بهترین نسخه از سری Resident Evil

به نظر شما بهترین نسخه از سری رزیدنت اویل کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اینای که اویل4 دوست دارن نگن 4 بهتربنه بگن اولین اویلی که ما بازی کردیم 4 بوده .
پس نمیتونیم تشخیص بدیم که 4 بهتره یا کلاسیکا

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اینو میگی؟

cover_large.jpg
بلی :d با اختلاف، بهترین شماره از سری بازی Resident Evil ـه...

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اگه اسم رزیدنت ایول روی نسخه 4 نباشه بازی خوبی بود (من همیشه با این دید بازی میکردم ).... مثلا The Island یا همچین چیزی....

بعضی از دوستان میگن...."نسخه های قبل از 4 فقط ترس توش بود اما 4 بین اکشن و ترس توازن برقرار کرد !!!!!! ریشه رزیدنت ایول ترس و داستان خالصه نه اکشن..... این همه بازی اکشن پر از توپ و تانک

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
البته همون ایول های اولیه هم کم اکشن نداشتن:d فقط به خاطر اون موسیقی و ساختار پیکسلیشون و تازه بودن تو اون زمان بود که ترسناک بودن.! بچه های الان که از زامبی نمیترسن که هیچ هدشات هم میکنن:d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من خودم اویل های کلاسیکو بیشتر ترجیح میدم چون یکی از یکی بهتر بودن واقعا سخته بین یکیشون یکو انتخاب کنی. از نظر شخصیت پردازی هم عالی بودن. ولی من بیشتر از Re2 خوشم میاد. الان فکر نکنم دیگه کسی از بازی کردن اویل بترسه ادم باید واسه دل خودش بازی کنه نه ترسیدن . اویل های الانم دیگه Resident Action شدن مگه فقط تو ریمیک کردن شاهد سبک کلاسیک باشیم. قدیما مردم اگه جن میدیدن از ترس فرار میکردن ولی الان اگه جن ببین جنه فرار میکنه:d

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اینای که اویل4 دوست دارن نگن 4 بهتربنه بگن اولین اویلی که ما بازی کردیم 4 بوده .
الان مثلا منی که RE بهترین فرنچایز عمرمه و تمام نسخه ها رو هم در زمان خودشون بازی کردم و مخصوصا با نسخه های 2 و 3 (nemesis :x) کلی خاطره دارم ولی با دلایلی که برای خودم دارم 4 رو انتخاب کردم در نتیجه اولین اویلی بوده که بازی کردم ؟:|!! الان متاسفانه تنها چیزی که بعضی دوستان یاد گرفتن و روش مانور میدن کلمه ی ترس هست ! ترسی که اصلا در رزیدنت های کلاسیک هم در حدی که دوستان میگن اصلا نیست (کافیه الان بازیشون کنید) پس ربطی نداره که چون reهای کلاسیک رو اکثرا زمانی که سن ها مون پایین بوده بازی کردیم پس خیلی ترسناکه و بحث RE هم فقط ترس نبوده و نیست و قرار هم نیست معیار اصلی هم باشه . اگر RE4 نبود چی میشد ؟ یعنی قرار بود هنوز همون زاویه دوربین باشه ؟ هنوزم در حال دویدن تو درو دیوار برید ؟ هنوزم ندونید دارید به کجا تیر میزنید ؟ و ... ! دیگه بی انصافی هم حدی داره !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان مثلا منی که RE بهترین فرنچایز عمرمه و تمام نسخه ها رو هم در زمان خودشون بازی کردم و مخصوصا با نسخه های 2 و 3 (nemesis :x) کلی خاطره دارم ولی با دلایلی که برای خودم دارم 4 رو انتخاب کردم در نتیجه اولین اویلی بوده که بازی کردم ؟:|!! الان متاسفانه تنها چیزی که بعضی دوستان یاد گرفتن و روش مانور میدن کلمه ی ترس هست ! ترسی که اصلا در رزیدنت های کلاسیک هم در حدی که دوستان میگن اصلا نیست (کافیه الان بازیشون کنید) پس ربطی نداره که چون reهای کلاسیک رو اکثرا زمانی که سن ها مون پایین بوده بازی کردیم پس خیلی ترسناکه و بحث RE هم فقط ترس نبوده و نیست و قرار هم نیست معیار اصلی هم باشه . اگر RE4 نبود چی میشد ؟ یعنی قرار بود هنوز همون زاویه دوربین باشه ؟ هنوزم در حال دویدن تو درو دیوار برید ؟ هنوزم ندونید دارید به کجا تیر میزنید ؟ و ... ! دیگه بی انصافی هم حدی داره !

هر بازی المان ها اصیلی داره

انتخاب یه بازی اونم بازی که سری و سریالی هست و چندین نسخه داره بیشتر به سلیقه آدم بستگی داره حالا یکی سری اصیل و محبوب و موفق کلاسیک میپسنده یکی هم رزیدنت اویل 6 که با کالاف دیویتی هیچ فرقی نداشت میپسنده

کلا 2 تا مسئله وجود داره یک سری از گیمر ها بازی ژانر وحشت و ترس دوست دارن و با حوصله بزی میکنن که با بهره گیری از المان ها اصلی بازی تجربه میکنن سری کلاسیک یا 1 تا 3 و رزیدنت اویل زیرو و ریمیک و ....... میپسندن

اما یکی سری از گیمر ها بازی ژانر وحشت و با حوصله رو با بازی ها سریع بکش برو جلو اشتباه میگیرن و اینجور از یمرها با رزیدنت اویل ها 4 و .... حال میکنن بخاطر این دست گیمرها رزیدنت ها شکست خورده ای مثل رزیدنت اویل 6 ساخته شدن و فاجعه ای برای کپ‌کام بود

کپ‌کام فهمید نباید رزیدنت اویل اکشن کنه و بخاطر همین المان ها اصیل برگردوند که شد که شاهد رزیدنت اویل ریمستر و رزیدنت اویل رولیشنز هستیم که موفق شدن

r4 شروع یه شکست برای رزیدنت اویل بود

بقول gamer1998y عزیز

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
هر بازی المان ها اصیلی داره

انتخاب یه بازی اونم بازی که سری و سریالی هست و چندین نسخه داره بیشتر به سلیقه آدم بستگی داره حالا یکی سری اصیل و محبوب و موفق کلاسیک میپسنده یکی هم رزیدنت اویل 6 که با کالاف دیویتی هیچ فرقی نداشت میپسنده

کلا 2 تا مسئله وجود داره یک سری از گیمر ها بازی ژانر وحشت و ترس دوست دارن و با حوصله بزی میکنن که با بهره گیری از المان ها اصلی بازی تجربه میکنن سری کلاسیک یا 1 تا 3 و رزیدنت اویل زیرو و ریمیک و ....... میپسندن

اما یکی سری از گیمر ها بازی ژانر وحشت و با حوصله رو با بازی ها سریع بکش برو جلو اشتباه میگیرن و اینجور از یمرها با رزیدنت اویل ها 4 و .... حال میکنن بخاطر این دست گیمرها رزیدنت ها شکست خورده ای مثل رزیدنت اویل 6 ساخته شدن و فاجعه ای برای کپ‌کام بود

کپ‌کام فهمید نباید رزیدنت اویل اکشن کنه و بخاطر همین المان ها اصیل برگردوند که شد که شاهد رزیدنت اویل ریمستر و رزیدنت اویل رولیشنز هستیم که موفق شدن

r4 شروع یه شکست برای رزیدنت اویل بود

بقول gamer1998y عزیز
شما باز همون حرف خودتو داری میزنی و بازم از ترس و وحشت استفاده میکتید ! اول اینکه محبوبیت رو شما نمیدونید که راحت میگید محبوب ! محبوبیت دقیقا الان خلاف نظر شماست اونم تعداد رای ها به RE4 هست ! اول اینکه re4 بزش بکش برو جلو بود واقعا ؟ اگه اینطوری میگید که فاتحه گیم خوندس ! این اکشن شدن هم باید بگم که از اول اکشن بود فقط درصدش کمی کمتر بود ! پس منم بیام بگم RE3 بکش برو بود ! یه لانچر از اونا که 4000 پوینت در مرسنیریز قیمت داشت بگیر دستت راحت نمسیس هم با یدونه میخوابونی با تفنگ های دیگه هم راحت میشه ! پس منم بیام اینو بگم ؟ رولیشنز اکشن نبود ؟ چی بود پس ؟ دوم اینکه RE4 شروع شکست نبود شروع تنوع , شروع تغییر و شروع تحول نه تنها در سری RE بلکه در صنعت گیم بود استانداردهای زیادی رو معرفی کرد و همچنان هم داره ازش الهام گرفته میشه حالا RE های بعدی چه ربطی به RE4 داره اونا مسیرشونو از شماره 4 جدا کردند وگرنه با همون المان های 4 میشد بازم شاهکار ساخت ولی نمیشد بازم بازی کلاسیک به اون شکل داد بیرون چون تغییر لازم بود و این تغییر به بهترین شکل هم انجام شد ! امیدوارم متوجه منظورم شده باشد

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
در مورد بهترینش بنظرم RE4 با فاصله کیلومتری رده نخست رو به خودش اختصاص میده چون یه جورایی صنعت گیم رو تکون داد و استانداردهای جدیدی رو معرفی کرد که حتی گنده ترین شوتر مایکرو هم چپو راست ازش تقلید اوه ببخشید الگو برداری کرد:dیعنی چون ما هم گفتیم RE4 "پس هیچ کدوم از نسخه های قبلی و فرعی رو بازی نکردیم و اولین رزیدنتمون بوده!؟:d
RE4 عالی بود، شاهکار بود، همه چیزش فوق العاده بود، فقط داستانش در مقابل بقیه بخش های ضعیف بود
biggrin1.gif
بعد از اون هم RE3، بعدش هم RE Code: Veronica
biggrin1.gif
مرد مومن من فقط بخاطر داستانش 20بار تمومش کردم:|یه 20باری هم بخاطر بقیه چیزهاش.یعنی دوست دارم با گرافیک این نسل کامل بازسازیش کنن "گمرک زنبیل میزارم
yahoo_4.gif

ببخشید یه کم دیر جواب دادم
yahoo_4.gif
q53f17o7lk0dj3clhv46.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر