بهترین بازی که تو عمرتون بازی کردید چی بود؟

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
sonic the hedgehog
---------------------------
The Flintstones
-------------------------
godofwar2
--------------------
uncharted1
---------
evil1
------
harvestmoon gilr
-----------------------
Half-Life
-------
batman.. sega
--------
Modern Warfare 1
--------
metalgear2
------
gearsofwar1
------
silent heill4
-------

آخرین ویرایش:

moslem_nadi

کاربر سایت
Aug 26, 2019
9
زمانی ک پلی استیشن 1 داشتم : متال گیر ( همیشه تو یادم میمونه اون بازی چون خاص بود ) - داینو کرایسیس ( کلا دنیای جدیدی تو بازیا داشت... اسلحه های خفن ک باهاش دایناسورها رو شقه میکردی :D ) - دلتا فورس هم جالب بود ( گیم پلی بازی یادمه فرق داشت با شوترای دیگه ) - یه بازی هم بود تو دوران نوجوونی و جهالت درگیرش بودیم ک قدیمیا یادشونه به نام VIP ( کلی صحنه داشت خداییش =))=))) و البته گرن توریسمو( ک ماشیناش هنوزم یادمن و یه مسابقه ای داشت ک فکر کنم باید 80 دور میزدی پیست رو تا تمام کنی.. یه نصف روز زمان میبرد~X( )
زمانی ک ایکس باکس 360 داشتم : بازی FEAR (ک خداییش ترس رو تو اون بازی حس میکردم و فوق العاده بازی قوی و داستان خوبی داشت) - پارادایس ( یه ریسینگ کاملا خوش گرافیک با کلی ماشین و موتور باحال ) - Halo (نمیدونم کدوم نسخه بود ولی عالی بود ) - DOA یا همون dead or alive ( این بازی هم علاوه بر گرافیک خوبی ک داشت و مبارزات بدون خالی بندیِ مخصوص کمبات و تا حدی تیکن ، کلی کاراکترای خوشگل و خاص و فیلمهای خاص تر داشت ک خداییش برای دوران جوانی ما لازم بود:)):)):D ) - یه کال اف دیوتی هم بود ک میرن تو فرودگاه مسکو همه مردم عادی رو ب رگبار میبندن.. اونم خیلی خوب بود! --- دیگه یادم نمیاد!!
تو پی سی هم ب دلیل اینکه سیستمهای قوی نداشتم هیچوقت یا بهتر بگم پول خریدشو نداشتم چند تا بازی بیشتر نکردم ک تو همونا هم میشه از فار کرای - هالف لایف 2 و مکس پین 2 نام برد!!
الان هم ک یک ماهه ایکس باکس 1 خریدم و به یاد تمامی بازیهای نوستالژی بالا ، یه سری نسخه های جدیدشون رو ریختم تو هارد تا بازی کنم و امیدارم خراب نکنن اون حس نوستالژیم رو
اما تو این یه ماه فورزا هورایزن 4 عالی بوده و البته کال اف ورلد وار 2 هم بد نبود .. خیلی کم بود زمانش ولی طوری نبود ک باش حال نکنم :D:D:D ممنونم ک خوندید

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کمتر بازی بوده که خیلی با علاقه و از سر عدم اجبار برم تمومش کنم ولی انصافا بازی Red Dead Redemption از اون بازی های open world ای بود که هم خیلی دوست داشتم و اینکه اصلا دست و پا گیر نبود انصافا همیشه تو ذهنم میمونه
کاراکترهایی مثل خانوم مک فارلین ..پر از شخصیت های ماندگار، طنز تلخ بازی، فضای یونیک بازی
شجاعت ایستادگی زورگویی همه مفاهیم تو این بازی دیده میشد حتی مراحل فرعی بازی هم برام جذاب و جالب بوداین بازی همیشه تو ذهنم میمونه به عنوان یک تجربه ناب
و بازی
Cod MW زمان خودش شاهکار بود این بازی یک تجربه عجیب غریب و لذت بخش انگار یک فیلم بلک باستر جذاب گذاشتن جلوت و یک دسته هم دادن دستت کاپیتان پرایس شد یک اسطوره !! اون مرحله ای که باید بدون دیده شدن و مخفی کاری میرفتی و از زیر ماشین ها رد میشدی شاهکار بود چقدر اونجا من هی باختم و استرس میگرفتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
سری BioShock چون دید من رو نسبت به گیم عوض کرد ! اینکه چه قدر میتونه گیم جلوتر از هر مدیایی باشه و خیلی جذابتر و جدی تر و نقاد تر باشه !
سری بایوشاک برای من جایگزین نداره اما اگر نبود میگفتم MGS V یا GoW یا Tlo!
امیدوارم DS بیاد و بایوشاک توی ذهن من یه رقیب داشته باشه ‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر