بن کنسول و اکانت (سری اس + راهنمایی)

سلام و درود به دوستان . متاسفانه یک مورد بنِ عجیب برای من پیش اومده , میخواستم ببینم دوستی تجربه ی مشابهی داشته که راهنماییم کنه یا خیر

دیشب وقتی کنسول رو روشن کردم و خواستم با اکانت شخصی خودم لاگین کنم با چنین صفحه ی روبرو شدم(فایل عکس الحاق شده)
خوب چیزی که مشخصه کنسول و اکانت به مدل زمان های گفته شده (کنسول 1 ماه و اکانت سه تا 14روز) از طرفه مایکروسافت بن شده .
وقتی وارد سایت مایکروسافت شدم با این متن :
Enforcement details:This account participated in fraudulent activity. This may include transferring content licenses for fraudulent purposes, repeatedly attempting to acquire unauthorized refunds from Microsoft Support or financial institutions, asking for or sharing an account's email and password, attempting to illegitimately acquire or use prepaid codes, using glitches or exploits for financial gain, or other attempts to defraud Microsoft.
و وقتی درخواست رسیدگی به شکایت یا دلیل بیشتر رو خواستم . بهم اعلام کردن شما به دلیل درخواست های مکرر برای ریفانده غیر ممکن و گرفتن وقته بخش ساپورت مایکروسافت .این اتفاق براتون افتاده
لازمه این رو هم بگم که روی کنسول یک اکانت اشتراکی آلتیمیت گیم پس (خریداری شده از چنل های تلگرام) سه ماه فعال هستش + تنها خریدی رو هم که من انجام دادم باز از همون چنل های تلگرامی بسته ی آلتیمیت فورزا بوده که به صورت گیفت کد بهم دادن و وارد کنسول کردم .
نه هیچ پرداخت مستقیمی صورت گرفته , نه هیچ درخواستی بنا بر ریفاند! حتی برای یکبار توسط شخص من و آی دی من صورت نگرفته!

هدف از ایجاده این گفتگو هم این بود که ببینم دوستی به تازگی یا در گذشته به طور خواسته یا ناخواسته چنین مورد مشابهی رو تجربه کرده ؟
مثلا با خرید گیم پس اشتراکی چنین اتفاقی افتاده باشه , یا وقتی کدی رو خریداری کرده ... ؟
در حال حاظر هم دارم تلاش میکنم تا از بخش ساپورت مایکروسافت متوجه بشم تاریخ این اتفاق کی و چطور بوده... شاید دونستن تاریخه این درخواست های مکرر مشخص کنه چه اتفاقی افتاده
ممنون از صبوری و وقتتون

Attachments

• photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    177 KB · مشاهده: 205
آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
امروز رفتم خونشون بلی کنسولشون بن شده رفتن صبح دعوا و ... با فروشنده .. فروشنده هم می
ه من نمیدونم منم خریدم شده
یک اکانت بازی خریدن روش هم انگار گیم پس داشته ۱ ساله زدن رو کنسول و گفتن مشکلی نیست
بازی میکردن بعد روشن کردن کنسول رو اخطار کنسول بن اومده به بنده گفتن رفتم گوگل سرچ کردم دیدم بلی کنسول بن شده
امیدوار بودم حداقل اکانت بن شه اما متاسفانه کنسول بن شده
الان هم با فروشنده که اکانت رو زده رو کنسول نو و این طوری شده درگیر هستن و فکر نمیکنم به جایی برسن
هی بهشون گفتم بهم گفتن تو کاریت نباشه
اومدم اینجا گفتم که دقت کنید انگار بازیهارو با اکانت پیپال یا کردیت کارت دزدی یا هرچیزی شبیه ش میخرن و وارد میکنن
الان این بیچاره ۲۰ میلیونش رو دستش موند و کلی ناراحته ، راهی هم نیست که بشه حلش کرد
دقیقا اصل ماجرا خرید کنسول وارد کردن اکانت دارای بازی خاص + اشتراک گیم پس بن بعد از مدتی
این اتفاقی هست که افتاده
واقعا حیفه این همه هزینه برای خود کنسول و در نهایت با 1 اکانت هکی بن
منکه هرگز حاضر نیستم اکانت بخرم توی این مملکت هیچ ارزونی بی دلیل نیست
خودمم گلد خریدم مستقیم بعدش افر 1 دلاری روی اکانتم فعل کردم و الان 3 سال اشتراک التیمت دارم درسته گرونتر افتاد ولی حداقل خیالم راحته

• Like
Reactions: all4u

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,493
نام
عرفان
به نظرم بهترین راه برای اینکه یوقت فروشنده دانسته یا نداسته بهمون اکانت هکی در قالب قانونی بهمون نفروشه ، این هستش که ایمیلی که برای اون بازی دریافت میکنیم حتما اسم فروشنده داخلش باشه

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
دوستان یه سوال داشتم،
به تازگی یه کنسول سری ایکس دست دو گرفتم ک خود فروشنده روش بازی های افلاین ریخته بود، بازی ها هم به راحتی اجرا میشن و مشکلی ندارن، چطور میشه فهمید ک کنسول بن هست یا نه و اینکه اگه بن باشه ممکنه بازی هایی ک از قبل روش زده بوده رو بتونه اجرا کنه؟
سوال بعدی هم اینکه ک میشه بدون اینکه انلاین شد فهمید کنسول بن هست یا نه؟

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
دوستان یه سوال داشتم،
به تازگی یه کنسول سری ایکس دست دو گرفتم ک خود فروشنده روش بازی های افلاین ریخته بود، بازی ها هم به راحتی اجرا میشن و مشکلی ندارن، چطور میشه فهمید ک کنسول بن هست یا نه و اینکه اگه بن باشه ممکنه بازی هایی ک از قبل روش زده بوده رو بتونه اجرا کنه؟
سوال بعدی هم اینکه ک میشه بدون اینکه انلاین شد فهمید کنسول بن هست یا نه؟
سلام , ببینید بن شدن ها مورد با مورد فرق میکنه . من که بن شده بودم اون زمان , هم میتونستم آنلاین بازی دانلود کنم / بازی کنم و حتی فرندهای آنلاینم رو ببینم . اما تمامی بخش های آنلاین بازی ها برام از دسترس خارج شده بود . قشنگ یادمه فال اوت 76 چون احتیاج داشت که مداوم به اینترنت متصل باشه نمیتونستم بازی کنم / ولی خیلی از بازی ها مثل فورتزا و ... کاملا اوکی بودن .

اما گاها بن شدن هم داریم که شما وقتی کنسول رو روشن میکنی میگه این کنسول بن شده و به هیچ چیزی دسترسی نداره . پس نمیشه گفت اگر الان طرف براتون بازی ریخته / قبلا دستگاه بن شده یا نشده (اما احتمال نشدنش به نظر من بیشتره - چون اگر بن دائمی و اصلی بشید کلا کنسول غیر قابل استفاده خواهد بود)

راجب به فهمیدن اینکه بن هست یا نه باز فکر میکنم نمیشه اینطوری که شما میگید (آفلاین موندن) از چیزی مطمئن شد . یا باید دسترسی به اون ایمیل آدرسی که قبلا رو دستگاه بوده داشته باشید / یا آنلاین کنین و خودتون مطمئن بشید . بهترین راه کار هم اینه که زمان خرید کنسول با این شرایط از طرف ضمانت کتبی (تو همون فاکتور مثلا) بگیرید . شاید اینطوری بشه بعدا ادعای خسارت کرد

• Like
Reactions: _Amir_

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
سلام , ببینید بن شدن ها مورد با مورد فرق میکنه . من که بن شده بودم اون زمان , هم میتونستم آنلاین بازی دانلود کنم / بازی کنم و حتی فرندهای آنلاینم رو ببینم . اما تمامی بخش های آنلاین بازی ها برام از دسترس خارج شده بود . قشنگ یادمه فال اوت 76 چون احتیاج داشت که مداوم به اینترنت متصل باشه نمیتونستم بازی کنم / ولی خیلی از بازی ها مثل فورتزا و ... کاملا اوکی بودن .

اما گاها بن شدن هم داریم که شما وقتی کنسول رو روشن میکنی میگه این کنسول بن شده و به هیچ چیزی دسترسی نداره . پس نمیشه گفت اگر الان طرف براتون بازی ریخته / قبلا دستگاه بن شده یا نشده (اما احتمال نشدنش به نظر من بیشتره - چون اگر بن دائمی و اصلی بشید کلا کنسول غیر قابل استفاده خواهد بود)

راجب به فهمیدن اینکه بن هست یا نه باز فکر میکنم نمیشه اینطوری که شما میگید (آفلاین موندن) از چیزی مطمئن شد . یا باید دسترسی به اون ایمیل آدرسی که قبلا رو دستگاه بوده داشته باشید / یا آنلاین کنین و خودتون مطمئن بشید . بهترین راه کار هم اینه که زمان خرید کنسول با این شرایط از طرف ضمانت کتبی (تو همون فاکتور مثلا) بگیرید . شاید اینطوری بشه بعدا ادعای خسارت کرد
ممنون از راهنماییتون ،راستش چند روز پیش کنسول رو آنلاین کردم و تقریبا چیزایی ک میشد رو تست کردم، از جمله رفتن تو استور و اپدیت و گیمپس، به نظر میاد ک مشکلی نداشته باشه. من کلا افلاین بازی میکنم، اما با اینکه کنسول افلاین باشه و نتونم راحت اپدیت کنم یا مثلا چیزی جدید دانلود کنم هم اصلا کنار نمیتونم بیام .حالا اگه شد یه بازی انلاین هم بازی میکنم ک دیگه تقریبا مطمئن بشم مشکلی از نظر بن بودن نداره.

• Like
Reactions: Pedirahimzadeh

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان سلام اکس باکس سری ایکس من صفحه بوت اولیه ۱ دقیقه طول می کشه تا بیاد ریست تنظیمات زدم درست شد و درست شد ۳۰ روز بعد دوباره همین مشکل به وجود اومد این دفعه ریست فکتوری زدم درست شد این مشکل از چیه کسی می تونه کمکم کنه ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
دوستان گل دقت کنید دوست بنده کنسولش امروز بن شد و رسما کنسول بن شده
متاسفانه برخلاف گفته شما هرچند که به ایشون گفتم قبول نکردن و رفتن از شهرشون بازی خریداری کردن همراه با گیم پس امروز ( امشب دیروقت اعلام کردن بهم)
سعی کنید همچین کاری نکنید الان کنسولشون کلا بن شد و فردا هم فکر نکنم به جایی بتونن برسن
بیشتر دقت کنید(دلیل ذکر این موررد این بود که تو این گرونی سر چندتا بازی مثلا ارزون یا شبیهش کنسولتون رو بن نکنید)
متاسفانه من چند سال پیش این تجربه تلخ داشتم و اونموقع PS4 بن شد اونم بخاطر ریختن اکانت ظرفیت یک هکی رو کنسولم یادمه به محض اینکه کنسولم به نت وصل شد هم بازی هام قفل شدن هم کنسول بن شدش دوستان خیلی دقت لازم داشته باشید که از هرجایی اکانت بازی تهیه نکنید که به این مشکلات خدایی نکرده برخورد نکنید

• Like
Reactions: pouria.sh

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان گل دقت کنید دوست بنده کنسولش امروز بن شد و رسما کنسول بن شده
متاسفانه برخلاف گفته شما هرچند که به ایشون گفتم قبول نکردن و رفتن از شهرشون بازی خریداری کردن همراه با گیم پس امروز ( امشب دیروقت اعلام کردن بهم)
سعی کنید همچین کاری نکنید الان کنسولشون کلا بن شد و فردا هم فکر نکنم به جایی بتونن برسن
بیشتر دقت کنید(دلیل ذکر این موررد این بود که تو این گرونی سر چندتا بازی مثلا ارزون یا شبیهش کنسولتون رو بن نکنید)
متاسفانه بعضی دوستان این موضوع رو به هیچ جاشون نمی گیرند و فک می کنن اون کانال یا مغازه پیامبرزاده هسته هرچی می گن به روی چشم می گذارن و این اتفاقات پیش میاد . دقیقا همین مشکل برای پلی استیشن دوستم پیش اومد با اخطار هایی ام دادم بهش ولی توجه نکرد و جالب اینجا بود می گفت ادم اسکوله تو این گرونی بره پول پای بازی بده رفت هکی ریحت تا یک سال بار اخری اکانت مشکل داشت دستگاه بن شد و تقریبا غیر قابل استفاده شد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
شما اکانت کرکی یا اکانتی که فقط ایمیل و پسووردش لو رفته باشه رو روی کنسول بزنی اما اما اما به هیچ اطلاعاتیش دست نزنی یعنی بازی نری بخری با کارت طرف یا هرچی مشکلی پیش نمیاد فقط طرف بفهمه پسوورد رو عوض میکنه بن نداره در واقع اکانت رو وارد کنسول باید بکنی و فقط هوم بکنی بعدش از اکانت sign out کنی و روی اکانت شخصی خودت بازی کنی
اما روی همون اکانت بری بازی بخری و دستکاری کنی اکانت رو میتونه بن داشته باشه
یا بری اکانت هکی ای که کردیت کارت هکی داره و اینا بگیری 100 درصد بن داره

اینجا هم بخش بن پلی استیشن نیست لطفا رعایت کنید و تو جای خودش بحث کنید

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
دوستان یه چیزی بگم خلاصتون کنم اگر اکانت گیم پس و بازی که روی دستگاه میزنید از روش های غیر قانونی تهیه شده باشه که شامل اکانت هکی و خرید با کردیت کارت هکی باشه احتمال بن شدن کنسول بالا هست.فروشندگان و صاحب کانال ها هم که ادعا میکنند که نه نهایت بازی قفل میشه به هر حال سود میبرن .اینها نگفتم که مثلا نرید از کانال بازی بخرید.اینها گفتم که بدانید تمام این اکانت ها ریسک داره و وقتی میخواین ارزون بازی کنید به هر حال باید ریسکهای آن را بپذیرید .بهترین راه ممکن خرید گیفت کارت و شارژ مستقیم هست که اونم 100% امن نیست ولی حداقل بهتر از اکانت ظرفیتی و اشتراکی هست.

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر