به خدا اگه مشکلمو حل کنین بزرگترین لطفو در حقم کردین!

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام، این سیستمم چند روزیه که حالش به شدت خرابه...هر کاری تو ویندوز(7)می خوام بکنم هنگ می کنه.....رم-م 1 گیگ هست....وقتی task manager رو باز میکنم با اینکه فایل های اجراییش کمه بازم نشون میده که داره از 90% رم استفاده می کنه(این یعنی جهنم)..حالا اگه یه برنامه رو باز کنم که وابیلا.....خب خواستم میزان virtual memory رو افزایش بدم و دادم...تو قسمت تنظیمات virtual memory نشون میده که داره استفاده میکنه ولی نه تو task manager خبری ازش هست نه تو کار کردن با ویندوز......یعنی ممکنه ویروس باشه؟....به خدا.....به خدا موندم چیکار کنم.......

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ویندوز رو پاک کن ، دوباره نصب کن ، وارد هیچ دراوی نشو و فایلی باز نکن .
آنتی ویروس نصب کن و آپدیت کن ، و اسکن کن ، و ریستارت کن .;)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.

1- یکی ازین نرم افزارها رو نصب کن و باهاشون رجیستری رو تمیز کن.
2- توی cmd بنویس DISKPART، بعد از طریق اون یک Virtual Memory بساز. (اگه هارددیسکت جای خالی داره. درین صورت بگو تا بهت بگم فرمانشو.)
3- درایوهات رو Defrag کن.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
همه راههایی که گفته شد 100% تایید میشه منم این مشکلو داشتم اما شدید نبود ولی هنگ زیاد داشت . با این تفاوت که رم من 4 گیگه ...! :d

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
آقا دست همتون درد نکنه که اینقدر توجه می کنین......
Aurlito جان منظورت چیه هارد دیسکت جای خالی داره......خب داره دیگه.....همون طور که گفتی رجیستری رو هم تمیز کردم.....
یه چیز دیگه......توی cmd وقتی می خواستمvirtual memory بسازم،اینکارو کردم :بعد از اینکه فرمان DISKPART رو توی ران وارد کردم و صفحه ی cmd باز شد،یه اینتر زدم و مقدار رم مجازی رو به مگابایت نوشتم...بعد یه نوشته هایی اومد منم x رو زدم و خارج شدم......
باید همین کارو می کردم؟
فقط سریعا کمک کنین که خیلی گرفتارم.....راستی به هیچ وجه نمی خوام ویندوزم رو عوض کنم.....

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من نمیدونم سیستمت مشکلی ویروسی داره یا نه ولی اینکه توی ویندوز 7 درصد استفاده از 1گیگ رمت 90درصد باشه خیلی عجیب نیست!

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
من نمیدونم سیستمت مشکلی ویروسی داره یا نه ولی اینکه توی ویندوز 7 درصد استفاده از 1گیگ رمت 90درصد باشه خیلی عجیب نیست!
آخه قبلا که اینطور نبود.......تازه من مقدار virtual memory رو هم که تغییر میدم انگار نه انگار........اینم عجیب نیست؟
حتی یه فیلم که هیچ یه آهنگ هم نمی تونم گوش بدم.....باور می کنین؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
دوست عزیز، اگر بازی نمیکنید، تنها راه استفاده از لینوکس هست چون VM من تجربه دارم، چاره ای رو درمون نمیکنه.

پس پیشنهاد میکنم از یک دیستروی لینوکس مثل Ubuntu یا Mint استفاده کنید. ویندوز 7+فایرفاکس یا کروم حدود 950 مگابایت رم اشغال میکنه. با رم یک گیگ اصلا نمیشه ازش استفاده کرد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
منم یکی از سیستم ها چند وقتیه که اینطور شده جالب اینجاست که قبلا اینطور نبود ولی یک دفعه به شدت کند شده ویندوز هم چند بار عوض کردم نشد آنتی ویروس بروز هم وصل کردم بازم نشد

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
منم یکی از سیستم ها چند وقتیه که اینطور شده جالب اینجاست که قبلا اینطور نبود ولی یک دفعه به شدت کند شده ویندوز هم چند بار عوض کردم نشد آنتی ویروس بروز هم وصل کردم بازم نشد
اگر نرم افزارها رو توسط Sandboxie اجرا کنید همچین اتفاقی هرگز نمیفته.

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام
من هنوز دارم با راهنمایی های دوستان تلاشمو میکنم......با tune up یه defrag سریع کردم نشد....با avast یه چند تایی تروجان حذف کردم بازم نشد.......با خود قابلیت ویندوز تمام درایوامو defrag کردم خبری نشد....حالا هم دارم با tune up یه defrag کلی می کنم تا ببینم چی میشه.........
لطفا بازم راهنمایی کنین.....
***************************************************************************************************************************************
بازم نشد...

آخرین ویرایش:

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
بازم سلام
آقا من خواستم kaspersky internet security رو نصب کنم تا با اونم یه اسکنی بکنم(البته از لینک بالا دانلود نکردما، خودم داشتم)....بعد از اینکه نصب کردم خب رجیستر نبود...یه فایل های خاصی هم بغل برنامه بود که احتمالا برای رجیستر کردنن........خب اگه کسی ما رو تو رجیستر کاسپر یاری کنه خیلی مـــــــــــــــرده!

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود بر شما
گرامی شما باید در وهله اول سیستم رو ارتقا بدی همه قطعات خیلی مهم هستند
نمیدونم سیستم شما جدید هست یا نه اگر قدیمی باشد کل سخت افزار بنای ناسازگاری میگذارد
ولی اگر جدیده من تعجب میکنم که چطور رم یک گیگ دارید
در کل به فکر ارتقا باشید اگر به ویندوز هفت اصرار دارید وگرنه همان ویندوز ایکس پی بهترینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر