بهترین و بدترین خرید قطعه ی گیمینگ که داشتید چی بوده؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,239
2,795
نام
Majid
بهترین:
قطعات سیستم (بدون گرافیک و هارد) که نزدیک 2 سال پیش خریدم، (قبل اینکه دلار یک دفعه اونطوری بکشه بالا و همه قطعات 3-4 برابر بشه) و مانیتور Ultra Wide LG 29inch که چند ماه بعد سیستم گرفتم 1200، الان تنوع قطعات خیلی پایین تر اومده و همین مانیتور آخرین باری که دیجی موجود داشت چند ماه پیش حدود 8 تومن میداد:D
کنترلر Xbox One S، خوش دست بودن و کیفیتش به کنار، هماهنگیش با ویندوز 10 معرکس و با بازیا کوچکترین مشکل و باگی نداره.

بدترین:
کیس RaidMax Alpha Prime RGB، چون بدترینم باید میگفتم اینو گفتم وگرنه ناراضی نیستم که بخوام عوض کنم فقط توقعم بیشتر بود، از نظر قیافه شیکه و در شیشه ای خوبی هم داره اما واقعا جنسش خوب نیست، فنای جلویی که RGB هست سرعتاش با هم فرق داره همین باعث میشه رنگاش متفاوت دیده بشه، فن پشتیشم بشدت آشغاله در حد این فنای 10-12 تومنی :D با کمترین گرد و خاک گیر میکنه و همشونو روغن کاری کردم که تازه چند وقته خوب کار میکنن، ارزون ترین مدل های Green کیفیت بهتری داره از این.

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
620
421
نام
milad
بهترین : خرید ps3 که طمع لذت بخش گیم رو برام با ابر شاهکار هاش چشوند - pc که اونم لذت بازی کردن رو برام خلق کرد

بد ترین : ps4 سری اول که بعد یه مدت مشکل دکمه لمسی پیدا کرد باید صبر می کردم -خرید پلی استیشن پلاس که از شانس بدم تو موقع گرونی هیچ چیزی بدرد بخوری برام تو 12 ماه نداشت -

بهترین خرید نکردنم : xbox 360 بود

بد ترین خرید نکردنم: pc بود قبل گرونی ها که قیمت ها 20 30 برابر شد و تا الان نتونستم و از قرار معلوم شاید هم دیگه نتونم وضعیت کشور

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟