بهترین بازی های Co-op در 360 کدومها هستن؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
من با هیچی مثل Army of Two حال نکردم >:d< فکر کنم بهترین بازی شرکت EA بود :d
تو رو خدا؟؟؟
اتفاقا من اصلا با Army of two دو نفرش حال نکردم! زاویه دوربین افتضاحه. هیچ جا رو نمیشه دید! نمیدونم چرا ولی یه وقت هم میبینی که دو نفری کاور گرفتیم و داریم هم دیگه رو میزنیم!!! خیلی باحاله نه؟ برا خودم 2-3 بار اتفاق افتاد که وقتی فهمیدم داشتم از خنده میمردم. 3 ساعت 2 نفری تلاش میکردیم هم دیگه رو میزدیم.

من خیلی دو نفره بازی نکردم ولی یکم که Halo 3بازی کردم خوشم اومد ازش. چون حداقل هوش مصنوعی بقیه بازیکنا مثل ادمه!
ولی lego harry poter هم دو نفرش حال میده ها!کسی بازی کرده؟ پیشنهاد میشه.

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام .. من میخواستم اگه میشه چنتا بازی ماشین سواری یا همون racing دونفره افلاین یا همون Co-op رو واسم معرفی کنید ..

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام .. من میخواستم اگه میشه چنتا بازی ماشین سواری یا همون racing دونفره افلاین یا همون Co-op رو واسم معرفی کنید ..

ریسینگ co-op من تا حالا ندیدم!!!:-/:d
ولی ریسینگ آفلاین رو اگه میگی این 2تا خیلی باحالن: blur و split/second.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
لطفا یه لیست بذارید از اول تاپیک شد geow k&l halo این که نشد تمام بازیهایی که co op دارن رو معرفی کنید

الان باز یه نفر میاد میگه geow !!!

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
لطفا یه لیست بذارید از اول تاپیک شد geow k&l halo این که نشد تمام بازیهایی که co op دارن رو معرفی کنید

پیشنهاد خیلی خوبیه.من خودم تازه ایکس باکس گرفتم فقط همین چند تا رو می شناسم و به شدت دنبال بازی co op می گردم تا تابستون تموم نشده.

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین

Kane & lynch 2 1
gearsof war سری
halo سری
army of two
splinter cell 5
modern warfar 2
.....

البته اینا سری تفنگن .

کسی از سری racing نمیدونه چی هست ؟>

hrf_dude
من چه جوری می تونم هیلو ریچ رو split screen کنم؟
باید dvd 2 رو بذاری وبعد توسط هر دو دسته ساین بشی ...با پروفایلهای متفاوت بعد به قسمت اول یا دوم میری و منتظر میشی بازی لود شه (یه شماره میشماره )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر