بهترین بازی wii از نظر شما چیه؟؟؟

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
عنوان های انحصاریش که حرف ندارن ... سری ماریو ، زلدا ، متروید .... Smash Bros هم که اصن یه جایگاه ویژه داره!
سری WiiXXX هم که دیگه هیچی...!!
ولی اگه واقعا ً میخوایین هیجان رو تو Wii ببینید حتما ً Call of Duty 3 و متروید رو بازی کنید....قبلش هم یه آسپرین بخورین که هیجان روتون فشار نیاره!!! :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
عنوان های انحصاریش که حرف ندارن ... سری ماریو ، زلدا ، متروید .... Smash Bros هم که اصن یه جایگاه ویژه داره!
سری WiiXXX هم که دیگه هیچی...!!
ولی اگه واقعا ً میخوایین هیجان رو تو Wii ببینید حتما ً Call of Duty 3 و متروید رو بازی کنید....قبلش هم یه آسپرین بخورین که هیجان روتون فشار نیاره!!! :d
من هیجان رو توی بازی Red Steel 2 دیدم :D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من هنوز موندم چجوری یه بازی survival/horrror بسیار زیبا مثل fatal frame سری چهارمش فقط رو این کنسول اومد
به نظر من بهترین بازیش همین بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

من هنوز موندم چجوری یه بازی survival/horrror بسیار زیبا مثل fatal frame سری چهارمش فقط رو این کنسول اومدبه نظر من بهترین بازیش همین بود
بهترین بازیا عمرمو رو wii بازی کردم فاتال فریم 4 عالی بود Wii بازیا معرکه زیاد داره

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
توی ارماگدون با کی بیشتر بازی میکنی؟؟

درود
همشون را دستم هستن ولی نه تو آرماگدون تو تمام نسخه ها از لئو کانگ ، نایت ولف و Raiden بیشتر خوشم میاد و با اونا بیشتر بازی میکنم.
از گیم پلی ، ارمک ، شائوتسانگ ، کبری ، اسکور و سابزیرو هم خوشم میاد و برای تنوع برشون میدارم. :)

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من با بازی های شوتر ریلی خیلی حال میکنم و قشنگترینشون هم dead space بود.
عاشق بازی donkey kong هم هستم و خیلی بازی عالی ای هست ولی یکم آخراش سخت بود

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من با بازی های شوتر ریلی خیلی حال میکنم و قشنگترینشون هم dead space بود.
عاشق بازی donkey kong هم هستم و خیلی بازی عالی ای هست ولی یکم آخراش سخت بود

بازی ها ریل شوتر قشنگ زیادی داره wii

2 تا رزیدنت اویل ریل شوتر wii هم عالی بودن

dead space هم قشنگ بودن

آره بازی Donkey Kong Country Returns عالیه کم کم سخت میشه آخراش انقدر سخت میشه همش میباختم خود بازی رد میشد :d

من اولا Donkey Kong Country روی گیم بوی ادونس بازی میکردم سه تا نسخه داشت

بازی Donkey Kong Jungle Beat هم برای گیم کیوبه روی wii پورت شده

بازی Donkey Kong Barrel Blast هم رالی دانکی کونگه قشنگه

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من دانکی کونگ را که تموم کردم یه چیزی به نام golden temple باز شد وقتی میرم داخل مرحلشدر اون معبده باز نمیشه کسی میدونه باید چطور بازش کنم یا اگه کسی باز کرده بگه توش چی هست.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

من دانکی کونگ را که تموم کردم یه چیزی به نام golden temple باز شد وقتی میرم داخل مرحلشدر اون معبده باز نمیشه کسی میدونه باید چطور بازش کنم یا اگه کسی باز کرده بگه توش چی هست.

برای منم اومد ولی باز نشد بیخیالش شدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر