑﺮﻓﮏ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﻗﻄﻊ ﺷﻪ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﻪ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ۱۲ ﺷﺐ ﺍﺯ ﺑﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻭ ﺑﯿﮑﺎﺭﯼ ﺑﺠﺎﯼ ﻭﺭ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺗﺒﻠﺖ ﻭ ﮔﻮﺷﯽ ﻭ ﺑﻪ ﺑﻨﺮ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ ﮐﻪ ﮔﯿﺮ ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎ ﻧﯿﻮﻓﺘﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺎ ﺧﻮﺍﺑﯿﻢ
ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﻭﺻﻞ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺍﺗﺎﺭﯼ ﺑﺶ ﻣﯿﮕﻦ
ﺍﯾﻨﻘﺪ ﻓﺸﺎﺭ ﺍﻭﺭﺩﯾﻢ ﻭ ﺑﯿﺨﯿﺎﻝ ﮐﻔﺶ ﻧﻮ ﺷﺐ ﻋﯿﺪ ﺷﺪﯾﻢ ﺗﺎ ﺑﺎﺑﺎ ﺑﺮﻩ ﺑﺨﺮﻩ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﯿﻢ
ﺍﻭﻧﮏ ﺗﻮﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ۱۴ ﺍﯾﻨﭻ ﺳﯿﺎﻩ ﺳﻔﯿﺪ ﮐﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﺟﺎﯼ ﺍﻧﺘﻨﺶ ~ﯾﭽﯽ ﺑﻮﺩﻭ ﮐﻠﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺑﺎﺑﺎ ﮐﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﻭﺻﻞ ﮐﻨﻪ ﺍﺗﺎﺭﯼ ﺑﻬﺶ.
ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻮﺍ~ﯾﻤﺎ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻣﺎ ﺍﺯ ﭺ~ ﺑﻪ ﺭﺍﺳﺖ ﻣﯿﺮﻓﺖ ﻭ ﺗﯿﺮ ﻣﯿﺰﺩ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻣﺜﻞ ﺷﻴﺸﻪ ﺍﻱ ﻫﺎ ﻭ ﻛﺮﺍﻛﻲ ﻫﺎﻱ ﺍﻻﻥ ﺗﻮ ﻣﺮﻳﺦ ﻣﻴﮕﺸﺘﯿﻢ ﺍﺯ ﺑﺲ ﮐﻪ ﺣﺎﻝ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﺑﯽ ﻧﺎﻣﻮﺱ
ﻫﻮﺍﺑﯿﻤﺎﯼ ﺍﺗﺎﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﺷﺐ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺣﺘﯽ ﺑﺎ ﻓﺤﺶ ﺑﺎﺑﺎ ﮐﻪ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ ﺻﺒﺢ ﻣﯿﮑﺮﺩ
ﭼﯽ ﺑﮕﻢ ﺩﯾﮕﻪ . ﻓﻘﻂ ﻫﻤﺴﻦ ﻣﻦ ﻣﯿﻔﻬﻤﻪ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺭﻧﮕﯽ ﺭﻭ ﮔﺪﺍﺷﺘﻦ ﺟﻠﻤﻮﻥ ﮐﻪ ﺍﺗﺎﺭﯼ ﺑﺎﺵ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﯿﻢ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﻣﯿﺪﺍﺩ
ﮐﻼ ﺩﻭﺭﻩ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺎ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺻﻔﺮ ﻭ ﯾﮏ ﺩﻭ ﻋﺪﺩﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﯾﺠﯿﺘﯿﺎﻝ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺳﺎﺧﺘﻦ
ﻓﻘﻂ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﺎﺩ ﺻﻔﺮ ﻭ ﯾﮏ . ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻤﻮﻥ zeroone
ﻣﺮﺳﯽ ﻭ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺍﮔﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯿﺎﺗﻮﻥ ﺑﯽ ﻣﻌﻨﯽ ﻫﺮ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻢ

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
این چند روز تعطیلی هروقت بشه سعی میکنم عکسای مختلف بزارم تا یک تنوعی ایجاد بشه..:bighug:
بزرگانه کلکسیونری که دیگه حتی افتخار نمیدن یه سر اینجا بزنن!:(
بیشتر بخش Old Consoles هم که شده عکسهای گوگلی و آموزش هک و ...خلاصه زیاد جذاب نیست..پس ریترو گیمینگ اوریجینال چی میشه؟
باز اگه بچه ها کنسولهای خودشونو نمایش بدن (( بدون توجه به مزخرفاتی که ممکنه گفته بشه مثل خودنمایی و به رخ کشیدن! )) قطعا حس بهتری در بیننده ایجاد میکنه و حداقل فایده ای که داره اینه که انگیزه ایجاد میکنه ...
این که فلان عکسه کلکسیونره خارجی رو ببینیم در حالی که هیچ دسترسی به آیتمهای مثل اون شخص نداریم جز حسرت دستاوردی نداره.

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
عرض ادب:)
امروز
سعید جان که تماس گرفت گفت در این سایت همچین تاپیکی هست فکر خاصی نداشتم ! :d
اما الان حالم خیلی خرابه ، شایدم خوبه نمیدونم...................
هم نسل های ما میدونن چی میگم
وقتی میرفتیم توپ خونه برای تعویض بازی و باید از بازی عزیزمون دل میکندیم.........
100 تومن نه دیگه 200 تومن هم باید سر میدادیم ، کلی التماس میکردیم یارو چند تا بازی تست کنه یکیش رو بخریم ! =))
سایت مایت نبود........یهو شورش 2 میومد ، یهو کومبت ! جدید...........یادش بخیر کمبت 2 !
12 هزار تومان بود شده بود یک عقده روانی :-s
یادتون هست
فروشگاه قدس بود ، میدون خراسان و امام حسین و زرتشت ، کلوپ داشتن و چند تایی مغازه که میرفتیم هی دمو ! میدیدم...........
ژتون بود............چقدر سکه الکی انداختیم حواس صاحب کلوپ نبود :-$
بعضی وقت ها هم بچه ها داده بودن تراش کاری ساخنه بود ژتون رو:))
تلویزیون که بماند.................تا مدت ها نمیدونستم سونیک چه رنگی هست ، جالش هم این بود فکر میکردن که خراب میکنه تلویزیون رو
ای کاش تو اون سن می میرم میرفت .......................از این روزها بدم میاد....................:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر