بهترین بازیهای موبایل از نظر شما

بهترین بازی از نظر شما

• DOOM RPG

رای‌ها: 4 9.8%
  • Lemmings

رای‌ها: 1 2.4%
  • Sonic N

رای‌ها: 5 12.2%
  • Prince Of Percia: The Two Thrones

رای‌ها: 14 34.1%
  • The Da Vinci Code

رای‌ها: 1 2.4%
  • MotoGP 3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Rollbot

رای‌ها: 0 0.0%
  • King Kong

رای‌ها: 4 9.8%
  • Splinter Cell 1,2,3

رای‌ها: 12 29.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
0277967.jpg

33.gif

Call Of Duty برای گوشیهای N70 و N-Gage
دانلود

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
این برنامه رو اگر روی موبایل نصب کنید ( اگر از قبل under ground داشته باشید ) ماشین جدید و یک سیستم جدیدی به under ground اضافه میکنه . امتحان کنید .
دانلود
در ضمن سحر خانم call of duty که گذاشتی username و password میخاد . باید توی فروم عضو بشی . اگه میشه آپلود کنید . خیلی ممنون .

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط xenophile:
در ضمن سحر خانم call of duty که گذاشتی username و password میخاد . باید توی فروم عضو بشی . اگه میشه آپلود کنید . خیلی ممنون .
:p وقتی پست دادم یادم اومد باید عضو باشین تو انجمن. حجمش زیاده خودم که نمی تونم آپلود کنم اما از یکی که ADُSL داره شاید بتونم برای آپلود کردن کمک بگیرم. اگه موفق به انجام اینکار شدم اطلاع می دم :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میگم شبیه ساز N - Gage هست؟؟ ;)
من یه شبیه ساز دارم که فقط برای بازیهایی با فرمت blz هستش, مثل بازی Sonic N حجمش خیلی کمه. برنامه رو پیدا کنم می ذارم برای دانلود :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میشه یگی یعنی چی ؟؟
مگه همه ی بازی های N - Gage یه فرمت ثابت ندارن؟؟
راستش من اصلا با فرمت های N-Gage آشنا نیستم.
برای موبایل هر روز داره امولاتور برای فرمتهای مختلف ساخته میشه که آدم گیج میشه :eek:

kasra_adriano

کاربر سایت
Jan 29, 2006
26
آقا سلام
من تازه گوشی خریدم6630 لطفا بگین چه جوری این بازیها رو تو موبایل بریزم هر کدوم یه سازی میزنن یکیشون فقط یه فایله یکی دیگه هست 50 تا فایله یکیش ستا÷ داره اون یکی نداره:mad:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
عزیزم شما نباید فایل بازی رو extract بکنی که به قوله خودت بشه 50 تا باید همون فایل با پسوند jar رو داخل موبایلت بریزی و بعد اون فایل رو از داخل موبایلت باز کنی یا بهتر بگم نصب کنی :D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط kasra_adriano:
آقا سلام
من تازه گوشی خریدم6630 لطفا بگین چه جوری این بازیها رو تو موبایل بریزم هر کدوم یه سازی میزنن یکیشون فقط یه فایله یکی دیگه هست 50 تا فایله یکیش ستا÷ داره اون یکی نداره:mad:

اینجور بازی هارو باید با برنامه Nokia PC Suite نصب کنی. اینها بازیهای جاوا هستن با پسوند jar :cheesygri
اگه سوالی در مورد گوشیت داشتی می تونی اینجا مطرح کنی :cheesygri این نکته رو هم بگم که 6630 از نظر سخت افزاری گوشی خیلی خوبی هستش و CPU خیلی قوی ای داره. :cheesygri

امین شما که گوشیت زیمنس هستش چطوری بازیهای جاوا رو نصب می کنید؟ :cheesygri

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
بازی Batman برای سیمبین 8 بود یا 7 ؟
آخه رو گوشی من اجرا نشد :(

Batman Begins جاوا هستش.منم هم گوشیم K700i ه و الام به راحتی داره اجرا میشه.نمی دونم مشکل شما چیه؟:confused:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
بچه ها یه سوال دارم
این گوشی K700 چون خودش کابل USB نداره من یدونه واسش خریدم
بعد به پورت وصل کردم و سی دیش رو هم نصب کردم
اما توی My Computer وقتی کابل رو میزنم هیچی نمیاد
منظور همون Removable Disk هست
کمک کنید . چجوری اینو درست کنم ؟!.
فرهنگ جان شما چجوری فایلاتو میریزی تو گوشی ؟! با بلوتوث ؟!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
اولا از همه بچه هایی که در این تاپیک فعالیت می کنند تشکر میکنم

گوشی من sis رو ساپورت نمیکنه ولی بازی های جاوایی رو که گذاشتید اکثرا دانلود کردم

در مورد عنوان تاپیک هم به نظر من بازی هایی که کار شرکت gameloft باشه قشنگه (البته نمی دونم سازنده بازیه یا فقط ناشره)

در اخر هم می خواستم ازتون بخوام دامنه فعالیتتون رو یکم گسترده تر کنید و موزیک ، تم ، والپیپر و برنامه های جانبی دیگه رو هم برای گوش های مختلف بذارید البته یه تاپیک به نام موبایل وجود داره ولی فعالیت زیادی نداره
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر