بهترین و بدترین خرید قطعه ی گیمینگ که داشتید چی بوده؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حتما شده که قطعه ای برای کامپیوتر یا دستگاه بازی تون خریده باشید که به شدت پیشمون شده باشید اما حتما هم خریدهایی بوده که به شدت ازشون راضی بودید و خیلی باهاش حال کردید و همش با خودتون زمزمه کردید که چقدر خوب شد که خریدمش

کیس کولر کارت گرافیک کنسول بازی مانیتور تلویزیون اسپیکر هدفون دسته ی بازی کدام؟

حالا اینجا فرصتش رو دارید که بگید و نقدش کنید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بهترین: دسته XB1
بدترین: جفت جویکان دوم ام (باید می رفتم دسته پرو می خریدم... ای خاک تو سرم)

کیسی که در ایام طفولیت خریدم، لوازم جانبی XB360 و دسته PS4 و... همه بین این دو تا قرار می گیرن :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بهترین: کارت صدا و آمپلیفایر هدفونی که خریدم که باعث شد تجربه گیمینگم به مراتب بهتر بشه.
بدترین: خرید 980 در حالیکه 780Ti داشتم! باید صبر میکردم 1080 رو یه باره میگرفتم.

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
بهترين : خريد هدفون Sennheiser HD 4.40 bt . واقعا يكي از مناسب ترين وبا كيفيت ترين هدفون هاي بلوتوث بازار هست حدود دو ساله استفاده ميكنم هم شارژ عالي داره هم صداش خوبه و هم ارگونوميك و جمع و جوره . كلا هم 90 دلار قيمت داره.

بدترين : مانيتور ال جي ( اسمشم دقيق يادم نمياد). خريد اين محصول باعث شد كه تا به امروزه حتي ١ دونه وسيله هم از ال جي نخرم . اين مانيتور پيكسل سوختگي شديد داشت من ٣ بار به گارانتي پسش فرستادم درستش كنن عين روز اول برگردوندنش اخر هم انداخمش دور Asus خريدم ( كه شد برند به قولي اصلي كه ازش خريد ميكنم )

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بهترین یه سیستم صوتی Bose بود مناسب برای گیمینگ و طراحی گیمری

بدترین : محصولات مادیران و کلیه محصولات این چنینی که ردپایی از قطعات داخل درش هست :sick::sick::sick:

بهترین برمیگرده به زمونی که برای هر 1دلار یک هزار تومنی کنار میذاشتم ( یه جور میگم یه زمونی انگار 54سال پیش بوده:D نه آقا به یک دهه هم نمیرسه )

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بدترین خرید: مربوط میشه به خرید موس که خواستم لاجیتک بخرم ولی یکی از دوستام پشیمونم کرد و گفت ارزش نداره زیاد بابت موس پول بدی بیا یه موس xp بخر مدل گیمش حرف نداره منم خریدم و واقعا بدترین و بی کیفیت ترین قطعه ای بود که تا به حال خریدم .

بهترین خرید : خرید خوب زیاد داشتم ولی از اونجایی که از مارک گرین به تازگی خرید کردم باید بگم پاور و کیس رو از این برند گرفتم و واقعا از کیفیت محصولاتش راضی هستم .

بهترین خرید تو بخش کنسول هم دسته ی pro کنترولر برای سوییچ بود که اول از پولی که هزینه کردم کمی نارحت بودم ولی بعد از استفاده فهمیدم که به شدت ارزش این هزینه رو داشت مخصوصا باتریش که شارژ زیادی نگه میداره و بسیار خوش دسته و کیفیت خوبی هم داره (یه کابل type c با کیفیت تو جعبه موجوده)

پ ن : اگر عزیزی می خواد پرو کنترلر بخره اینو بگم که فیکش هم وارد بازار شده که بسیار شبیه به اورجینالش هست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
بهترین: PS3 - چون در زمان خودش کیفیت و قدرت بالایی داشت از همه لحاظ

بدترین: Xbox 360 Core - کل Xbox های فت البته از لحاظ ظاهر و باطن مشکل داشتن. ولی کورها نوبر بودن چون صد در صد سه چراغ میشدن مال منم بعد چند ماه سه چراغ شد.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
بهترین: برمیگرده به خیلی سال پیش 9800GTX که در زمان خودش خیلی شاخ بود. خیلی بازی های همون زمان رو با همین بازی کردم. البته اینقدر داشتمش که اخرش سوخت ولی اینقدر خوبه و خوشکله که هنوز دارمش.
بدترین. محصولات xp. همین الان هم یه کیبرد ازش دارم که خیلی داغونه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بهترین: PS3 - چون در زمان خودش کیفیت و قدرت بالایی داشت از همه لحاظ

بدترین: Xbox 360 Core - کل Xbox های فت البته از لحاظ ظاهر و باطن مشکل داشتن. ولی کورها نوبر بودن چون صد در صد سه چراغ میشدن مال منم بعد چند ماه سه چراغ شد.

جالبه که PS3 هم به همون میزان داغ می شد اما فنش تا حد دیوانگی صداش بالا می رفت و حتی اگه باز حرارتش کنترل نمی شد خاموش می شد اما 360 بی شعور در کمال سکوت اجازه می داد تا ذوب شه :))

یعنی یکی از مدیرهای جدید همین جا اون زمان یادمه 12 ولتش کرد تا اخر نسل پدرشم در اورد حتی PS3 ش به فنا داد که این سالم موند بگذریم که کلا صدای دستگاهش با جارو برقی فرقی نداشت. PS3 شم یکبار از دست دوستم روی پله ها افتاد که به طرز عجیبی هیچیش نشد سگ جون به این می گن الان PS4 پخ کنی نصف شده

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
بهترین بدون شک موسِ logitech g402 hyperion fury هست...یک ساله دارم ازش استفاده میکنم و واقعا انتظاراتم رو برآورده کرده و راضیم ازش..
بدترین هم (با اینکه قطعه ی گیمینگ حساب نمیشه): پاورِ TSCO....بشدت پر سروصدا و رو مخ!

• Like
Reactions: che-jaleb and s.1

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بهترین: دسته XB1
بدترین: جفت جویکان دوم ام (باید می رفتم دسته پرو می خریدم... ای خاک تو سرم)

کیسی که در ایام طفولیت خریدم، لوازم جانبی XB360 و دسته PS4 و... همه بین این دو تا قرار می گیرن :D

بدترین گیمینگ من ۲ تا چیز بود

اول کنسول 3ds

چون اول ۸۵ درصد بازیاش rpg ه
( منم از rpg بدم میاد )
و همون rpg ها نه صدا گذاری دارن . و گرافیک rpg ها رو psp بیشتره

دوم ۵ درصد بازیاش انحصاری
و بقیه بازیاش فرقی با بازی میکرو ندارن
دوستام میگن میکرو روزتو ببین

پول کنسول نسل ۸ دادم و میکرو ۳۶ سال پیش تحویل گرفتن‌

حتی 3ds نسل 8 ی از psp نسل ۷ ی ضعیفتره و رزولشن تصویرش کمتره

میخوام بفروشمش یه Android tv box بگیرم
.....

گیم پد هویت دارم واقعا چرته
تو pc شناسایی میشه اما تو بازی ها اصلا کار نمیکنه حتی تو فوتبال

گوشیا otg ساپورتم نمیشناسنش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من یادمه نیما(مدیر سایت) تنها کسی بود که توی این سایت 8800 ULTRA خرید اون زمان قیمتش 800 دلار بود که دقیقا دوبل بهترین گرافیک زمان خودش بود(قیمتی) فکر کنم بدترین خریدش همین بوده باشه نهایت ضرر بود :D
تنها ظرف مدت چند ماه 9800GT اومد که با 300 دلار هم توانش بود و خیلیم خنک تر بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر