بهترین گیم پد برای خرید

• Thread starter Thread starter art73
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من گرفتم فوق العاده عالی هستش همه بازی ها رم مجبور شدم نصب کنم ببینم میشناسه یا نه و شناخت بدون مشکل فقط یه مشکل خاموش شدنش بود که حل شد ( کسی نرم افزارشو میخواد بدم بهش چون باطری مصرف میشه اگر خاموش نکنید)

سلام دوستان من گرفتم فوق العاده عالی هستش همه بازی ها رم مجبور شدم نصب کنم ببینم میشناسه یا نه و شناخت بدون مشکل فقط یه مشکل خاموش شدنش بود که حل شد ( کسی نرم افزارشو میخواد بدم بهش چون باطری مصرف میشه اگر خاموش نکنید)

خوب بگو از کجا و چند خریدی. عکس هم گذاشتی که چه بهتر.

98730698355322253371.jpg

اینم عکس از بازار موبایل ایران گرفتم قیمت 70 تومان وایرلس هم هست آرم مایکروسافت هم روش بود باطری durcell یه هچین چیزی آخه میگن تو چینی هاش باطری چینی میزارن کلا می ارزید

• Like
Reactions: happypooya
ممنونم.

باطریش شارژیه یا باید هربار عوض کرد؟ چقدر قیمتش بالاست ولی. پس اون 38 تومنی و 60 تومنی ها چیه؟

دوستان دیگه هم که دسته ی خوب می خرن یا خریدن، اگه بیان اینجا به ما هم معرفی کنن، خیلی خوب می شه.

باطریش شارژیه یا باید هربار عوض کرد؟ چقدر قیمتش بالاست ولی. پس اون 38 تومنی و 60 تومنی ها چیه؟

دوستان دیگه هم که دسته ی خوب می خرن یا خریدن، اگه بیان اینجا به ما هم معرفی کنن، خیلی خوب می شه.

همه باطریا که شارژین یعنی باطریش معمولی بود ولی مارکش فقط باید duarcell یا Energizer باشه وگرنه تقلبیه باطریاشم از شارژ معمولی باطریا استفاده میکنم کلا زیاد مصرف میکنه دیگه که اونم یه نرم افزار 300 کیلوبایتی داشته باشی میتونی خاموشش کنی راستی جعبه اشم قرمز باشه با آرم مایکروسافت اگرم سبز بود حتما باید special edition باشه

با سلام خدمت دوستان من یه دونه XBOX 360 Wireless Control Receiver میخوام شهرستان هستم سایتی یا فروشگاهی سراغ دارین برا خرید؟

تو بازارچه همین فروم بگرد چند نفری میفروشن فکر کنم

---------- نوشته در 11:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:48 AM ارسال شده بود ----------

پس اون 38 تومنی و 60 تومنی ها چیه؟
,فکر کنم با سیمشه کلا جاهای معتبر قیمتشون بالاست شاید پشت شهرداری بری ارزون تر باشه ولی دیگه چینی و اصلش با خودته

دو نوع گیم پد خیلی عالی اند و با بازی ها سازگار اند
1-Logitech F510
2-Logitech F710

نرم افزاری چیزی هست که بتونیم مثلا بازی های مقل کال او دویوتی رو با گیم پد ها سازگار کنیم؟

نرم افزاری چیزی هست که بتونیم مثلا بازی های مقل کال او دویوتی رو با گیم پد ها سازگار کنیم؟

xpadder و یه نرم افزار دیگه که رجوع کن این تاپیک http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47011

اون دو مدل f 710 وایرلس هست 125 تومن اصلا صرف نمیکنه ولی دسته ایکس باکس رو اختصاصی واسه بیشتر بازیای پی سی میزارن مثلا جی تی ای فقط با همین دسته ایکس باکس ویندوز کار میکرد توی لاجیتک من dual action و chill stream و cordless رو دوست دارم

خوب مرد مومن، نرم افزارش را بزار ديگه، عزيز جان
من واسه خاموش كردن يه كوچولو باطري را قطع و وصل مي كردم...
اگه لينك نرم افزار را هم برام پ خ كني كه چه بهتر،
thank u

اعتبار 24 ساعتم تموم شده،‌يه دونه اعتبار طلبت >:d

thank u

اعتبار 24 ساعتم تموم شده،‌يه دونه اعتبار طلبت >:d
از اینجا میتونید دانلودش کنید.
http://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows

• Like
Reactions: PrinceofPersiα
thank u
اعتبار 24 ساعتم تموم شده،‌يه دونه اعتبار طلبت >:d<
چه کار خطرناک زیبایی:d اینو بگیر روش کلیک کنی یه ایکون ایکس باکس میاد توی task bar ویندوزت بعدش هم دکمه xbox ( همون که وسط دسته اس guide میگن بهش) رو نگه میداری بعدشم پیغام میده و میتونی خاموش کنی

لینک:
http://djpety.nt-hosting.hu/XboxExt/index.php?download=en

• Like
Reactions: PrinceofPersiα
اقا من یه سوال دارم اگه این پد ایکس باکسو بگیرم مثلا کل او دیوتی یا بازی های ریس یا چیزای دیگه میشه بازی کرد باهاش بی هیچ تنظیمی ؟؟؟؟؟؟

اقا من یه سوال دارم اگه این پد ایکس باکسو بگیرم مثلا کل او دیوتی یا بازی های ریس یا چیزای دیگه میشه بازی کرد باهاش بی هیچ تنظیمی ؟؟؟؟؟؟

بله دوست عزیز بیشتر بازیها رو می تونی بازی کنی وفوق العاده عالی جواب میده،حتما بگیرش

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

ببخشین یه سوال دیگه اگه پد ایکس باکس داشته باشم با کابلی که دسته شارژ میشه ( usb ) میشه بازی کرد تو پی سی ؟؟؟؟؟؟؟ یا باید حتما مبدل بگیرم ؟؟؟؟؟؟

به به، گویا اینجا همه از اون خانواده ها هستند. منظورم ثروتمند است. اینایی که شما معرفی می کنید از نظر من ارزش خرید ندارند. برای یه دسته بازی 70 هزار تومن پرداخت می کنید! ( پولداری چه حالی می ده ).
دسته های بازی ارزون قیمت هم معرفی کنید حتی از اون چینی هاش ( می دونم چینی بده اما تو چینی ها هم بد و بدتر ( از این جمله بیزارم بویژه وقت انتخابات ساختگی ) پیدا میشه ).
نیز اینکه یک نفر ( Pink Floyd ) در این ریسمان گفته بود که میشه دسته playstation را در رایانه استفاده کرد و فقط نیاز به برنامه مخصوص است. آیا این حقیقت داره؟ برای دسته PS2 چی؟ عملی است؟ نرم افزراشو داری؟ کیفیت و سرعت و میزان شناساییش در Win7 و کارش در رایانه چطور است؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or