بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب من لازم دیدم که این تاپیک را ایجاد کنم و سعی کردم بازیهایی که بیشترین شانس را از نظر سایت ها ( نه از نظر گیمرها !) تو نظر سنجی بزارم . بیشتر از نظر شخصی! بیشتر نظر شما برای انتخاب سایتها اخر سال مد نظر هست . پس لطفا بیخودی سوال اینکه این بازی کجاست و........ نکنید . من سعی کردم واقعا بازیهایی که چه از لحاظ هنری و تکنیکی شانس اول باشند را جا بدم . اگر واقعا واقع بین باشید فقط بین اینها نهایتا 4 تا بازی باید تو نظر سنجی میبود ! حالا ما کوتاه اومدیم و بیشتر گذاشتیم :D ولی سعی کنید واقع بینانه رای بدید .

توجه هم داشته باشید که بازیهایی اخر سال بیشتر شانس برنده شدن را دارن که کنار تکنیکی از گرافیک هنری و انیمیشن عالی برخوردار باشند یعنی در کل گرافیک تکنیکی + گرافیک هنری + انیمیشن = شانس بیشتر .

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
خوب نتیجه نظز سنجی تابلوئه چی میشه ، با حقیقت 100% فرق می کنه ...
گرافیک Farcry3 و Assassin creed 3 و Max Payne 3 مثلا گزینه های خوبی برای اونهایی که می خوان نظر سنجی خراب کنند ...
نظرسنجی خراب و درست نداره. هرکی با توجه به دیدگاهش یه نظری داره و به یه گزینه رای میده.
اگه قرار باشه نظر یه نفر درست باشه و کسی خلافش حرفی نزنه دیگه اسمش نظرسنجی نیست، اسمش "من نظرمو میگم تو هم باید قبولش کنی"ــه.

خواهشا تو این تاپیک دیگه از همین ابتدا جو ندید بذارید درست پیش بره.
باشه ، تو درست می گی ... گوش همه ما هم مخملیه ...

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خوب نتیجه نظز سنجی تابلوئه چی میشه ، با حقیقت 100% فرق می کنه ...
گرافیک Farcry3 و Assassin creed 3 و Max Payne 3 مثلا گزینه های خوبی برای اونهایی که می خوان نظر سنجی خراب کنند ...
نظرسنجی خراب و درست نداره. هرکی با توجه به دیدگاهش یه نظری داره و به یه گزینه رای میده.
اگه قرار باشه نظر یه نفر درست باشه و کسی خلافش حرفی نزنه دیگه اسمش نظرسنجی نیست، اسمش "من نظرمو میگم تو هم باید قبولش کنی"ــه.

خواهشا تو این تاپیک دیگه از همین ابتدا جو ندید بذارید درست پیش بره.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
فقط horizon.شک نکنید گرافیکش هوشو از سرتون میبره:x

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
گرافیک یعنی این ...
نه اینایی که تو نظر سنجین :-&

01953056756877667711.gif

56877838962236437996.gif

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
هر جورد فکر می کنم تو کتم نمی ره BO 2 اینجا چی کار می کنه :|

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
کرایسیس 2 مگه برا کنسول نبود :| ؟

گرافیک بازی روی سیستم های قوی اصن با گرافیک کنسولیش قابل مقایسه نیست ! عنوان تاپیک هم " بهترین گرافیک کنسولی سال 2012 " هستش :| !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تا این لحظه مشخصا بهترین گرافیکو HALO4 داره اگه وسعت و شلوغی محیطا فریم ریت بازی کیفیت هنری نورپردازی کیفیت بافتا انیمیشنا و خلاصه همه چیزو با هم یه جمع بندی کنیم به نظرم برنده تا این لحظه HALO حالا شاید تا آخر سال بازی اومد که گرافیکش بهتر باشه
یه نکته ایم که تو این نظر سنجی عالیه و اونو واقعی تر میکنه اینکه خدا رو شکر از بازیای انحصاری کنسول جاودانه و محبوب قلب های کاربران BC خبری نیست و گرنه مطمئنا الان نظر سنجی به فنا رفته بود

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یه نکته ایم که تو این نظر سنجی عالیه و اونو واقعی تر میکنه اینکه خدا رو شکر از بازیای انحصاری کنسول جاودانه و محبوب قلب های کاربران BC خبری نیست و گرنه مطمئنا الان نظر سنجی به فنا رفته بود
ديگه حرف قشنگتر از اين نمی شد شنيد!:|
ايرانيا فقط بلدن تو هر زمينه ای همديگه رو حذف كنن، جالبم هست جوری می فرماييد كه هر كی ندونه فكر می كنه امثال Uncharted 3 و Killzone 3 رو يوزرای بازيسنتر گرافيكشون رو هايپ كردن...

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
بدون هيچ شك و تاملي بازي halo 4 بهترين گرافيك امسالو از آن خودش ميكنه...
جناب n19 بزار crysis 3 بياد اونموقع ميشه در موردش صحبت كرد نه الان كه فقط يه نمايش از گيم پلي بازي اونم رو pc داشته بايد بياد ببينيم رو كنسول چند مرده حلاجه...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر