بهترین بازی که تو عمرتون بازی کردید چی بود؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اگر pc ات قویه با cemu برو منم با همون رفتم

نه قدیمیه pc من سال 89 اگر اشتباه نکنم جمع کردم یه سیستم خوب , دیگه آپدیتش نکردم :D
چون باهاش یه پایورپوینت میسازم - وب گردی مینو موزیک گوش میدم و دانلود میکنم همین

اینه مشخصات کامپیوترم
( فقط کارت گرافیکم سوخت دیگه کارت گرافیک نخریدم از گرافیک آنبورد مادربورد استفاده میکنم اینم مشخصات کارت گرافیک آنبوردم هست :wow::lol: )

udlg_%D9%82%D8%AB%D9%81%D9%82%D8%AB%D9%81%D8%AB%D9%81.jpg

الانم دنبال خرید یه android tv box ارزونم , که خروجی av هم باشه ( یه مدل دیدم 180 هزار تومنه یه دل خوبم دیدم 230 هزار تومن )
به عنوان کنسول ازش استفاده کنم بازیا کنسول ها قدیمی شبیه سازشو نصب کنم بازی کنم
هم کلی خود اندروید بازی داره - هم کلی بازی ها کنسول ها psp - ps1 - gameboy و ...... با شبیه ساز اجرا میشه - راحت با گیم پد pc که 20 هزار تومنه میشه بازی کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fifa13

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
زمان اتاری.هواپیما و دزد پلیس
زمان نیتندو:میوه خور و هواپیما داشت عالی بود
زمان میکرو:قارچ خور.ماشین جنگی و کنتراها
زمان سگا:شورش در شهر.کمباد.کامیکس.کمیسر.بت من
زمان ps1:متالگیر .کراش.کمباد ساب زیرو.اویلها.سایلنت هیل.ایس کمبد2.دینو کرایسیس 2.کاگرو1و2.{سنگ کاغذ قیچی}خیلی بازی قشنگ داره
زمانps2:متالگیر 2و3.اونیمیشاها.اسپلینتر سلها.سایلنت هیل2و3.اویلها.آیکو.شادو کلوسوس.ایس کمبدها.گاد آف وارها.و کلک تاور3.SOUL CALIBUR2و3و فارنهایت.مکس پین1و2.من هانت1. RED DEADخیلی بازی شاخ دیگه
زمانxbox:هیلو وdoa
زمانps3:گاد اف وار3و4.gtaV.آنچارد123.TLOU.هیوی رین.بیوند تو سول.جورنی.مکس پین3.RED DEAD و ...شاخ
زمانX360:گیرز آف وارها.DOA.آلن ویک
زمانPS4:اوردر 1886.متال گیر.گاد آف وار.دیترویت.UNRIVEL.
فعلا اینارو حضور ذهن دارم.خیلی بازی شاخ هست.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خوب انتخاب سختیه تو این سال ها بازی های معرکه زیادی انجام دادم مثل دارک سولز شادو اف کلوسوس سایلنت هیل 2 و... که همشون جز 10 بازی برتر زندگیم هستند ولی اگه قرار باشه فقط یه بازی رو به عنوان بهترین بازی زندگیم انتخاب کنم اون مافیا 1 خواهد بود تو این سال ها سلیقم و همینطور نظرم نسبت به خیلی قضایا عوض شده ولی هنوزم که هنوزه بعد از این همه سال هیچ بازی نتونسته حسی رو مافیا 1 برام داشت رو به وجود بیاره

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
زمان اتاری.هواپیما و دزد پلیس
زمان نیتندو:میوه خور و هواپیما داشت عالی بود
زمان میکرو:قارچ خور.ماشین جنگی و کنتراها
زمان سگا:شورش در شهر.کمباد.کامیکس.کمیسر.بت من
زمان ps1:متالگیر .کراش.کمباد ساب زیرو.اویلها.سایلنت هیل.ایس کمبد2.دینو کرایسیس 2.کاگرو1و2.{سنگ کاغذ قیچی}خیلی بازی قشنگ داره
زمانps2:متالگیر 2و3.اونیمیشاها.اسپلینتر سلها.سایلنت هیل2و3.اویلها.آیکو.شادو کلوسوس.ایس کمبدها.گاد آف وارها.و کلک تاور3.SOUL CALIBUR2و3و فارنهایت.مکس پین1و2.من هانت1. RED DEADخیلی بازی شاخ دیگه
زمانxbox:هیلو وdoa
زمانps3:گاد اف وار3و4.gtaV.آنچارد123.TLOU.هیوی رین.بیوند تو سول.جورنی.مکس پین3.RED DEAD و ...شاخ
زمانX360:گیرز آف وارها.DOA.آلن ویک
زمانPS4:اوردر 1886.متال گیر.گاد آف وار.دیترویت.UNRIVEL.
فعلا اینارو حضور ذهن دارم.خیلی بازی شاخ هست.

بابا دمت گرم عجب گیمری

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
آخه مگه میشه یه گیمر فقط یک بازی رو بعنوان بهترین بازیه عمرش نام ببره ؟؟؟
گیمر وقتی گیمره که تمام شاهکارها رو تجربه کنه و با همشون خاطره داشته باشه
چرا نمیشه برادر من؟ بهترین بازی عمرم از امضام مشخصه و هنوزم بعد از 16 سال رو سیستم نصب دارمش. همین چند ماه پیش براش آپدیت جدید اومد از طرف سازنده!! خیلی بازی های AAA بعد 2-3 سال نهایتا به تاریخ میپیوندند. تازه به مادهایی که از طرف community وفادار هنوزم داره واسه بازی میاد اشاره نکنم...

اما بهترین بازی Indie که انجام دادم چیزی نیست جز:
The Binding of Isaac

این بازی بالاتر از شاهکارهای ایندی دیگه مثل Braid، Limbo، Inside، Sonic Mania، Jamsestown، Dishwasher، SMB، Torchlight، Castle Crashers و... قرار میگیره. دلیلش هم واضح است فکر نکنم احتیاجی به توضیح باشه.
فقط دو صحنه تو این بازی بود که منو خراب خودش کرد:
1- اون پشه هه که دور گُه خودش میگرده و ازش حفاظت میکنه. تا کاری باهاش نداشته باشی کاری باهات نداره. اما اگر گُهشو با اشکهای ایزاک نابود کنی به سمتت حمله ور میشه.
2- صحنه ای که با خود ایزاک به عنوان باس فایت روبرو شدم. یه هفته تو شوک بودم. یعنی معصوم تر و بی گناه تر از این بچه تو دنیا نیست اما حتی اونم تبدیل به کسی میشه که باید بهش غلبه کرد...!

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
بهترین بازی عمرم بدون شک TLOU عه.اصلا زندگیم رو کاملا تغییر داد.
بعدشم هوی رین و بیاند و فارنهایت از استاد دیوید کیجن :x
PS4 نگرفتم که هنوز بتونم بازیهاش رو کامل تجربه کنم اما مطمئنم دیترویت رو هم اگه بازی کنم به TOP 5 ام ملحق میشه :)

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
تو بازيهاي قديمي تر پرينس او پرشيا د تو ثرونز واقعا دوست داشتم و عالي بود همين طور دويل مي كراي ٤
دد اسپيس هم فوق العاده بود
تو بازيهاي جديد هيلو و فورتزا هورايزن ٤ بي نظير بودن .

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر