بهترین انیمیشن راه رفتن/دویدن متعلق به کدوم کرکتره ؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
اومدم از هر کدوم ویدئو کات کنم که اذیت میکنه و نشد، دیگه فقط اسم میبرم،

کریس ردفیلد در رزیدنت ایول 5، از همون اولین باری که n سال پیش وارد بازی شدم، رفتم تو کف انیمیشن راه رفتن کریس و ابهت و خفن بودنش، طوری که هنوزم دقیقا یادمه، چهارشونه و مردونه و خفن..

جان مارستون در رد دد 1، حالت دست باز و لاتی (:D) راه رفتنش رو خیلییی دوست داشتم..

مایکل در جی تی ای وی، باز هم دست باز و نیمچه لاتی راه رفتن :D البته اینجا یه حالت های کلاس و خفن هم داره و مثل جان مارستون فقط مردونه نیست :D ترور هم البته خوب و عالیه ولی در کل من از مایکل خیلی خوشم میاد...

گرالت در ویچر 3، اون حالت تند تند راه رفتن وقتی دوربین به شونه ها نزدیک میشد (معمولا تو مکان های بسته) و شونه های پهن و چهراشانه اش، عاشقشم..

در مورد انمی هم یکی که خیلی خوب یادمه، Mechs در مس افکت 2، مخصوصا وقتی ادرنالین یا بولت تایم زدی و Aim کردی و حالت اسلوموشن راه رفتنشون و اون حالت گردن های خمیده رو میبینی.. اخ اخ، عاشقشم...

اگه فکر کنم باز هم یادم میاد، اما اینارو حقیقتا فکر نکردم چون تو ذهنم ثبت شدن، پس بهترینم همینان :D

*دارک سولز 2 هم حالتی که با یک دست اسلحه رو کرفتی، یک حالت پهلوون و سلحشور طور راه میره که خیلی باحاله... همچنین اروم راه رفتن تو بلادبورن و سولز های دیگه هم خیلی دوست...

*بازی های قدیمی بتزدا که کرکتر یک حالت شناور رو هوا داشت موقع راه رفتن، باحال بودن، اما نمیتونم بگم بهترین، با این حال اون حالت روباتیک انیمیشن ها تو فال اوت و اسکایریم های قدیمی (و حتی F4) رو هم حقیقتا خیلی دوست دارم، مثلا وقتی از v.a.t.s استفاده میکنی، انمی (انسان) رو میزنی، و بعد حالت اسلوموشن افتادنش رو زمین رو میبینی، اخ اخ، واقعا عاشقشم (همینم + سایکوجت بشه و حالت ساکدلیک پیدا کنه، دیگه خفن ترم میشه :D)

*مثل پلنگ و اسب :D دویدن باس تو ام جی اس وی هم یادمه از اول برام جال بود :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
اومدم از هر کدوم ویدئو کات کنم که اذیت میکنه و نشد، دیگه فقط اسم میبرم،

کریس ردفیلد در رزیدنت ایول 5، از همون اولین باری که n سال پیش وارد بازی شدم، رفتم تو کف انیمیشن راه رفتن کریس و ابهت و خفن بودنش، طوری که هنوزم دقیقا یادمه، چهارشونه و مردونه و خفن..

جان مارستون در رد دد 1، حالت دست باز و لاتی (:D) راه رفتنش رو خیلییی دوست داشتم..

مایکل در جی تی ای وی، باز هم دست باز و نیمچه لاتی راه رفتن :D البته اینجا یه حالت های کلاس و خفن هم داره و مثل جان مارستون فقط مردونه نیست :D ترور هم البته خوب و عالیه ولی در کل من از مایکل خیلی خوشم میاد...

گرالت در ویچر 3، اون حالت تند تند راه رفتن وقتی دوربین به شونه ها نزدیک میشد (معمولا تو مکان های بسته) و شونه های پهن و چهراشانه اش، عاشقشم..

در مورد انمی هم یکی که خیلی خوب یادمه، Mechs در مس افکت 2، مخصوصا وقتی ادرنالین یا بولت تایم زدی و Aim کردی و حالت اسلوموشن راه رفتنشون و اون حالت گردن های خمیده رو میبینی.. اخ اخ، عاشقشم...

اگه فکر کنم باز هم یادم میاد، اما اینارو حقیقتا فکر نکردم چون تو ذهنم ثبت شدن، پس بهترینم همینان :D

*دارک سولز 2 هم حالتی که با یک دست اسلحه رو کرفتی، یک حالت پهلوون و سلحشور طور راه میره که خیلی باحاله... همچنین اروم راه رفتن تو بلادبورن و سولز های دیگه هم خیلی دوست...

*بازی های قدیمی بتزدا که کرکتر یک حالت شناور رو هوا داشت موقع راه رفتن، باحال بودن، اما نمیتونم بگم بهترین، با این حال اون حالت روباتیک انیمیشن ها تو فال اوت و اسکایریم های قدیمی (و حتی F4) رو هم حقیقتا خیلی دوست دارم، مثلا وقتی از v.a.t.s استفاده میکنی، انمی (انسان) رو میزنی، و بعد حالت اسلوموشن افتادنش رو زمین رو میبینی، اخ اخ، واقعا عاشقشم (همینم + سایکوجت بشه و حالت ساکدلیک پیدا کنه، دیگه خفن ترم میشه :D)

*مثل پلنگ و اسب :D دویدن باس تو ام جی اس وی هم یادمه از اول برام جال بود :D
جول در پارت 1 رو یادم رفت بگم، ایشون هم دقیقا جایگاهی شبیه اونایی که اسم بردم داره و عاشقشم...

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
بازی‌های کوجیما از این نظر خیلی خوب هستن!
انیمیشن دویدن توی MGSV فوق‌العاده بود و یه حس محشری به آدم می‌داد. گیفی که بتونه اون حس رو منتقل کنه پیدا نکردم، ولی به هر حال این بهتر از هیچیه. :D
for honor2-1.gif

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
فقط راه رفتن بانو Bayonetta؛ سیر نمی شدی از منظره :D :

View attachment Bayonetta.mp4

نوستالژی زیاده ولی راه رفتن اتزیو هم اون موقع ها خیلی جذاب بود.
واقع گرایانه ترینش هم به نظرم Death Stranding بود که اصلاً هسته بازی راه رفتن و دویدن بود.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
View attachment 321598

چطور کانر کنوی منشن نشده اینجا. لید انیماتور AC3 بعد از این رفت ناتی داگ و روی انیمیشنای UC4 کار کرد.
اصلا تا اسم این تاپیک رو دیدم یاد AC3 افتادم. راه رفتن قلدرانه کانر و تکون خوردن لباسش یه چیز یونیکی بود، مسخرست ولی اون موقع روم تاثیر گذاشته بود یکمی شبیهش راه میرفتم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر