بهترین بازیها برای گیم نت ها ؟

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
این چوری خوبه بازی gears of war رو بزاری (البته دو شو)بعد 360 ها رو به هم وصل کنی چند نفره بازی کنی مثلا یه گروه لوکاست و یه گروه هم ادم ها.....
خیلی حال میده!!!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من پوزش میخوام . سوالم اینه که یکی پیدا نمیشه توضیحی اموزشی راجع به مچ کردن و تنظیم برای بازی کردن رو یاد بده. مشکل من اینه که ما تو خونه شبکه هستیم اما نمیتونیم هیچ بازی دیگه ای رو جز کانتر تحت شبکه بازی کنیم. مثلا همین رد الرت 3 رو هم نمیتونیم. کسی برای این موضوع کمکی میتونه بکنه .ترکیدیم بس که کانتر نواختیم:(.
بازم پوزش می خوام اینجا پرسیدم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
من گیم نت دارم با 10 تا سیستم
به نظر دوستان ارزش داره سیستم ها رو ارتقا بدم تا بشه بازیهایی مثل COD 4-5 و یا Far Cry 2 و ... رو شبکه ای بازی کرد.استقبال میشه یا نه بازم همه میرن سراغ کانتر و بازیهای قدیمی؟
آخه واسه ارتقا حداقا باید 10 تا کارت گرافیک بخرم.هر کارتی که 100 تومن باشه میشه 1 میلیون تومن.میخوام بدونم ارزش خرج کردن داره

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
سلام
به نظر دوستان ارزش داره سیستم ها رو ارتقا بدم تا بشه بازیهایی مثل COD 4-5 و یا Far Cry 2 و ... رو شبکه ای بازی کرد.استقبال میشه یا نه بازم همه میرن سراغ کانتر و بازیهای قدیمی؟
آخه واسه ارتقا حداقا باید 10 تا کارت گرافیک بخرم.هر کارتی که 100 تومن باشه میشه 1 میلیون تومن.میخوام بدونم ارزش خرج کردن داره
من میگم اگه مشتری زیاد دارین که تبلیغاتی هم بشه کرد اینجوری> میتونی حتما .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

سلام
به نظر من خرج نکنید.
چون همیشه ملت ایران یا کانتر بازی می کنند .. یا Warcraft اون هم نه از نوع درست حسابی .. بلکه DoTa و اگر هم گیم نت به اینترنت وصل باشه WoW.
فکر کنم کامپیوترهای شما باید همین الان بتوانند COD4 اجرا کنند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
سلام
به نظر من خرج نکنید.
چون همیشه ملت ایران یا کانتر بازی می کنند .. یا Warcraft اون هم نه از نوع درست حسابی .. بلکه DoTa و اگر هم گیم نت به اینترنت وصل باشه WoW.
فکر کنم کامپیوترهای شما باید همین الان بتوانند COD4 اجرا کنند.
دقیقآ ! آخرین روزهای گیم نت رفتنم یه جایی با بچه ها پیدا کرده بودیم که سیستم های خیلی خوبی داشت. حتی Stalker هم اجرا میشد با کیفیت خوب ! ولی کلهم همه به جز ما 4,5 نفر یا توی CS بودن یا DotA !! یادش بخیر ما چند نفر میرفتیم Battlefield 2 بازی میکردیم ملت تا حالا ندیده بودن کف میکردن !! البته Moto GP هم حالی میداد ! بعد از چند دست Battlefield 2 یا COD 2 برای رفع خستگی میرفتیم Moto GP :D

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
دوستان من خودم گيم نت دارم
البته با كنسول xbox360
اولش همه دنبال كانتر بودن ولي حالا كه gears of war رو ديدن شده مشكل براي ما .چون دسته جمعي همه ميشينن گيرز بازي ميكنن مهلت به جماعت نميدن كه بازي هاي ديگه هم اجرا بشه
ولي خداييش خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي حال ميده پشت هر كنسول دو نفر بشيني 4 تا كروه بشين wingman بازي كني
كر كريهاش بيشتر حال ميده
1zl38uf.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من پوزش میخوام . سوالم اینه که یکی پیدا نمیشه توضیحی اموزشی راجع به مچ کردن و تنظیم برای بازی کردن رو یاد بده. مشکل من اینه که ما تو خونه شبکه هستیم اما نمیتونیم هیچ بازی دیگه ای رو جز کانتر تحت شبکه بازی کنیم. مثلا همین رد الرت 3 رو هم نمیتونیم. کسی برای این موضوع کمکی میتونه بکنه .ترکیدیم بس که کانتر نواختیم.
بازم پوزش می خوام اینجا پرسیدم
تعدادی از بازی ها خیلی راحت لن می شن و نیازی به فایل اضافی ندارن.ولی بعضیا در کانکت شدن دو تا سیستم به هم مشکل دارن و در کل لن نمیشن.هر بازیی یه مشکل داره که باید با نگاه کردن به فایل ها اضافی و نصب پچ های اونها این مشکلات رو برطرف کرد.
من رد آلرت 3 رو بازی نکردم ولی خیلی از بازی ها لن بازی کردم.اگه مشکل شما اینه که نمی تونی دو تا سیستم رو به هم کانکت کنی و لن بزنی این که گفتم راه حل شماست ولی اگه اصلانمی دونی توی بازی ها کجا بری و تنظیماتش رو انجام بدی پی ام کن بهت بگم.سوال دیگه داشتی هستم

دوستان من خودم گيم نت دارم
البته با كنسول xbox360
اولش همه دنبال كانتر بودن ولي حالا كه gears of war رو ديدن شده مشكل براي ما .چون دسته جمعي همه ميشينن گيرز بازي ميكنن مهلت به جماعت نميدن كه بازي هاي ديگه هم اجرا بشه
ولي خداييش خيليييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي يييييييييييييييييي حال ميده پشت هر كنسول دو نفر بشيني 4 تا كروه بشين wingman بازي كني
كر كريهاش بيشتر حال ميده
اخ گفتیا!از وقتی کنسولم به ملکوت رفت دلم لک زده واسه یه وینگمن.به شکل وحشت ناکی اعتیاد آور بود.یادش بخیر

Mr.EmaD

کاربر سایت
May 21, 2009
13
نام
EmaD
داداشی بازی که واسه گیم نت خیلی زیاده . مهمتریناشو بهت می گم .
1 - Counter Strike 1.6
2 - Warcraft III Frozen Therone - DotA
3 - NeeD For SpeeD - Last Version
4 - Track Mania - Last Version
5 - Generals - Last Version
6 - Call of Duty 2 & 4 & 5
7 - Pes & Fifa - Last Version
8 - Left for Dead
9 - World of Warcraft
10 - Age of Empire III

همین مقدار بازی برای یه گیم نت درست حسابی کفایت می کنه . من خودمم تا 3 - 4 ماه دیگه می خوام یه گیم نت با 16 تا سیستم تو رشت باز کنم . :p

amirkhof

کاربر سایت
Jun 17, 2009
17
نام
عباس میرزا قلی حسن
سلام ببخشید که اینجا سوال کردم
من بازی Counter-Strike 1.6 portable را دارم و باهاش بازی میکنم
ولی وقتی می خوام با دوستم از طریق Lan بازی کنم ارور می ده مینویسه invalid cd key
خواهش میکنم
تورو خدا یکی بهم کمک کنه
چجوری میتونیم دو نفره بازی کنیم:blushing:

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
کسی دوست داره call of deuty 2 باهم تو اینترنت بازی کنیم ؟

سلام دوستان :cheesygri
من دنبال چند نفر میگردم که باهم تیم بشیم و call of deuty 2 بازی کنیم
من سرور خوب میشناسم
اگه کسی پایه هستش بهم خبر بده
{البته میمونه برای بعد 17 این ماه که امتحانات تمام بشه}
اگه که تعداد زیاد بشه میشیم 2گروه باهم بازی میکنیم
:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر