بهترین بازی سال 2009 از نگاه Metacritic

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
thumb-bestof2009.jpg

همگان سایت metacritic رو به خوبی میشناسند .این سایت هم به همانند دیگر سایتها تحلیل و نظر خودش رو از سال 2009 قرار داده و نکته قابل توجه که به غیر از گیم به رتبه بندی پلت فرم ها هم پرداخته.

بهترین بازی های سال به ترتیب:

1_35.jpg
البته طبق سنت خود سایت انتخاب ها هم بر اساس میانگین دیگر سایت ها بوده.

بهترین پلت فرم در سال 2009:

2_25.jpg

بهترین بازیها بر اساس هر پلت فرم:

بهترین بازیهای PS3:

The best Playstation 3 games of the year
uncharted2box.jpg

15 بازی برتر:

3_25.jpg

بهترین بازیهای Xbox360:

The best Xbox 360 games of the year
callofdutymodernwarfare2box.jpg

15 بازی برتر:

4_7.jpg

دیدن کامل لیست پلت فرم های PS3 و Xbox360

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
انتخاب ها کاملا به حق بودن و تقریبا هچ مشکلی نداشتن .....خدارو شکر بعد این همه top games دری وری که از این ور و اون ور منتشر میشن بالاخره یکیشون درست حسابی از آب در اومد ....

(راتی Game Spot و IGN کی بهترین باز های ال رو اراده میدن ؟ یا شایدم دادن من نمیدونم؟)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
برادران این امتیازات و رده بندی از میانگین امتیازات بقیه سایتها هست.این سایت هیچ دخالتی توشون نداره!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
فکر کنم بر اساس میانگین رتبه بندی شدن نه؟
به هر حال انچارتد و MW2 وkz2 باید اول یا دوم و سوم باشن!:D بقیه مهم نیستن!:D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این رو هم اضافه کنم که امسال اولین دوره انتخاب های Game Platform Power Rankings از طرف Metacritic هست که PS3 به عنوان پلاتفرم برتر انتخاب شد.

نقل از Metacritic: انتخاب های Power Rankings بر اساس چندین فاکتور محتلف، هر ساله به رده بندی پلتفرم های موجود می پردازد. امسال با وجود اینکه کنسول Xbox 360 بیشترین بازی با میانگین 75 به بالا را داشت و کنسول Wii بیشترین تعداد بازی های عرضه شده را داشت اما در جمع کنسول PS3 از نظر کیفیت بازی های بالاترین رتبه را کسب کرد. ضمن اینکه از بین 10 بازی برتر سال 2009 پنج بازی متعلق به این کنسول است.

همچنین دو کنسول سونی PS3 و PSP کمترین درصد بازی های ضعیف را در بین بقیه پلتفرم ها داشتند. (7%)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
امسال با وجود اینکه کنسول Xbox 360 بیشترین بازی با میانگین 75 به بالا را داشت و کنسول Wii بیشترین تعداد بازی های عرضه شده را داشت اما در جمع کنسول PS3 از نظر کیفیت بازی های بالاترین رتبه را کسب کرد.

خیلی ممنون..

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
DS تقریبا 3 برابره PSP تایتل داشته. خب معلومه حتی اگه بازیهایه خوبش دو برابره PSP هم باشه بازم درصده کلیش کمتر میشه.
2_25.jpg

درصده تایتلهایه خوبو یه نگاهی بندازید:

27 درصده 329 تایتل برایه DS میشه تقریبا 88 تا تایتله خوب.
36 درصده 125 تایتل برایه PSP میشه تقریبا 45 تا تایتله خوب.

بعد اونوقت DS پائینتر از PSP قرار گرفته، که یکم جالب و خنده داره.

آخرین ویرایش:

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
انصافا رنکینگش خوبه.اما کیلزون چرا نباید تو بهترین های کل باشه.بهترین مولتی پلیر رو تو کل بازی هایی که کردم کیلزون داشت.آنچارتد که کاملا حقش بود.خیلی از MW2 سرتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر