بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
نمیدونم چرا کسی اسمی از موسیقی بازی مافیا نبرد؟در حالی که موسیقی این بازی به نظر من یک شاهکار به تمام معنا بود.
موسیقی بازی ادمو دقیقا تو همون دهه و زمان قرار میداد.من که هر وقت توی مراحل سخت گیر میکردم و خسته میشدم میشستم موسیقی بازیو گوش میکردم و جوگیر میشدم :cheesygri و روز از نو و روزی از نو:D .

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
وااااااااااااای نمیدونم چه جور ازت تشکر کنم :( واقعا این بازی یک شاهکار بود شاهکااااااار !!! باور کن چیزای زیادی از بازی یادم نبود ولی این موزیک رو شنیدم همه چیز واسم زنده شده .. من دهها بار این بازی رو تموم کردم انصافا بازی یعنی این ! .... این بازی هیچ وقت از ذهنم بیرون نمیره و تا همیشه با منه ! خیلی ممنون خیلی حال دادییییییییییییی .. هیییی روزه گار اگه بازم از این موسیقیای بازیهای قدیمی داری بزااار !

خواهش میکنم
بازی های اون موقع بعضی هاشون واقعا شاهکار بودن مثل همین بازی ها
بازی های قشنگ دیگه ای هم بودن مثل Comix zone و البته Mortal Kombat
که Mortal Kombat هم اهنگ های قشنگ زیاد داشت سونیک هم بد نبود
اگه چیزی پیدا کردم میزارم;)
(گه انقدر این بازی ها رو دوست داری چرا دوباره بازی نمیکنی؟)

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
راستش به جز بازیهای جدید که بهتون فکر کنم قبلا گفتم من بهترین موزیک در بازیها رو در یک بازی در NES یا همون میکرو شنیدم اسمش Captain Tsubasa بود میتونم بگم نواورانه سبک در بازیها رو در این بازی دیدم یه فوتبال که المان های نقش افرینی و به گونه ای استراتژی و ریل تایم قاطی بود بهترین نقطه ی این بازی موزیک هاش بود

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
من یه سایت پیدا کردم که موسیقی بسیاری از بازی ها رو داره(همین الان پیداش کردم ولی باید سایت خوبی باشه)
نمیدونم قبلا کسی این سایت رو معرفی کرده یا نه

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
موسیقی Streets Of Rage و شینوبی رو پیدا کردم
خواستین دانلود کنین(5 کیلو بایت) تا ببینین موسیقی به چی میگن;)
من که کلی خاطره برام زنده شد;) فایل های پیوست
zip.gif
Streets Of Rage - Shinobi.zip (5.8 کیلوبایت, 14 دیدار)
مهر پویا من این فایل رو دانلود کردم
شینوبی خیلی برام جالب نبود ولی Streets Of Rage واقعا عالی بودی
من با این که این بازی رو ندیدم ولی از موسیقیش خیلی خیلی خوشم اومد

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
خواهش میکنم
بازی های اون موقع بعضی هاشون واقعا شاهکار بودن مثل همین بازی ها
بازی های قشنگ دیگه ای هم بودن مثل Comix zone و البته Mortal Kombat
که Mortal Kombat هم اهنگ های قشنگ زیاد داشت سونیک هم بد نبود
اگه چیزی پیدا کردم میزارم;)
(گه انقدر این بازی ها رو دوست داری چرا دوباره بازی نمیکنی؟)

از مورتال و سونیک ام بزار با اینکه چیزی از موسیقیشون یادم نمیاد ( مثل همین 2 تا بازی که گذاشتی بعد از اینکه گوش دادم سریع یادم اومده :p :) )
حالا یه لینک شبیه ساز سگا با بازیهاشو بده ببینم :cheesygri

راستی یه قرن پیش من رفته بودم یه مغازه دیدم یارو یه سگا اورده بود از همین کوچیکا و همههههههه بازیهای سگا توش بودن ، یعنی تو حافظش بود ، قیمتش فکر نمیکنم از 20 تومن تجاوز میکرد :) ولی انصافا همچین چیزیرو آدم میارزید بخره :cheesygri این شینوبی هم که آخرش بود ، آخرین شینوبی که بازی کردم سگ داره بود ، بعدش یه روز تو کلوپ دیدم دارن این شینوبی 3 رو بازی میکنن چشام گرد شد :eek: عجب گرافیکی داشت ، چقدر طبیعی بود :)
راستییییی تا یادم نرفته از عشق من :love: :love: :love: Sunset Riders اگه موسیقی داشتی بزار انصافا تـه بازی بوداا ! دو نفری چه حالی میداد :cheesygri

راستی یک نکته ! یادمه این Street Of Rage مرحله یکی مونده به آخرش دوتا نوشته میومد که باید یکیشو انتخاب میکردی هر بار هم اشتباه میکردی باید از اول میرفتی !! فکر کنم نوشته ها ژاپنی بود .. اوووونهمه آدم خودشو خفه کرده تا اینجا رسیده باید از اول بره ×!!

این عکسم داشته باشید تا یاد این بازی بزرگ زنده بمونه !
street.png

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
مهر پویا من این فایل رو دانلود کردم
شینوبی خیلی برام جالب نبود ولی Streets Of Rage واقعا عالی بودی
من با این که این بازی رو ندیدم ولی از موسیقیش خیلی خیلی خوشم اومد

خوب من از شینوبی و Street Of Rage خاطره زیاد دارم
تمام مراحلشو حفظم
همینطور Comix Zone که امروز بازی میکردم رمزش یادم بود
3 12 17 2 2 10 2 7 7 11 (از راست به چپ)
خودم حیرت کردم
ولی اون Street Of Rage که واقعا عالیه
اینی که شما گوش کردی مربوط به نسخه یک میشه ولی بهترین موسیقی رو نسخه های 2 و سه دارن که متاسفانه نتونستم فرمت میدیشو گیر بیارم

از مورتال و سونیک ام بزار با اینکه چیزی از موسیقیشون یادم نمیاد ( مثل همین 2 تا بازی که گذاشتی بعد از اینکه گوش دادم سریع یادم اومده :p :) )
حالا یه لینک شبیه ساز سگا با بازیهاشو بده ببینم :cheesygri

راستی یه قرن پیش من رفته بودم یه مغازه دیدم یارو یه سگا اورده بود از همین کوچیکا و همههههههه بازیهای سگا توش بودن ، یعنی تو حافظش بود ، قیمتش فکر نمیکنم از 20 تومن تجاوز میکرد :) ولی انصافا همچین چیزیرو آدم میارزید بخره :cheesygri این شینوبی هم که آخرش بود ، آخرین شینوبی که بازی کردم سگ داره بود ، بعدش یه روز تو کلوپ دیدم دارن این شینوبی 3 رو بازی میکنن چشام گرد شد :eek: عجب گرافیکی داشت ، چقدر طبیعی بود :)
راستییییی تا یادم نرفته از عشق من :love: :love: :love: Sunset Riders اگه موسیقی داشتی بزار انصافا تـه بازی بوداا ! دو نفری چه حالی میداد :cheesygri

راستی یک نکته ! یادمه این Street Of Rage مرحله یکی مونده به آخرش دوتا نوشته میومد که باید یکیشو انتخاب میکردی هر بار هم اشتباه میکردی باید از اول میرفتی !! فکر کنم نوشته ها ژاپنی بود .. اوووونهمه آدم خودشو خفه کرده تا اینجا رسیده باید از اول بره ×!!

این عکسم داشته باشید تا یاد این بازی بزرگ زنده بمونه !
street.png
درسته تو نسخه یک این بازی مرحله 8 یارو رئیسه میگفت بیاین با من همکاری کنین :twisted::twisted::twisted:
اگه میگفتی باشه اونوقت میفرستادتت مرحله 6 (نامردی میکرد) اگه میگفتی نه که باهاش مبارزه میکردی ;)(فقط ایران .هند فیلماشون اینطوری نیست :) )
بذار یه تاپیک در این مورد پیدا کنم باشه امولاتور و بازی معرفی میکنم
ولی به قول خودت شگا های حافظه دار هستن که خیلی هم ارزونن
حتی یه سرکت ایرانی 600 تا بازی سگا رو تو یه سی دی داده بود بیرون بگردی پیدا میشه
(یکی هم برای PS2 داده بود که خیلی زیاده)
برای همین دانلودش صرف نمیکنه ولی من قول میدم تو یه تاپیک بهترین بازی های سگا رو معرفی کنم;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نميدونم بحث موزيك بازي هست و چرا صحبتي از Square Enix نيست.
نميدونم براتون از موسيقي متن FF X بگم كه 7سيدي هست، يا از موزيك FF III كه براي SNES هست و آهنگ هاي فوق العاده اي داره، مخصوصا اول بازي وقتي سه تايي توي برف دارن به سمت تاريكي حركت ميكنن ...
هرچي بگم، اضافه گويي كردم.
بايد گوش بدين.
جالبيش اينه كه معمولا اينقدر موسيقي روي تصوري هست كه متوجه اون نميشين.
بايد يه لحظه چشماتون رو ببيندين تا ببينين همچين بازي خدايي، چه موزيك خدايي هم داره.
!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
خوب من از شینوبی و Street Of Rage خاطره زیاد دارم
تمام مراحلشو حفظم
همینطور Comix Zone که امروز بازی میکردم رمزش یادم بود
3 12 17 2 2 10 2 7 7 11 (از راست به چپ)
خودم حیرت کردم
ولی اون Street Of Rage که واقعا عالیه
اینی که شما گوش کردی مربوط به نسخه یک میشه ولی بهترین موسیقی رو نسخه های 2 و سه دارن که متاسفانه نتونستم فرمت میدیشو گیر بیارم

درسته تو نسخه یک این بازی مرحله 8 یارو رئیسه میگفت بیاین با من همکاری کنین :twisted::twisted::twisted:
اگه میگفتی باشه اونوقت میفرستادتت مرحله 6 (نامردی میکرد) اگه میگفتی نه که باهاش مبارزه میکردی ;)(فقط ایران .هند فیلماشون اینطوری نیست :) )
بذار یه تاپیک در این مورد پیدا کنم باشه امولاتور و بازی معرفی میکنم
ولی به قول خودت شگا های حافظه دار هستن که خیلی هم ارزونن
حتی یه سرکت ایرانی 600 تا بازی سگا رو تو یه سی دی داده بود بیرون بگردی پیدا میشه
(یکی هم برای PS2 داده بود که خیلی زیاده)
برای همین دانلودش صرف نمیکنه ولی من قول میدم تو یه تاپیک بهترین بازی های سگا رو معرفی کنم;)
منم این فتالیتیه سابزیرو رو هنوز یادمه میچسبی به یارو اینو میزنی B B Y B Y البته در مرتال 4... من دفترچشو یادمه از رفیقم گرفتم کلی کف کردم ، خودمم اشکالای دفترچه رو گرفتم !! ولی با پسرخاله هام و داداشم هرچی تلاش کردیم نتونستیم آخر Burtality بزنیم :( واقعا جالب بود .. ولی این املاتورو بده من دسترسی ندارم به سیدی ها !!

پ.ن : راستی این سابزیرو نینجاهه هنوزم فتالتیش که چشمو در میاره صفحه رو سیاه میکنه ؟ :p :cheesygri

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نميدونم بحث موزيك بازي هست و چرا صحبتي از Square Enix نيست.
نميدونم براتون از موسيقي متن FF X بگم كه 7سيدي هست، يا از موزيك FF III كه براي SNES هست و آهنگ هاي فوق العاده اي داره، مخصوصا اول بازي وقتي سه تايي توي برف دارن به سمت تاريكي حركت ميكنن ...
هرچي بگم، اضافه گويي كردم.
بايد گوش بدين.
جالبيش اينه كه معمولا اينقدر موسيقي روي تصوري هست كه متوجه اون نميشين.
بايد يه لحظه چشماتون رو ببيندين تا ببينين همچين بازي خدايي، چه موزيك خدايي هم داره.
!

همون آهنگي كه گفتم رو پيدا كردم.
اميدوارم لذت ببرين.
اين آهنگ بازي FF VI هست، البته چون نسخه آمريكا هست، بهش ميگن III .
چون نسخه هاي FF بين آمريكا و ژاپن، هميشه 3تا عقب هستن، يعني FF VI Japan = FF III USA
اونم به دليل اينه 3بازي اول براي آمريكا منتشر نشدن و از نسخه چهارم بود كه نسخه انگليسي هم ساخته شد و چون اين ميشد اولين نسخه براي آمريكا، بهش گفتن I.

Attachments

• ff3main.zip
    1.8 KB · مشاهده: 27

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر