بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Final Fantasy 6,7,8,10 بخصوص FF VII و شاهکار نوبو اوماتسو One-Winged Angel
Chrono Trigger
Chrono Cross از شاهکارهای Yasunori Mitsuda (البته بازی نکردم ولی شنیدم موزیک هاش رو)
The Legend of Zelda : Ocarina of Time بخصوص تو Gerudo Valley , Spirit Temple
Sonic The Hedgehog
Metal Gear Solid
Silent hill 2
Shadow of The Colossus
Super Mario Bros. هیچوقت یادم نمیره!!!

Moh Series
به غیر از Rising Sun و Pacific Assault , بقیه موزیک های کلاسیک و عالی داشتن ولی نمیدونم چرا دیگه EA توی ساخت مدال خرفش زده ! :biggrin1: البته مدت زیادیه که اینجوری شده !
اون زمان هم که Moh موسیقی های خیلی عالی داشت تحت شرکت Dream Works ساخته میشد که البته تا قسمت Frontline هم خود سازنده بازی بود و EA فقط ناشر بازی بود ! ولی الان که دیگه امتیاز این بازی رو خریده گند زده به خودشو همه چیز...از اولین گند زنی هم میشه قسمت Rising Sun نام برد که امتیاز 6.4 از گیم اسپات کسب کرد !

بازی بعدی هم که من خیلی با موزیکهاش حال کردم Prince of Persia Series هست.که در هر سه قسمتش یک شاهکار بدون چون و چرا بود ! البته این موضوع در قسمت سومش کمتر از همه درج پیدا میکنه و در قسمت اولش برعکس.

Theme Song بازی Prey هم خیلی قشنگ بود. به نظر من قشنگترین Music ها اونهایی هستن که Epic و ارکسترایی هستند و مثال های خوبش میشه
Oblivion, GoW,Final Fantasy,....(من خودم FF رو بازی نکردم ولی اینطور تو بعضی تریلرها و ویدیوهاش دیدم موزیک زیبایی داره)
نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه اما موزیک The Last Ninja هم که روی کمودور بود خیلی جالب بود (کمودور بیشتر از ۳ تا Channel رو همزمان نمیتونست سابورت کنه)

نه اتفاقا سری RE مخصوصا 1 و 3 اهنگهای خیلی قشنگ و غیر ترسناک داشتن...یادش بخیر:( ;) :cool:

اره مثلا اون اهنگی که میرفتی اتاق سیو:biggrin1: چقدر ارامش بخض بود اخه میدونستی کسی اونجا نمیاد :biggrin1:

کسی اهنگهای رزیدنت اویل(ترجیحا 3) رو داره؟!
چرا هیچ کس توجه نمیکنه
امین مگه من صفحه قبل یه سایت معرفی نکردم گفتم همه آهنگ ها رو داره

من یه سایت پیدا کردم که موسیقی بسیاری از بازی ها رو داره(همین الان پیداش کردم ولی باید سایت خوبی باشه)
نمیدونم قبلا کسی این سایت رو معرفی کرده یا نه

آهنگ های RE3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or