بهترین Assassin کدوم بود؟

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
کدوم ASSASSIN'S CREED رو بیشتر دوست داشتی؟
لطفا هر کی این سری رو بازی کرده جواب بده

989_9CD494EF5.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اون assassin's creed 3رو نداشت.
خوب این که هیچ کدومو نداره:D:D:D
بعدشم ACIII در سطح هیچ کدوم از ورژنای AC نبود و خیلی رای میاورد 2-3 تا بود که اونم آدمای نوبی بهش رای میدادن که فقط همین ورژنو بازی کردن

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
خوب این که هیچ کدومو نداره:D:D:D
بعدشم ACIII در سطح هیچ کدوم از ورژنای AC نبود و خیلی رای میاورد 2-3 تا بود که اونم آدمای نوبی بهش رای میدادن که فقط همین ورژنو بازی کردن

مخالفم خودم از ASSASSIN'S CREED II,ASSASSIN'SCREED IIIخیلی خوشم اومد بعد من از اولین شماره ی این بازی بازیش کردم.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
فقط شماره اول .
شماره یک خیلی نواوری داشت و تو اون سالی که عرضه شد خیلی سر و صدا راه انداخت.اما شخصا به سه دلیل شماره یک رو بیشتر از بقیه دوست دارم.اول به خاطر داستان مرموز و چند لایه که حسابی ادم رو درگیر خودش میکرد .دومین دلیل هم به خاطر جو سنگین و گیرای بازی بود.مثلا وقتی تو شهر عکا بودیم احساس خفگی به ادم دست میداد.هم به خاطراستفاده از رنگ های سرد هم به خاطر نوع معماری شهر که به شدت خفقان اور بود.واقعا حس تنهایی که تو شماره یک بود هیچ وقت تکرار نشد.مثلا وقتی کنترل دزموند رو در اختیار داشتیم تمام حرکاتمون محدود به محیط ازمایشگاه بود و حتی سازنده ها محیط بیرون رو به طرز خلاقانه ای محو نشون داده بودن.وقتی به بیرون نگاه میکردیم هم نمیدونستیم کجای دنیاییم .همین خودش کلی حس و حال تنهایی و رمزالود بودن داشت.وقتی هم که کنترل الطائر رو در دست داشتیم این حس بیشتر میشد چون الطائر خیلی مرموز بود و ما هیچی ازش نمیدونستیم .حتی نمیدونستیم چه قیافه ای هست.حسی که تا حد زیادی تو شماره دوم کمرنگ شد و تو بقیه قسمت ها هم به کلی از بین رفت.یه دلیل ویژه هم داره اونم موسیقی های خارق العاده جسپر کید بود که بازی اگه این موسیقی رو نداشت حسابی ناقص میشد.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
من با Brotherhood خیلی حال کردم.هنوزم ازش خسته نشدم و دلم میخواد دوباره بازی کنم.
اما شماره 3 همین یه بار هم بزور رفتم،زیادیش بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر